Jump to content
GIGN Forum

Free Slot


Recommended Posts

Vai ir iespeja ka free slot var ieguut bez ziedosanas? saprotiet man nau naudas! Es speleju kaucik labi bet taa iisti nekad nau sanacis paspelet gign serverii jo vienmeer visbiezak tas ir 10 min manu vietu ienem registreets speletajs! Tai lieta vaidzetu ko darit!

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespeja ka free slot var ieguut bez ziedosanas? saprotiet man nau naudas! Es speleju kaucik labi bet taa iisti nekad nau sanacis paspelet gign serverii jo vienmeer visbiezak tas ir 10 min manu vietu ienem registreets speletajs! Tai lieta vaidzetu ko darit!

tu nēesi vienīgais kam ir šī problēma sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ka tu netieci serverii iekshaa nenoziimee ka mees tev dosim free slot. Padomaa reaali, tu neesi vieniigais. Tagad ja visi naaks un prasiis free slot un mees dosim, tad kaada vispaar no vinja jeega...

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespeja ka free slot var ieguut bez ziedosanas? saprotiet man nau naudas! Es speleju kaucik labi bet taa iisti nekad nau sanacis paspelet gign serverii jo vienmeer visbiezak tas ir 10 min manu vietu ienem registreets speletajs! Tai lieta vaidzetu ko darit!

nē. Saproti, man nav naudas lai nopirktu serveri, ja tev nav naudas ko ziedot. Tā kā vari uzskatīt ka serveris neeksistē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...