Jump to content
GIGN Forum

Xvotemap


l1nk1n
 Share

Recommended Posts

Sveiki tautieshi !

Zinu, ka ir pagājis pusmēnesis kopš ieguvu savā īpašumā xb, bet tomēr !

WAR3 ir tikai 3, nujau 4 admini ! Es, nGear, pikasomons un Mahmeds. Redline paradas shadtad.

Pa vakariem es spēlēju ļoti bieži un citreiz nākas spēlēt attiecīgajam spēlētāju skaitam nesamērīgi lielas kartes.

Tāpēc es vēlētos palūgt šo flagu. Un xg ari nenāktu par ļaunu.

Paldies par uzmanību,

l1nk1n

P.S. man šodien dzimene :) Varētu tā būt kā dāvana :)

Link to comment
Share on other sites

Principā, es ļoti skeptiski raugos uz mapju mainīšanu, tādēļ arī ne vienmēr varu palīdzēt, neskatoties uz to, ka man ir votemaps. Ja Tu apsolies uzvesties godīgi un vairāk vērsties pie spēlētājiem, pirms maini mapi, tad man nav pilnīgi nekādu pretenziju.

Jebkurā gadījumā, atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Nē, reason, tev pravas iedeva tikai tāpēc, kā bieži spēlē serveri un vari patīrīt to no chiteriem, un bez votemap varesi ļoti labi iztikt, kā jau līdz šim, pēc tam vel teiksi, ka baigi besī kemperi un vajadzēs slap un slay, tad vel kāds nesabalsos par tavu mapi vajadzēs xm u.t.t. Un neģera ideja stulba. Un neatbalstu tevi dēļ pagātnes. Paldies par uzmanību, tas bija man subjektīvais viedoklis no offence

Link to comment
Share on other sites

good men tu par to mapju mainiishanu spried peec seviim ? cik es esmu maniijis admini kas man ir paziistami un ir normaali admini taadi kaa es es jau nesaku ka esmu kruts(tikai varbuut) liek votes uz mapeem ko prasa tauta :thumbsup:

tev nu škiet būtu ļoti labi jāzin,ka nēesmu TIKAI dd2,nuke,inferno,aztec un cpl map piekritējs,bet ka mīlu arī no mapcikla,vertigo,chatau,piranesi un havannu ariii uzmocheet :) Taa kaa tu sheit baiga neforshi un nevietaa pieminēji mani ;) Bet tā jau TU esi foršs :) Un Miedziņš īstenībā arī pateica man domas,kuras tā arī nepasniedzu,un nevienam tāpat nav vērā ņemamas...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...