Jump to content
GIGN Forum

Snūpam Nagi Niez


kRi
 Share

Recommended Posts

Nafig tas klauns mani tikko @inf noroketoja? Te tak kautkur noteikumos bija minēts, ka nav jāskrien suicide mission. Ko es viens pret 7 ar awp pasāktu? Savu škrobi par to, ka es tevi nošāvu vari iet stāstīt savai mātei, nevis izmantot tiesības pa labi, pa kreisi.

Demo kautkad būs.

2.3.5.2. Nelietot xslay, ja vienā komandā ir tikai viens dzīvs spēlētājs, bet otrā komandā ir vairāk kā 4 dzīvi... (šādas situācijas raksturojamas kā "suicide mission", kas diezvai tipiskam geimerim ir pa spēkam, tapēc lai izvairītos no sūdzībām ar saturu "blje viens admins mani noslejoja jo es negāju atmīnēt bumbu, lai gan man nebija defuse un pretinieku komandā bija dzīvi X terori" nelietojiet slay komandu).

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-10-20...-de_inferno.zip pēdējās minūtes

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

ха-ха.. а он мне вообще без planta ракету пускал , как только я его убью))

Еще хочу добавить, что когда он делает save ( то есть не выполняет миссию ), он почему то себе ракеты не ставит) обидно получается , я думал правила для всех одинаковы! :thumbsdown:

Edited by skilled
Link to comment
Share on other sites

Es gribeju pateikt , ka reali viss atkarigs no admina un situacijas. Tu jau pats teici "nah man iet 1x7" , ta ka pat ja vinsh tevi noreketoja nakamaja raunda tas jau nav tas par ko jasudzas.

Tomer tam slay/rock vieta bija , ta ka nav par ko diskutet.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Paklausies, tu te bieži sūdzies par to, ka kāds kādu reizi nošauj caur sienu, tā kā nesienies ,lūdzu, klāt manai sūdzībai.

Un mani vēl interesē tas, kapēc, kad viņu nenošāvu seivojot tad nekādas raķešu huiņas nebija?

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Еще хочу добавить, что когда он делает save ( то есть не выполняет миссию ), он почему то себе ракеты не ставит) обидно получается , я думал правила для всех одинаковы! :thumbsdown:

давай ещё что то наговорим? м? :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Nu sыdzibas ir sыdzоbas , man ir пoti daudz pozitоvu ko par viтu teikt :) Bet , missija paliek missija , es parasti necenрos seivot , vai nu es aizeju tuvumв pie bumbas un stвvu , gaidu , kad kвds t skries ko varзs noрaut un rounda beigвs bumbai sprвgstфt es uzzeju gaisв.

Link to comment
Share on other sites

Es patiešām nesaprotu sn00pu, viņš tak pieaudzis cilvēks, bet nervi netur spēles dēļ. Tak pofig nav, ka tur viens čalis nepilda misiju. Patiešām nesaprotu nafig par tevi ir tik daudz sūdzības. Tak saņemies. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...