Jump to content
GIGN Forum

Ierosinājums


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Es ierosinu gignam jaunu serveri - Deathrun

Domāju ka visi zin kas ir deathrun, un man nav jāstāsta kas šis ir par montru.

Kāpēc ierosinu?

Šobrīd mod's deathrun ir diezgan populārs. Pagaidām nēsmu atradis nevienu jēdzīgu deathrun kur valdītu kārtība, un nebūtu jāgaida brīžos kad kāds aiziet afk.

Ko tas doto gign?

Domāju ka gign's kautcik paliktu vēl populārāks (nezinu vai ir iespējams vēl populārāks)

Būtu jautri uzspēlēt deathrun.

Lūgums mani nenodirst līdz debesīm, šis ir tikai ieteikums. Manuprāt labs ieteikums, jo kā jau teicu šis ir diezgan populārs mod.

Īsumā viss...

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

Nēē, katagoriski nēē.

Tā jau dažreiz gign ielago, kur nu vēl DEATHRUN??

Nopērc css steamoto [ja vajag pardošu] un tur dafiga tādu. Pats kādreiz spēlēju. So ja intresē pm. ;]

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju ka GIGN DeathRun serveris nav vajadziigs.

1. Es uzskatu ka pietiek ar PUB CSDM WAR3 UN CW serveriem kur nu vel saaks tagad mochiit augshaa visadus SH DR GunGame un vel visadus suda gabalus.

2. tiem kuri nezin kas tas taads ir par MODu ja ir lieks laiks un parastie serveri apnikushi tad - dr.identy.lv dr.since.lv dr.forffun.lv.

Nedirs siltu vasku ludzu. tu teici ka nezini normalus serverus. luudzu es lieki neko nereklameju un skatos ka daudzi citi arii neko par to nezin.

P.S- nu ja kadam TIESHAM liekas ka taa ir BAIGAA reklaama nu tad SORRY!

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

bļē tev obligāti jāraksta savs tizlais posts katru reizi, kad ieposto kāds cits? Zaibal tāds cirvis, ilgi turējos, bet tad uzsprāgu!

par tēmu atkārtoti, pirmīt kad rakstīju es sajaucu DR ar ZM, dedrans ir ritīgi labais ir inčīgi, bet nedomāju, ka gignam vajag šādu servaku!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...