Jump to content
GIGN Forum

Portatīvais


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Gribēju pajautāt, kuru portatīvo firmas ir vislabākās(kvalitatīvākās).

1. Esmu dzirdējis ka Acer neesmu labi. DELL it kā esot normāli un HP arī normāli. Kā tur īsti ir? Kura firma ir kvalitatīvākā no zināmajām.

2. Kādas detaļas ir labas? Kas portatīvajam sakitās +/- labs. Kādi procesori, videokartes? Ar portatīvajiem ir savādāk nekā ar kastēm ,tāpēc īpaši daudz nezinu :)

Un kur varētu dabūt labus portatīvos? Kādi veikali?

Paldies,

Dr. Pepper. :thumbsup:

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Man gan liekas, ka viņš par tādu cenu varētu vēl no kādiem 1857105709 variantiem izvēlēties.

Acer ir lēti, detaļas viņiem lētas, tāpēc arī vairāk lūst, tāpēc arī cilvēki Acer īpaši augsti parasti nevērtē.

Macbook - kvalitāte/brends=$$..

Dell - kvalitāte/brends=$$..

Sony - kvalitāte/brends=$$.

HP karst ļoti, ļoti. HP dārgas detaļas.

Tas, ka, te kaut kas bļāva, kādam ir HP jau GADU un nekas nav nopisies, nenozīmē, ka visā visumā HP nav nekas foršs.

Par tiem visi Toshiba, Sansung, utt. neko nezinu.

Kam tev to laptopu vajag? Ko uz tā plāno darīt?

Link to comment
Share on other sites

:D un kāpēc HP ir "NENORMALI MESLI!!!"? Ja ir nauda, paķer Toshibu vai SIEMENS, DELL arī nav ne vainas. Itkā tagad pats lietoju asus portatīvo, bet teikšu, ka labāk patika iepriekšējais HP pavilions. Aceru neiesaku.

edit: Jā, aizmirsu piebilst, ka HP mīnuss ir tas, ka tie karst. Mammas kompim dēļ tā tika mainīts cietais, kas izmaksāja visai ok naudiņu :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Katram jau kāds brāķis, tikai kādam vairāk to kādu brāķu kā kādam citam.

Un nav tās iekšas gan tik vienādas. Build quality ļoti atšķiras, temperatūras atšķiras, baterijas dzīve atšķiras, etc., etc.

Endij : Ja nezini laptopu videokaršu un procesoru nosaukumus, vienkārši salīdzini ātrumus/atmiņas.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējos postus nelasīju.

Par to, kurš no brendiem ir labāks var spriest bezgalīgi, katram būs savi bēdu un laimes stāsti ar kādu no brendiem.Es teiktu, ka ir tā: jebkuru portatīvo tu ņem kā kaķi maisā, nekad nezināsi/neparedzēsi kas viņam būs.Atšķirību starp brendiem es saskau tikai cenā, ko tu maksā par brenda vārda uzrakstu uz portatīvā.Vienam korišam ir ASUS, vēl dzīvo un dzīvos, no dzīves sākuma (4 gadi) servisu nav redzējis un neredzēs.

Link to comment
Share on other sites

Uz steigu nebija laika izlastīt ko citi teica par tām firmām,bet varu teikt ka Fujitsu ir tīri normāli :khehehe: ,pašam viens ir izmantoju reti,pareizāk viņš ir BenQ Siemens laikam,karst vispār minimāli kādreiz kad tur turēju serveri viņš 4.dienas no vietas bez izslēgšanas ar stock dzesi un visu pārējo vēsi turēja,lab' pa bateriju nerunāsim viņš bija pieslēgts pie strāvas,bet tā ir tīri normāls kompītis

Link to comment
Share on other sites

Nu HP tochna nav darga gala datori. HP, Compaq, Acer, Asus, BenQ - tie ir low end kompishi.

Tad no otras puses ir Apple, Sony (Vaio), Dell, kas ir high end. Teiksim - man bija Sony Vaio - nu nereali kluss dators, maz karsa un salidzinoshi loti atri stradaja.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ņem ORDI - lieliska price/performance attiecība un 2 gadu garantija. Vismaz es to iesaku visiem, kuriem nav alerģija pret salīdzinoši mazpazīstamiem brendiem. ORDI ražo igauņi, ir normāla pārstavniecība un serviss tepat Latvijā...

Link to comment
Share on other sites

Labs ir tas, kam ir labs price/performance. Jebkuram Latvijā pirktam laptopam būs 2 gadu garantija default'ā, tāpēc, ja viņš 2 gadu laikā noplīst, jūs varat prasīt pilnīgi jaunu alternatīvu.

Tātad, Acer ir lēti un labi.

MSI GX sērija ir laba.

Bet viskrutākais, ko pašlaik var dabūt Latvijas robežās, manuprāt, ir Gateway.

Link to comment
Share on other sites

Diemюзl рeit tu smagi kпыdies :). Tоri teorзtiski tavas patзrзtвja tiesоbas uzliek pвrdevзjam pienвkumu nodroроnвt 2 gadu garantiju, praktiski - savu gadu un 2 mзneрus veco saplоsuрх aceru salabot pзc garantijas tev izmaksвs пoti daudz patзrзta laika, nervu рыnu un arо finansiвlu lоdzekпu ar iespejamоbu 50/50, ka pзc 3-6 mзneрu иakarзрanвs tev kвds ko pзc garantijas sataisоs.

Ja gribi 2 gadu garantiju, gribot, negribot nвksies piepirkt klвt garantijas pagarinвjumu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...