Jump to content
GIGN Forum

Windovz I Reinstalleet Vajg


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Taatad man vajag vispaar visu no jauna. Windowns un visus shitus paarinstaleet.

Protams Windowns disks man nau. Radaas taada ideja novilk no i-neta windows, ielikt diskaa un reintaleet. Pasakatijos ka diezgan daudz kakas atradu iso forumaataa.

Anyway, kaads var mani apgaismot par shaadu veidu. Negribu chakreeties un pats uzinaat.

Kaads mosh ir to darijis un var man soli pa solim pastaastiit mircaa.

Buushu ljoti pateiciigs.

Man naak miegs.

Link to comment
Share on other sites

install->next->next->yes->next->next->finish

apmeeram taa

Nu pag, es to instalaaciju varu ar deamon tools palaist arii ?

Un tad prosta spiest install un vinjsh automaatiski izdzeesisi nah visu veco un svaigu versiju pa virsu ?

Latinjsh, kaads man no taa labums ? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

krch nokacha kadu windowsu tik skaties lai ir corporative un iemet diska un tad ieliec disku restart PC. BIOSaa uzliec boot from cd. tad restarte palaidisies installs viss buus jociigi ja nav dariita ta lieta tad tur talak kad bus iespeja formatet cieto, dari taa un tad instale.

es pastastiju ta aptuveni. man 1. reiza ari bija mizigi, bet reali jau neko nesataisamu nevar pataisiit

Link to comment
Share on other sites

d0h. to windows installu tachu tagad taisa taa, lai pat amerikaanji maajaas bez tech support vareetu uzinstaleet. taatad tev, koshker, kaa latvieshu 14 gadiigam siicim tas buus elementaari wink.gif

Link to comment
Share on other sites

d0h. to windows installu tachu tagad taisa taa, lai pat amerikaanji maajaas bez tech support vareetu uzinstaleet. taatad tev, koshker, kaa latvieshu 14 gadiigam siicim tas buus elementaari wink.gif

15 dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Nopumpē DC++ puslīdz normālu Windows XP diska .iso failu. Vēlams ar SP1 included (SP2 varētu vēlāk uzlikt pēc vēlēšanās). Ieraksti diskā, jo nekādi virtuālie cd, cip, daemon tools tev nepalīdzēs. Uzliec cmos'ā 1st boot CD, 2nd boot HDD, restartē PC. Tad tev automātiski palaidīsies pirmais cdrom's. Tālāk tikai lasi, kas kā, nu nav tas tik grūti ieinstalēt winxp kompī.

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

Nu es tagad velku Windows XP professional N corporate.

Vinjsh noteikti buus iso formaataa.

Iso formaatu atveershu valjaa ar winiso.

Peectam iededzinaashu diskaa tos failus.

Peectam iejieshu biosaa, salikshu visu kaa vajag.

Tad caur to windows setup kkaadaa mistiskaa veidaa formateeshu cieto.

Un tad instaleeshu windows.

Un tad draiver shitu. (to es tik taa prieksh sevis ieliku)

http://download.nvidia.com/Windows/77.72/7...nglish_whql.exe

ja kjuudos sit pa galvu ar renjgji un spljauj to kakau laukaa.

Link to comment
Share on other sites

Nu draivers tev nepieciešams, lai uzliktu CS'ā opengl grafiku. A kad palaidīsi winxp disku, viņš noskanēs bijušās partīcijas, kurās ir bijis kāds windows. Izvēlies to kur tev stāv vecais XP un tad install uz viņa. Viņš noformatēs to un tālāk pēc restarta sāks instalēt.

Link to comment
Share on other sites

One problem.

Taatad ieeju Biosaa, uzlieku boot from cd.

Izeju no setupa, protams ieseivojot.

Ielieku disku kameer restarteejaas.

Redzu kkadu detecting devices.

Uz kkaadu 1 sec uzmet kaadu melnu lapu ar baltiem burtiem, kur apakshaa paspeeju izlasiit ''Boot Cd'' vai kko taadu.

Taalaak kompis palaizhaas kaa parasti.

Restarteeju veelreiz, taspac. dry.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Windows XP profesional, nevis corporate. Ir man protams mājās normāls CD (pats tagad pie brāļa) - WinXP Pro sp1 included. Krakots. Ja instalē SP2, tad nevajag nekādas aktivizācijas. Bet kā tu domā viņu dabūt? Es dzīvoju Rēzeknē un pie brāļa stāv pilsētas DSL up ~15kb/s

Link to comment
Share on other sites

Pag lol, Corporat ir slikts ?

Taatad esmu ierkastijis matricaa nepareizo shitu ?

Man veel staav uz kompi arii ''Windows xp with sp2 integrated'' bet es vinju nokachaaju no dc++ tapee iipashi neuzticos.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Pag lol, Corporat ir slikts ?

Taatad esmu ierkastijis matricaa nepareizo shitu ?

Man veel staav uz kompi arii ''Windows xp with sp2 integrated'' bet es vinju nokachaaju no dc++ tapee iipashi neuzticos.

Labāk tad jau šo raksti diskā, jo es zinu man arī bija tādi pati problēma ar to corporate edition.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...