Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Šodien sēdēju darba, kārtējo 543543564363 reizi atvēru forumu ar cerību izlasīt k-ko interesantu, k-ko izņemot problēmu kā ieinstalēt baltmaizi kafijas automātā, kādu faking telefonu izvēlēties vai arī kādu citu hujņu. Teiksim būtu reāli kruta, ja katru dienu forumā parādītos draudu vēstules vai arī daudz, daudz superrembo radinieku, bet protams tā nenotiek.

Reāli atzīstaties, reāli taču daudz krutāk ir lasīt kādu totālu sūdu, nekā to, kā viens dzeks nevar izvēlēties starp diviem telefona modeļiem. Protams vel kūlīgāk ir lasīt kādu interesantu postu, bet tie manuprāt parādās vel retāk.

Labi, kamēr es šo rakstīju es drukāju bankas rēķinus, bet tad vienā brīdī atcerējos, ka tur pašā sākumā izlaidu nejauši vienu rēķinu un nolēmu, ka izdrukāšu to beigās, kad ķeršos pie cita konta, bet protams es to aizmirsu izdarīt. Tāpēc tagad reāli es uz to uzrakstīju uz mazas lapiņas, ko pielīmēju uz monitora (1 aizmirsi izprintēt!!! <- teksts uz lapiņas), bet reāli ir tā, ja sakrājas ļoti daudz to lapiņu(parasti tā notiek), tad pēc kāda laika skatoties uz lapiņu nemaz vairāk nesaproti, ko vispār esi gribējis neaizmirst. Reāli šobrīd skatos uz lapiņu ar "telefona numurs <- Saša tipogrāfija", bļe un es reāli neatceros nahuj es to esmu rakstījis. Kas vispār ir Saša un ko man no viņa vajadzēja. Protams, ja es to būtu uzrakstijis daudz sīkāk, kā piemēram "Saša no aizburkas tipogrāfijas ir pilnīgs lohs, un nekad viņam nezvanīt, jo viņs ne sūda nemāk", tad protams es uzreiz atcerētos, bet tas protams aizņem laiku un gribasspēku, kura dažreiz tik ļoti pietrūkst. :(

Bet enivei mani populārākie veidi kā k-ko atcerēties ir kvadrātlapiņas(tās kuras nelīmēs, jo ļoti bieži, tās kuras līmējas parasti sāk līmēties vaļā no otras puses, tad tie stūri sāk maisīties un vispār pretīgi izskatās). Protams dažreiz nāk palīgā arī telefons, bet tas tikai tādos gadijumos, kad pietiek laika tur k-ko ierakstīt.

Gribētos uzzināt Jūsu veidus kā atcerēties svarīgas lietas, varbūt ir kādi interesanti paņēmieni?

P.S. Iedomājos, ka reāli krutu, ja būtu izdomāta kāda ierīce, kura ar domu palīdzību piefiksētu tas, kas tev jāizdara. Teiksim Tu atceries, o bļe rīt jāuzraksta iesniegums, ierīce piefiksē to un nākamajā dienā noteiktā laikā Tu to atceries, ja aizmirsti, tad pēc laika atgādina. bļe nereāli kruta būtu, varētu vel pielikt dažādus efektus, kā teiksim elektrošoks, vai šķidrais, ja reāli ir slinkums to darīt, tad čista būtu naijs.

P.S.S. LOL reāli iedomājos krutu bagu ar tādu ierīci, teiksim uzlikts efekts šķidrais, un reāli ir ciets vēders, tad tu tā pāris reizes aizmirsti, ka tev vajag uz tualeti un tad pēkšņi wiiii esi pakakājis, bet reāli diezgan failīgi būtu, ja tas notiek kādas smukas čiksas priekšā.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

lol,nu nav interesanti jā,atceros ka kādreiz pats rakstīju topikus kur visi pa mani dirsa un aprēca mani,nē bet bija tīri normāli :lol:

Tagat par to ko tu prasīji,piemēram ja man no rīta kko uz skolu vaig paņemt es paņemu ierakstu telefonā atgādinājumu,lai no rīta pīkst,vēl es paņemu uz somas uzlieku lapiņu kur tas tesksts rakstīts,vēl kurpēs iebāžu papīrus uz kuriem rakstīts ko man vaig izdarīt,parasti to daru tādos gadījumos kad no tā ir atkarīga mana dzīvība B)

Link to comment
Share on other sites

es visu bāžu telefonā ar remainderi vai nu stundu pirms tam (ja events pēc <2nedēļām) vai arī dienu pirms tam, ja pēc ilgāka laika.

pagaidām viss sanāk kūl.

a ar forumu es esmu konstatējis vienu lietu - te ir daudzi cilvēki, kuri varētu mierīgi rakstīt interesantu staffu, bet viņi to nedara un tā vietā dažreiz pasūdzās, ka te nav ko lasīt. Paši jau neko neradiet :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar aizmirshanu nav problemu, it ka vairums gadijumu atceros kas un kaa, mana probleema ir kaveshana, vienmer nokaveju un neatnaku sarunataja laika, jo uzrodas siiki darbinji, ko pirms tam izdarit, darba ari ierodos ne atrak, kad nav vismaz 30min nokavetas :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Nu bet tak k-kaadam veidam kā Tu sev atgaadini, to kas tev jaadara, visu tak Tu nevari atcereeties?

