Jump to content
GIGN Forum

Mana Pirmaa Suudziiba


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Speeleeju mapi de_train.

Esmu firshi noseedies baazee ar 4:4 kaa terrorists.

Gaidu kad kaadas naaks, ir pagaajusi apmeeram minuute no raunda saaakuma. Man ir bomba. Domaaju pagaidiit kameer visis kam nau bomba apshaujaas un lai es varu smuki atshut CT un uzlikt bombu, bet nee, kkaads Dame njem un noslajo mani. Nu ok es peec dusmaam njemu un vinju noslajoju naakamjaa raundaa, a shis njem un mani nobano.

Negribu lai vinjam atnjem tiesiibas, bet viss ko gribu lai vinjsh atpishaas no manis un miers evilmad.gif

P.S. Demka galiigi nau vajadziiga, ja kas gribat apskatiities tas notika 4dien, augustaa, 2005 gadaa, ap 2:00, ar-labu-nakti. dry.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Pirmkaak es vinju gribeeju nobanot

Otrkaat es kempju ar 4:4 (t ieroci)

Treshkaart vinjsh aizbeega pirms paspeeju pirms 5 min kicka tikt iekshaa sad.gif

Ceturkaat taa bija strateegjija nevis noobu fragoshanas meigjinaajums

Link to comment
Share on other sites

Shito topiku varat veert ciet, vakar nebiju pie pilna praata.

Bet tagad man radaas ideja. Piemeeram sho Dame, es gribeetu ar vinju parunaaties, bet nevaru atrast. Mosh pie regjistraacijas ir jaauzraksta vietas kur atrast vinju... mirc niks and stuff, un kameer to neizdara met popup window kursh saka tu esi gejs or something laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Kkaads Dame njem un noslajo mani.

eclipse

Ziniet, man nepatiik, ka daudzi playeri ar tiesiibaam neskataas uz laiku, un slapo, slajo tikai tapeec ka Tu esi bishku kaut kur apstaajies, bet biezhi taa ir strateegjija, nevis fragoshana! Nemaaku teikt pa sho gadijumu, jo katrs no katra gadijuma atshkjiraas!!!!

Link to comment
Share on other sites

eclipse

Ziniet, man nepatiik, ka daudzi playeri ar tiesiibaam neskataas uz laiku, un slapo, slajo tikai tapeec ka Tu esi bishku kaut kur apstaajies, bet biezhi taa ir strateegjija, nevis fragoshana! Nemaaku teikt pa sho gadijumu, jo katrs no katra gadijuma atshkjiraas!!!!

njaa, taa gadaas

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas par slepotaajiem bet zinu ka -es slepoju tikai sevi smile.gif - bet citus aarkartiigi reti un tiesam kad ir jaieslepo ( piemeram kad bobbins ( aka robis ) nostajas tada pozicija ka citi aiz vinja netiek talaak ( chau italy )

Ja kas - ta slepu sistēma nav adekvāta ... kad ar spelētājs ar slepošanas tiesībām nomirst( itsevišķi tāds tramīgāks un agresīvāks ) tas tiešām sāk slepot visus pa labi pa kresi ( man liekas r&r, myth, n0ne utt) kaut gan paši mēdz reāli iesēsties un pat necensties tur defuuzot bumbu vai ko tamlīdzīgu, protams šādam target seviam tam mēdz būt iskaidrojums - piemēram weapon save vai nevēlēšanās vienkārši bezjēdzīgi aiziet un nomirt bezcerīgā situācijā. tipa abi gali apdeguši.

mani risinājumi :

1. darīt kā apollo - kad raunda laiks beidzies visi zaudējusī pusē nomirst. vismaz kustinās peciņas dēliņi.

2. pārkāpt pāri savai "Profesionalajai un racionalai domāšanai" un uztvert šo bezcerīgo situāciju ka izaicinājumu ( piemēram tā kā daru es, ar retiem izņēmumiem ) - un maukt virsū pretiniekam pat ja zini, ka aiziesi pie dieviem - vismaz ir cerība savākt kādu sev līdzi.

Es gan ieteiktu 1.variantu,jo 2.variantam ir vajadzīga drosme, pauti un pofigisms.

Btw. asinszagli tu esi klauns un to tagat zina visi!

Link to comment
Share on other sites

vot tas par apollo man toch bei, ka raunda beigas zaudetaji nospragst, jo ne vienmeer ir ta ka speciaal nenaak atmiineet, vai speciaal neved hosus, vnk pretieniekiem ir paarsvars un nu nau tas reaali. test2 2. variants man patikaas, bet nejau visi ta dariis

Link to comment
Share on other sites

2. pārkāpt pāri savai "Profesionalajai un racionalai domāšanai" un uztvert šo bezcerīgo situāciju ka izaicinājumu ( piemēram tā kā daru es, ar retiem izņēmumiem ) - un maukt virsū pretiniekam pat ja zini, ka aiziesi pie dieviem - vismaz ir cerība savākt kādu sev līdzi.

Vot shaadi ir jaaspeelee ..... !!!!!! thumbsup.gif

Es piemeeram cenjshos vienmeer taa dariiit .... !!!! eusa_clap.gif

Kaadaa sakaraa bans uz 10h?? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja kas pareizi izdariiji ka nobanoji dame, vinsh gan ir Latvijas 200 speletaju komunas "PRO" geimeris, ko varu saderet vinsh daudziem baazh degunaa ( ka jau lielaka dalja taadu) , bet tu to ignoree - tiesibas sehit ir visiem vienadas - kas dame kas asinzaglis, visu izskir atieksme - ja slikta tad rikojamies slikti - ja laba liekam mieraa. thats it teema sleegta

Link to comment
Share on other sites

tas, ka dame ir starp 200 pro[giikiem], neko nenoziimee. pubs ir pubs - te savi likumi.

koshker pareizi izdariiji ! aha.gif

tieshi taa!!! kaada starpiiba, kaads vinsh ir citur... dry.gif skatamies uz visu, kas notiek GIGN!!! aha.gif

P.S. Pinky jaunais avatars un sgns rox!!! 4.gifkewlpics.gif

Edited by jurisss
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...