Jump to content
GIGN Forum

Ceļojums


ry.
 Share

Recommended Posts

Čau, izdomāju, ka vajadzētu atpūsties uz kādām 8 dienām aizšaut, bet kur nezinu. Ideja bija uz krētas salu grieķija, bulgārija vai tunisija. Kādi ieteikumi? Galvenais lai karsts, ir jūra blakus + smukas meitenes un ideāls atpūtas kūrorts.

Ir varbūt ieteikumi kādu tūroperatoru izvēlēties?

Link to comment
Share on other sites

Esmu bijis gan Krētā, gan Tunisijā - ja jāizvēlas starp šīm divām, tad ieteiktu Tunisiju.

Krēta izmaksāja ievērojami dārgāk, jo ēšana tur nav no lētajām. Varbūt man vienkārši nepaveicās, bet nu Krētas pludmale man nepatika - ļoti klinšaina, akmeņaina, smilts kā tādas tur tuvumā nebija, tās vietā bija tādi ļoti sīki akmentiņi. Tunisijā biju apmeties Monastirā, pludmale priekš manis vienkārši ideāla - smalkas smiltis, dzidrs zilganzaļš ūdens, ļoti lēzens krasts, mierīgi var tālu aizpeldēt, nebija arī tā, ka pludmale būtu pārbāzta ar cilvēkiem. Pat nezinu kā lai pasaka, bet Tunisijā apkalpojošā personāla attieksme pret tūristiem bija tāda daudz sirsnīgāka, laipnāka. Nevar arī nepieminēt tirgošanos, jo kaulēties = so fun. Salīdzinoši lēti ādas izstrādājumi (somas, siksnas, maki). Arī gidi bija forši un diezgan augstā līmenī. Tūroperatoru gan neatceros. Kaut kādas bildes.

Beach

Beach 2

Oficiants, kurš nēsā alus kausu uz galvas

Trips pa tuksnesi

Link to comment
Share on other sites

kanāriju salas ir daudz dārgākas kā krēta vai tunisija.

Es pats pēc mēneša braukšu uz krētu un biju jau pagāšgad, ļoti patika.

Turcija ir salīdzinoši lēta, daudz izklaides iespēju un ir ļoti ssilts, bet ir daži mīnusi.

Galvenais ir vieta kur dzīvo un kompānija ar kadu aizbrauc :)

Link to comment
Share on other sites

<_<

nav alkohola? lmfao ja nav 18, tad loģiski arī nebūs :D tas pats attiecas uz sievietēm, nav nauda nav sievietes :P

Un vispār ja meklē sievietes, tad jāmauc uz Filipinām, tur par 100$ var tādu hatu noīrēt un sievietes par 100$ vari dabūt uz nedēļu kā minimums, ka viņa no tevis neaties ne uz brīdi :D

Link to comment
Share on other sites

lmfao ja nav 18, tad loģiski arī nebūs :D tas pats attiecas uz sievietēm, nav nauda nav sievietes :P

Un vispār ja meklē sievietes, tad jāmauc uz Filipinām, tur par 100$ var tādu hatu noīrēt un sievietes par 100$ vari dabūt uz nedēļu kā minimums, ka viņa no tevis neaties ne uz brīdi :D

Tu dzīvo LV? :D

Nu ja par 100 $ var dabūt uz nedēļu, ka viņa no tevis neatiet, tad jāmauc uz dzīvi tur un sievas jāsapērk :D

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

It kaa vel ir vasara iesaku uz Karhlrusiji :) Vieta ideala,apkart vispar pefekti! Europas parks turpar blakus! perfektinieks,cena arii pa leeto zem 200eiriki par 7dienaam garanteets!Okej vari laist ko piedaavaaa OPEN BANKA par 160ls uz TURCIJU!bet Vacijaa bus reali!

Link to comment
Share on other sites

Es maksaju kadus 40Euro dali ar 2 , jo mes 2 pa nakti dzivojot ar draugu kopa! Es nekadu rezervaaciju netaisu nekad LV , es visu caur TUI vacu firmu rezerveju, tur ljoti labas cenas ir.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...