Jump to content
GIGN Forum

Ur Nick


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu.

Shitas niks ir kaadi gadi 4-5.

Pirms tam bija manson_, manson un ilgu laiku :

Bet tad daudz saaka speeleet ar : un es dabuuju mainiit uz taa laika iemiiljotu grupas nosaukumu.

Taa nu iegaajaas.

BTW, Gludekli, nedirs ka tas niks tev ir 3iis gadus, labi ja 2vus.

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

sakuma bij Ray apm pirm 5-6 gadiem, tad uzradas vel visadi ray un tad mainiju uz niku EastBayRay (par godu Dead Kennedys grupas dalibniekam). Zem EastBayRay nika griezu 2 Quake kadu laiku, tad lidz ar online speles mainu, nomainiju niku uz Rayus. Ir kadus 1,5 gadus

Link to comment
Share on other sites

nu mans niks Orc ir kaadus 1,5 gadus pirms tam ir bijushi KAUDZEEM niki saakot ar " 3D.vibrators , gladiators, marccelo, anubis, utt. " smiliez.de_2551.gif

Orc ir no vecajiem labajiem Gredzena paveelniekiem kur noobiishus galjinaa nost un kaapeec man nebuut tam nuubiitim ar? Nu taa radaas Orc un kautkaa ir arii palicis tas niks.

P.S. pirmajaa gign tusaa jau shitaadu aptauju veicaaam kur DuH smiliez.de_2477.gif domaaja ka COLE ir domaats sens izmiris dziivnieks, bet COLE teicca ka taas noziimee COLE smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

man tads pajocigs stastins wink.gif viena tusina pie drauga maja mani saka konkreti bez apstajas nemt priexa labradors Hugo kuram laikam bija kkads meklesanas laiks vai ari es smirdeju biggrin.gif nu vins mani apsargaja visu nakti koda savam saimniekam un beigu beigas mans niks ir hugo smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

CS 1.6 vispār spēlēju kādus 7 mēnešus, cs:s kādus 2 mēnešus. CS:S bija niks Stiepiens, tad man draugi gāja atpakaļ uz 1.6, man nekas cits neatlika, kā darīt to pašu, bet negribēju vairs Stiepienu, tā nu es sēdēju un štukoju.. (ilgi diezgan) un tajā brīdī man winampĀ skanēja dziesma KoRn - hollow life. Tā nu es ar burtu manipulācijām un ķebura piesaistīšanu izveidoju savu niku HoLLow^LiFe.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

saaku savu nick izguroshanu pie 1.3 versijas un tas laikam bija Laonel , peec tam bija eX un turpinaajaas liidzinaajumi kaa eXe , exeR , liidz paarklausoties Mortal Kombat kaadu no varonju nickiem saklausiiju XekToR (2gadi kaa minimums skjiet) , tagad kaadus 3 meneshus esmu vairaak paziistams kaa xEq (vieglaak + eertaak) bet gign regots esmu kaa XekToR- un taa arii juus mani uz servera un foruma redzat wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...