Teiksim darba Tu dari vienu, pēkšņi tev vajag aiziet izdarīt to, tajā brīdī tev pasaka, ka tikos un tikos būs atnāks koļa, nodod viņam kasti ar kakām, bet neaizmirsti paspēt izdarīt to, ko Tu vakar nepabeidzi līdz galam, un vel pa vidu tev pazvana kāds un pasaka, ka pēcpusdienā tev būs mītings ar citas firmas pārsavi. Tas ir tikai tāds virtuāls piemērs, bet gadās taču tev līdzīgi brīži?

P.S. pa lapiņām kurpēs ir okey. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu man vienkarsi tads darbs, ka nevar neizdarit lidz galam, ja neizdaris lidz galam iepriekseja dienaa, tad nakamaja dienaa visam firmas tiiklam ir zhopa :D

ja ari kaut ko atcereties, tad es parasti pec keywordiem, atceros vienu vardu, ta teikt pierakstu galvaa, uz lapinjam nekad neko nepierakstu, tas straadaa.

he he lapinjas kurpees, tas varetu but iedarbiigi, diskomfortu ir diezgan gruti paciest apavos :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:D

ja ari kaut ko atcereties, tad es parasti pec keywordiem, atceros vienu vardu, ta teikt pierakstu galvaa, uz lapinjam nekad neko nepierakstu, tas straadaa.

he he lapinjas kurpees, tas varetu but iedarbiigi, diskomfortu ir diezgan gruti paciest apavos :)

+1 :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

pagaidām viss sanāk kūl.

a ar forumu es esmu konstatējis vienu lietu - te ir daudzi cilvēki, kuri varētu mierīgi rakstīt interesantu staffu, bet viņi to nedara un tā vietā dažreiz pasūdzās, ka te nav ko lasīt. Paši jau neko neradiet :)

Tad sāc to darīt :P Pēdējais interesantais ko laikam uzrakstīji bija, ka hokejs dzīvajā ir megapizģeckruts!

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Lošara

********

Group: Members

Posts: 373

Joined: 28-October 03

From: In the middle of Zeona land

Member No.: 396

btw šeit ir būrings :/

Kāda jēga bija no šitā posta? :slap:

Link to comment
Share on other sites

Maziņais - tas nebija nekas interesants

Principā visas ar darbu saistītās lietas man ir peifiksētas manā superīgajā blociņā.

p.s.

Liztikz* baigi krutais)

Lošara

******

Group: Members

Posts: 210

Joined: 26-April 09

Member No.: 19,549

Warn: (70%) -XXXX-+

Link to comment
Share on other sites

Skolas laikā, kādu brīdi, mājas darbus nerakstiju uz papīra, bet gan mobilajā vai pa skype paprasiju no klasesbiedriem(Ja neprasiju pārāk vēlu). Bija gari majas darbi, kur japieraksta pāris teikumi un es mobilājā tikai pirmos 3. burtus katram vārdam no uzdotā un tad mājas šifrēju.

Vel ir variants, ka mobilajā ir diktafons (piemēram, manā ir, un var erakstīt vienu minūti) un ar to palīdzību pateikt pāris vārdus un laiku un saglabāt. Easy

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

LOL,tev tiešām kkas galvā nav kārtībā. << savā sigā w.l vietā ieraksti savu vārdu :thumbsup:

Eu un jā, Skam^ ,kurā vietā mēs tikām līdz mājasdarbiem? :muahaha:

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Eu un jā, Skam^ ,kurā vietā mēs tikām līdz mājasdarbiem? :muahaha:

Stulbs?

Es runāju, kā atcerēties.

Piemēram, uzdots mājas darbs vai padarīt darbu darbā un kāds ir veids vai tu atceries mājas darbu aka. uzdoto darbu.

Link to comment
Share on other sites

Vel kas ir reāli interesanti, kāpēc mēs dažreiz atceramies pilnīgākos sūdus, bet aizmirstam tiešām svarīgas lietas.

