Jump to content
GIGN Forum

Raioz Acc On Csdm


RaioZ
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

Teikshu iisi un konkreeti. Veelos ieguut acc uz GIGN csdm servera.

kapec gribu: nevaru paciest ka speeles garu sabojaa 4iiteri. pedeja laika shie tarakani uzrodas biezhi un nav kas tos nospiezh.

cik garu: ban un kick komandas.

par mani: 20g., Dobele/Riga, bijushais niks: Wind. ieksh csdm nospeletas 30h, ir laba admineshanas pieredze.

Nu diezvai mani zinat, bet varbut thsEe var aizlikt kkadu vardu par mani.

taka esmu jums nezinams un shis ir mans pirmais posts neceru uz pretimnakshanu, bet admini ieksh csdm vnk truukst.

Link to comment
Share on other sites

samuray - es neceru tapec ka noverteju savu staavokli (nezinaams, tikai 30h nospeletas, pirmais posts forumaa).

tas nenozime ka negribu acc. pedeja laika biezhi speleju gign csdm un vnk parak biezhi uzrodas hakeri, kuru deelj tauta iet prom.

es labprat vinjus sodiitu, bet lidz pazistamam statusam man veel taalu.

Link to comment
Share on other sites

Jau jau kāds "x" čalis tiesības ļoti, ļoti grib, tas tik liecina, ka viņš vēlas kaut kādu nuub varu pār citiem, nevis lai pats sev uzlabotu spēlēt prieku (banot čīterus). Labāks admins ir tāds, kuram tiesības vajag tikai lai banotu čīteru nevis tēlotu vectēvu.

p.s. RaioZ iespējams bija vecajā netgames csdm admins. Tieši neatceros, bet zinu, ka spēlēja gan. Sūdzēties par viņu nevarēja.

Link to comment
Share on other sites

Esmu parasts lietotajs, bet velejos piebilst!

- Ar sadu pieteikumu Tu @ GIGN tiesam nedabusi acc, sis nav nekads letais projekts, kur uzrakstot:

Cau, mani sauc valdis, esmu 18 gadus vecs, ja velos acc, dodiet tadas komandas!

Saksim ar to ka uzraksti normalu pieteikumu, lai admini zin vispar kas Tu tads esi!

Ka ari ieteiktu patuseties vairak pa GIGN - garamgajejiem seit acc nedod!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ja kāds no main adminiem te ielūkojas, tad varbūt pievērsīšu jūsu uzmanību.

Tagad konkretna ir vajadzīgi admini csdm.gign.lv, es nevaru noskatīties, kā 4īteri skraida un neviens neko viņiem nevar izdarīt.

Lūdzu piešķiriet man tiesības, lai varu nobanot tos mēslus. Saprotiet taču tas tikai nāks jums par labu, jo attīrīšu serveri!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...