Jump to content
GIGN Forum

Steam Accounti


^V^
 Share

Recommended Posts

Par taam ekonomikas policijaam gan nevajadzeeja saakt. Nedaudz domaa liidzi ko runaa par taam policijaam, tas ka es 10Ls neesmu nodokjos samaksaajis diezvai mani bankrotaa iedziis. Gan jau ka tev vajadzeeja zinaat ka gign ir uzlausts serveris (tb non-steam), un teorteetiski kaadi zaudeejumi valvei utt utt... Un par daavinaajumiem arii ir nodokji jaamaksaa.

Edited by ^V^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Par taam ekonomikas policijaam gan nevajadzeeja saakt. Nedaudz domaa liidzi ko runaa par taam policijaam, tas ka es 10Ls neesmu nodokjos samaksaajis diezvai mani bankrotaa iedziis. Gan jau ka tev vajadzeeja zinaat ka gign ir uzlausts serveris (tb non-steam), un teorteetiski kaadi zaudeejumi valvei utt utt... Un par daavinaajumiem arii ir nodokji jaamaksaa.

Te nav runa tikai par nodokli happy.gif, bet gan par autortiesību pārkāpumu, nelikumīgas saimnieciskās darbības veikšanu (kas iekļauj sevī nenomaksāto UIN vai tev izdevīgākas reģistrētas saimnieciskās darbības veida gadījumā IIN un PVN, kas gan tev nebūtu jāmaksā, jo tu to uzskaitītu kā darījumu ES teritorijā (ja tos kodus pirktu no ES) un atskaitītu kā priekšnodokli smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Te nav runa tikai par nodokli happy.gif, bet gan  par autortiesību pārkāpumu, nelikumīgas saimnieciskās darbības veikšanu (kas iekļauj sevī nenomaksāto UIN vai tev izdevīgākas reģistrētas saimnieciskās darbības veida gadījumā IIN un PVN, kas gan tev nebūtu jāmaksā, jo tu to uzskaitītu kā darījumu ES teritorijā (ja tos kodus pirktu no ES) un atskaitītu kā priekšnodokli smile.gif )

Izskataas ka es noteikti tik labi taas lietas nezinu kaa tu, bet vai nebija taa ka ja abarots

tur zem kautkaadaam summaaam tad firma jaadibina nav. Tipa samaksaaju PVN briivpraatiigi un miers. Tipa ar dziivoklu man liekas kautkas liidziigs, ja vienu dziivokli iiree tad tev nekas nav jaamaksaa, ja divus tad jaamaksaa nodoklji un taa skaitaas uznjeemeejdarbiiba.

P.S.

Vai tu domaaju EULA un taas licenzeeshanas lietas ka teoreetiski nedriikst account taalaak paardot.

Edited by ^V^
Link to comment
Share on other sites

Izskataas ka es noteikti tik labi taas lietas nezinu kaa tu, bet vai nebija taa ka ja abarots

tur zem kautkaadaam summaaam tad firma jaadibina nav. Tipa samaksaaju PVN briivpraatiigi un miers. Tipa ar dziivoklu man liekas kautkas liidziigs, ja vienu dziivokli iiree tad tev nekas nav jaamaksaa, ja divus tad jaamaksaa nodoklji un taa skaitaas uznjeemeejdarbiiba.

Tad tev ir jāreģistrējas kā individuālajam komersantam vai arī jānodefinē sevi kā pašnodarbinātu personu, bet nezinu vai otrais gadījums iet cauri, ja ir kaut kādi darījumi etc. ar Eiropu un notiek kaut kāda veida tirdzniecība.

Link to comment
Share on other sites

Tad tev ir jāreģistrējas kā individuālajam komersantam vai arī jānodefinē sevi kā pašnodarbinātu personu, bet nezinu vai otrais gadījums iet cauri, ja ir kaut kādi darījumi etc. ar Eiropu un notiek kaut kāda veida tirdzniecība.

Nu jaa laikam kautkas taads bija, bet ja reaali tad ieguvums ir paaraak mazs lai regjistreetu sevi kaa tur pashnodarbinaato un kaa veel tur smile.gif .