Piemēram skolas laikā, es nekādīgi nevarēju atcerēties matemātiskās formulas, lai arī kā es zubrijos, bet ja mani nakti pamodinātu un pajautātu kāpēc aztekā rodas zibens skaņa, es varētu automātiski to nodiktēt un vel pie reizes piemest visu ieroču pirkšanas kombinācijas. (Šis ir tikai piemērs, citiem noteikti tā ir ar citām lietām)

Vai tas varētu būt tādēļ, ka priekš cilvēki atcerās tikai tās lietas, ka tiem šķiet svarīgas? Nez, pat toreiz es jau sapratu, ka tas priekš manis nava svarīgs, bet tik un tā ir iesēdies galvā.

Reāli kruta būtu, ja varētu izvēlēties lietas, ko gribi atcerēties stroga, bet ko var arī aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Parasti visu, ko vajag atcerēties/neaizmirst piefiksēju telefonā vai mazā blociņā(plānotājā), kas man gandrīz vienmēr ir līdzi.

P.S. TF2 sadaļā varētu parādīties topiks ar nosaukumu "Gign Top10 #3" (ierakstīju šeit, jo visi pārējie topiki smird)

P.P.S. GEAR - lūdzu neraksti šajā topikā.

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Es runāju, kā atcerēties.

Piemēram, uzdots mājas darbs vai padarīt darbu darbā un kāds ir veids vai tu atceries mājas darbu aka. uzdoto darbu.

Ups,piedod man ir tāds paradums pārprast kautko :slap:

Piemēram skolas laikā, es nekādīgi nevarēju atcerēties matemātiskās formulas, lai arī kā es zubrijos, bet ja mani nakti pamodinātu un pajautātu kāpēc aztekā rodas zibens skaņa, es varētu automātiski to nodiktēt un vel pie reizes piemest visu ieroču pirkšanas kombinācijas. (Šis ir tikai piemērs, citiem noteikti tā ir ar citām lietām)

Vai tas varētu būt tādēļ, ka priekš cilvēki atcerās tikai tās lietas, ka tiem šķiet svarīgas? Nez, pat toreiz es jau sapratu, ka tas priekš manis nava svarīgs, bet tik un tā ir iesēdies galvā.

Reāli kruta būtu, ja varētu izvēlēties lietas, ko gribi atcerēties stroga, bet ko var arī aizmirst.

Tieši tā pat ir arī man. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mani reāli saista tikai skola, gulta, septiņdesmitie, smaga, viegla \m/ūzika un tf2. Daudz iespēju mums nav, gaidīt blogus vai sākt kaut ko normālāku rakstīt. Līdz kaklam šī ikdienas rutīna. Derētu kas svaigs, interesants un jautrības bagāts. Pārejam no problēmām uz secinājumiem, viedokļiem un atstāstījumiem.

p.s. :spam: around us.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai aizvakar konstatēju to, ka šeit tiešām ir palicis mazliet garlaicīgi. Bija domā arī kaut ko uzcept, bet mani taču pie pila prāta neviens neņem. Par tiem ieteikumiem, slikti jau tas nav, bet paliek jau mazliet stūlbi, vai tad nevar ieiet veikalā un paprasīt, kurš telefons ir labāks/sliktāks, cilvēks, kas tur sēž, šķiet, zin vairāk kā gign foruma iedzīvotāji, iespējams, protams, ja mums te nesēž kāds telefonu or smth. liels pārzinis, tad no sirds atvainojos!

Laikam vajadzēs nopirkt blociņu, vai jāpameklē mājās, vajadzētu būt kādam, vismaz agrāk bija. Arī ar to atmiņu ir kā ir, bet 80% tomēr atceros, bet vajadzētu tos visus 100%.

EIJ! Te daži forumā arī stūlbi vēl joprojām ir! GEAR, nevari paklusēt kaut mirkli? Lai taču diršs, tevi it kā tas raustītu.

Varētu īstenībā kaut ko izdomāt, tādu kā konkursu, vai ko tamlīdzīgu: "Interesantākās tēmas autors", un saņem kādu balvu, niecīgu, protams, vai tiek nodirst, arī tāds variants pastāv, bet varbūt par šo tekstu visi mani nodirsīs, tas nekas.

anyway vēl var piebilst, ka Pokers rulē, bet Latvieši reti kurš māk spēlēt, vismaz no turnīriem šamējie tik ātri krīt ārā O_O

macho kur mēs visi pēc nāves nokļūsim?

Link to comment
Share on other sites

O_O

Māk spēlēt, daudzi māk.

Bet cik labi māk, tas jau ir cits jautājums. :)

enivej , šeit čista nav interesanti vairs neko lasīt, vienīgais tie sporta topiki un reti kad uzpeld kāds interesants topiks.. laikam krīzes iespaidā cilvēki lēnām sāk palikt depresīvi..

un kādreiz ūberinteresanti bija lasīt hollow topikus, vai, piemēram, kā viņu ķēra un gribēja tur iet kko darīt. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...