Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?


Alise
 Share

Recommended Posts

atbildot uz jautaajumu, skatiit jautaajumu http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=40266

jaa, man ir garlaiciigi!!! sasodiiti. shoreiz bez smailjikiem! es labpraat uzraxtiitu ko/domaaju, BET ir taads juuzers kaa **** :) nenjem ljaunaa, neuztver to personiski. jeega man raxtiit,ja mans posts jau tiek uzskatiits par stublu/smadzeni nepaplashinoshu topiku :D ?ieraugot debiilu o/vietaa 0, , zini jaaaa!

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol:

peedeejais laiks brrr

un zini, es censhos attureeties no sava viedoklj aizteikshanas publiski, bet shoreiz ja jau tad jau!

es negribu iet nekur, pieklaajiiba kas dziivo manii dzilji, saka ka ir jaaaiziet, a iisteniibaa man ir reaali dzilji pohuj, kas kur grib iet, un tas ka tu man zvani un paarjautaa tas kas jau tika uzraxtiits, ar melnu uz balta.. tas tikai liecina kursh te ko nesaprot?!!

neuztver to nersoniski :(

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

No vienas puses es Alises vietā vispār neko te nerakstītu. Atceros to topiku, kur Alise meklēja CRT monitoru, tur vienkārši strāvoja no afigena gudriem postiem...

Huiviņu zin varbūt esmu kaut ko palaidis garām, bet vēljoprojām neēesu sapratis Alises nodiršanas iemeslu :)

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

hahaha, daži cilvēki mani nebeidz pārsteigt, negatīvā nozīmē, protams.

Un IMO dažiem labiem te vajadzētu pārstāt koļīt meiteni, kura uzvedas un runā kā čalis. Nesaprotu vai tas Jums liekas tik pievilcīgi.

p.s Sorry par tiešumu, man ir slikts garastāvoklis.

Link to comment
Share on other sites

Huiviņu zin varbūt esmu kaut ko palaidis garām, bet vēljoprojām neēesu sapratis Alises nodiršanas iemeslu :)

bazara nav! es sevi ar to pashu udevljaju, ka raxtu sheit!

A ko man, tupa gaazt CS? oi aizmirsu te dazhiem tak ir kas iebilztams, da kas te uzvedaas kaa beerns, ja taagodiigi, un pa iistam? ^_^

:D par moniiti, man vinju ahuuna vajadzeeja, bliin, kaa eest :) viss aatraakais, leetaakais, kaa likaas man, nets www.gign.lv bet redz, es kljuudiijos, (jo ir cilveeki, kaa Tu, kas tik tieshaam nesaprata kam man vajag tik hujovo monitoru) a varbuut es pieduuros :) da nee man vinju vajadzeeja, zabej, sen jau dabuuju, bet tik tieshaam man nebija ne jausmas kur riigas centraa aatri un leeti nopirkt vishujovaako monitoru uz to laiku!! p.s. dabuuju?

monitorus 4trus? :lol:

nodiršanas iemesls _uzrasti KAS?nodirsh, pateikshu kaapee nodirsh ;) katram kaapeec ir savs taapeec, lai cik debiili tas neizklausiitos ;)

Link to comment
Share on other sites

IMO vajadzētu pārstāt koļīt meiteni, kura uzvedas un runā kā čalis. Nesaprotu vai tas Jums liekas tik pievilcīgi.

p.s Sorry par tiešumu, man ir slikts garastāvoklis.

sry ka nebraucu ar Teviim uz gign party 2oo8, piedod ka atteicu? -_-

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Jā, es pārdzīvotu par katru tādu lietu, kā Tevis pieminēto, tad sen jau būtu tvaika ielā.

Neuztraucies, kad redzēju Tavu izturēšanos un tad, kad Tu sāki runāt, es biju priecīgs ka notika tā, nevis citādāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Neuztraucies, kad redzēju Tavu izturēšanos un tad, kad Tu sāki runāt, es biju priecīgs ka notika tā, nevis citādāk. :)

zini, neesi paaraak iedomiigs, es tev atvainojos, YO -tu pat to pienjemt nevari? :slap:

tad par ko mees te gaazham?!?

p.s. pateikshu tev priekshaa, ja tev nedaiet! sapratne/saskarsme? ^_^

Link to comment
Share on other sites

:slap:

iztureeshanaas man pret visiem /es ceru ka ir bijusi vienaada/

tad par ko mees te gaazham?!?

p.s. pateikshu tev priekshaa, ja tev nedaiet! sapratne/saskarsme? ^_^

forums paliek intresantaaks?

uups.. liex posts :dance:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Es te nerunāju par to kā Tu runā ar mani vai ar kādu citu. Es runāju par to, ka, parunājot dažas minūtes ar Tevi, to vairs negribas darīt. Nemitīgie lamu vārdi u.c. nesakarīgais šits, ko Tu runā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...