Jump to content
GIGN Forum

Lvr.tm Klaans


test2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pulkvedis tad pastaasti, vai tikai tas dzhekinjsh ar niku: lol nav super uuuber skillots papa, kuram ir 6`ais praats ? 0_o

situaacija - de_train mape ... taalaakaa eja no T baazes .. tur staav kaste ... dzheks pashauj pa turieni ... neviena nav ... es tikmeer klusiiteem ielienu tur - un pie - HS .. skaisti .. un taa 2 reizes ... speciaali panjemshu uztaisiishu maajaas screenu un iemetiishu poziicijU!!!

Link to comment
Share on other sites

fuj1, tu runaa taa, it kaa es prasiitu lai nonjem banu. ja chiito konkreeti indiviidi, tad banojat vinjus nah, nevis runaajat par klanu kaa taadu. visi klanaa nechiito un nechiitos un tie, kuri chiitoja jau ir sanjeemushi savu klaipu ar banu. viss. ja kkas taads atkaartosies, tad ban un miers. kkaads berprigjels sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ok, pulkvedi, viss kaartiibaa aha.gif

veel paaris stati.

1 2 3

mistiskie kaapieni.

pinky tu jau esi pedejais kuram ta vajadzetu kunkstet kautko, tava LooL klanaa arii 4iiteru netruukst ! un tie stati pilnigi neko neizsaka, varbut vel 1. kautkaa ta bet parejiem nekas sevishks

Link to comment
Share on other sites

Pulkvedi, sorr, bet es izteikshos par tavu(saakumaa) taa teikto smadzenju mazspeejiibu. Un man liekas taa tev pasham arii ljoti labi piemiit..

Piemeeram paaris dienas atpakal pa nakti kad cilveeku bij pilns(kaadi 5-6cilv bij no juusu klana) un bij karte de_rats, man liekas juus vieniigie bljaavaat lai Dj erix nomaina karti, vinjsh vinjsh pateica ka negrib un juusu klanam paraadiijaas uzreiz taadi speeleetaaji kaa Dj JALOX Dj veel kautkas utt. (brinos kapeec erix jums neiedeva islaiciigu banu atpuutai)

Un tas pats lvr.tm Dj JALOX mainija pa briizham niku uz Pulkvedis

TAD PIEDOD MAN MAN LIEKAS KA SMADZENJU NESPEEJIIBA ir ne tikai dazhiem no tava klana bet arii tev pasham. Taads nu ir mans viedoklis, varbuut biku smiliez.de_2523.gif bet gribeejaas izteikties.

Link to comment
Share on other sites

Pulkvedi, sorr, bet es izteikshos par tavu(saakumaa) taa teikto smadzenju mazspeejiibu. Un man liekas taa tev pasham arii ljoti labi piemiit..

Piemeeram paaris dienas atpakal pa nakti kad cilveeku bij pilns(kaadi 5-6cilv bij no juusu klana) un bij karte de_rats, man liekas juus vieniigie bljaavaat lai Dj erix nomaina karti, vinjsh vinjsh pateica  ka negrib un juusu klanam paraadiijaas uzreiz taadi speeleetaaji kaa Dj JALOX Dj veel kautkas utt. (brinos kapeec erix jums neiedeva islaiciigu banu atpuutai)

Un tas pats lvr.tm Dj JALOX mainija pa briizham niku uz Pulkvedis

TAD PIEDOD MAN MAN LIEKAS KA SMADZENJU NESPEEJIIBA ir ne tikai dazhiem no tava klana bet arii tev pasham. Taads nu ir mans viedoklis, varbuut biku  smiliez.de_2523.gif bet gribeejaas izteikties.

JALOX nenoziimee es lohs? tb ja es speelju ar taadu niku, tad es gribu pateikt, ak es esmu lohs. mosh kaads to apstriidees, bet taada bija manu komandas bedru doma, jo, kad es biju izgaajis uzpiipeet, tikmeer vinji man uz taadu nomainiija.un nee, es nedirshu.

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...