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai latvijaa veel pardodas bet gan jau ka kaut kur var atrast pirmo halflifu...tas cd kejs der steamam lai speletu cs 1.6 nu un halflife 1 ar laikam un hvz tie visi team fortresi utt

vaacijaa halflife 1 kaut kur 5Ђ maksaa tad latvijaa gan jau noteikti veel leetaak.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

duh tu veikalaa nevari aiziet un nopirkt wow disku?1 menesi varesi spelet eiropas serveros. un pec tam japerk kaut kada karte ar kodu pa 40 eiro kas uz 3 meneshiem vai cik tur der...neesmu nekad neko par kaut kadiem uzlauztiem wow kodiem dzirdejis:)

Link to comment
Share on other sites

duh tu veikalaa nevari aiziet un nopirkt wow disku?1 menesi varesi spelet eiropas serveros. un pec tam japerk kaut kada karte ar kodu pa 40 eiro kas uz 3 meneshiem vai cik tur der...neesmu nekad neko par kaut kadiem uzlauztiem wow kodiem dzirdejis:)

nu var nopirkt wow disku un paspelet ar vinu pirmaas 10 dienas peec tam tu veic ikmēneša maksājumus 13 eiro caur parastajām kartēm vai tavā gadijumā saucamo "game card" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu var nopirkt wow disku un paspelet ar vinu pirmaas 10 dienas peec tam tu veic ikmēneša maksājumus 13 eiro caur parastajām kartēm vai tavā gadijumā saucamo "game card" smile.gif

Orgjinaalajam diskam naak liidzi 30dienas un 10 dienas ko var iedot kaadam pameegjinaat paspeeleet, bet ja gribi tad vari arii pats sev vinjas pielikt , taataad ja nopeec orgjinaalo sanaak 40 dienas var speeleet.

Link to comment
Share on other sites

Kr4 pirms kaada meenesha (varbuut vairaak) nopirku no cienijamaa Andra kunga (sheit zinaams kaa ^V^) STEAM. Iet viss ideaali. Iesaku citiem arii sakontakteeties ar vinju. Nenozjeelosiet. thumbsup.gif

Andri taas CS:S vel tev ir? Man ljoti vaig!

Link to comment
Share on other sites

es ari domaju no vina pirkt jau izlasiju piedavajumu cita foruma tikai man naw kredit karte!

Hahaha priekskam krediitkarti?? aizej uz banku un nosuuti uz vina kontu pm vinam un vins tev atsuuties kontu tad aizej uz hansa banku vai kur vinam ir un paraadi konta numuru un paarsuuties un peectam tev buus acc un tu speeleesi laimiigs cik tev uziet thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Taatad ir man tagad CSS accounti ar CS:S un HL2. Varu pārdot pa 12Ls, ja minēsi kādu pārliecinošu iemeslu kapēc man pārdot lētāl varbūt arī pārdošu lētāk.

es varu pateikt parliecienosu iemeslu, kapec tev butu jatirgo letak. 636 hl2, css, dod + visi jaunie valves izstradajumi ar steam cd_key+ DVD disks ar css+dod aksa 6 lati 30 sant. 5 lati 50 sant maksa 2CD kur ir cs + cs:cz un visi vecie valves izstradajumi + steam cd-key.

Link to comment
Share on other sites

es varu pateikt parliecienosu iemeslu, kapec tev butu jatirgo letak. 636 hl2, css, dod + visi jaunie valves izstradajumi ar steam cd_key+ DVD disks ar css+dod aksa 6 lati 30 sant. 5 lati 50 sant maksa 2CD kur ir cs + cs:cz un visi vecie valves izstradajumi + steam cd-key.

Varjau buut, bet apsties http://www.steampowered.com cenas , man liekas kautko jauc.

Es zinu kapeec tie CSS, HL2 ir leetaak no maniim pirktie, bet veikalaa orgjinaalie ... Hvz. Nu cs , Cz taa vareetu buut. Man ir pamatiigas aizdomas ka tu jauc ar Hlaf Life: Source , tas nav ne HL2, ne arii CS:S , tas ir parasts HL 1 paveids.

Edited by ^V^
Link to comment
Share on other sites

Varjau buut, bet apsties http://www.steampowered.com cenas , man liekas kautko jauc.

Es zinu kapeec tie CSS, HL2 ir leetaak no maniim pirktie, bet veikalaa orgjinaalie ... Hvz. Nu cs , Cz taa vareetu buut. Man ir pamatiigas aizdomas ka tu jauc ar Hlaf Life: Source , tas nav ne HL2, ne arii CS:S , tas ir parasts HL 1 paveids.

tu mani pa stulbu uzskati man ir abi. doooh, aizstaiga lidz 636 un uzprasi, nevis varies uz cilveku nezinasanas. un kāds tev vel pie velna paveids?

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...