Jump to content
GIGN Forum

Cs Servera Modas U.c.


Recommended Posts

Jaa man viss sanaaca peec worm instrukcijam tongue.gif amxmox ar uzliku! admins arii esmu! serveris pats pa sevi iet normali!

bet lieta taada:

es savaa serverii tieku tikaj caur consuli! man neparaadaas mans serveris pie serveru saraxta CS! aa un ports man ir 27015! kaa lai panaak lai paraadaas severis?

Nosaukums saucaas laikam --->> Counter-Strike & server mods/plugins

Nu tad es gribetu zinaat kur var dabuut war3, ninja rope u.c ? tante google neko normalu neatrod! Luudzu pasakat linku! kaadam tak ir jaazina? confused.gif

P.S un tos debiilos FORMAT C varat neteikt! Man nepaliidzeja smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

nu taa biggrin.gif kursh no gudrajiem varetu ielikt pamaaciibu kaa jaaliek war3 un ninja rope? es 5h mociijos un nekaa nesanaaca! anglju valodaa pamaaciiba bija bet tur muld pa taadiem failiem kas man nemaz naw utt! Paldies taadiem cilveekiem kas paliidz taadiem kaa es! rolleyes.gif Jo ippashi worm liels paldies! Bez vinja man nebutu pasham savs serveriitis! A varbut worm negribi uztaisit pamaacibu prieksh war3? Luuuudzu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaa baaaac pasakat kaaa lai uzliek war3? man neiet vinji neviens! tur kautkadi pliki faili bez readme! nu nez stulbs neesmu! bet tas chista ir murgs! Man pat bija mu serveris uzlikts! nu bet pluginus nemaku ielikt cs! jociigi ka amxmodx maceju ielikt blink.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm.... smiliez.de_2538.gif a man 1 jautaajums! Kapeec mans serveris neparaadaas pie server list? huh.gif bet caur consuli tajaa var ieiet! kaukaa diivaini! man taa vieniigajam? 20.gif un ko lai es daru lai paraadiitos serveris pie saraxta? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif tas tapeec ka es vilku speeli no ihack! tapee latncy liels. un mapes man nawa uzliktas, bet man ir pilna dir.a ar vinjaam tongue.gif

un es vispaar saaku domaat! nah man to serveri vaig? kompi moca un viss! ja vajag ar draugiem uzspeleejam! taaa jaw kruti ar ninja rope un laseru shaudiities biggrin.gif nu nez man gribaas war3! ja to uzlikshu tad servers gan buus online biggrin.gif bet stulbums jaw taac --> nevienam pie server list neparaadaas visiem ar consuli jaaiet. taakaa 1 reizi kaac ieies un vairaak neies! jo neatcereesies ip! confused.gif

Link to comment
Share on other sites

kaapee mans serveris neuzraadaas pie serveru list???? luudzu paliidziet! es nesaprotu kas pa vainu tur! visi cilveeki nak caur consule un raxta connect ecipse.sytes.net ! bet viss iet man tikaj neraadaas pie serveru list! Garik tu profs, nezini kapeec taaa? un ko lai dara?

luudzu luuudzu paliidziet sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

He heee naughty.gif man raadaas mans serveris pie server list! vaina bija tur ka gign patch v21 nedereeja! kaa uzliku no netgames v21 patchu taa viss iet naughty.gif uuu 2 džekiņiem kaukas pret manīm? smiliez.de_2551.gif drošvien vel dažiem es nepatiiku naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...