Jump to content
GIGN Forum

Tay|bot


Hainy
 Share

Recommended Posts

krievi ir kaut kas labaaks par angljiem?? tas bija tikai piemeers...

ja kaadi cilveeki no citaam valstiim peekshnji saradiisies latvijaa mums buus jaasaak runaat vinju valodu?

ja jau krievi ir latvijaa tad vinjiem buutu jaamaak latvieshu valodu... neviens ar latvieshiem krievijaa arii nerunaa latviski...

Link to comment
Share on other sites

njaa.... te jau bik offtopic's aizgaaja....

atljaushos atgaadinaat, ka es pac personiigi atljaavos izmantot, savas necilaas tiesiibas, kas ljauj banot cilveekus (tikai uz vote). Taatad es atljaavos taas izmantot pret speeleetaaju proCik, peec tam, kad shinii forumaa risinaajaas sarunas par vinja likteni:

sarunas, tb foruma posti...atceramies pagaajisho??? smiliez.de_2538.gif

P.S. Atljaushos atvainoties, par to ka atljaavos izmantot neliteraaru raxtiishanas veidu... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

a kas man ir vienkaarshaak ???? tjipa peec katra posta ko kaac lolzis ir uzraxtijis ar ru burtiem man buus jaa4akaree encoding's ???

da mle..... kur mees iisti dziivojam !

blje..... maacieties tak4 valsc valodu lomeri ! nemaakat...... brauciet mle uz savu krieviju...... tongue.gif

sorre pa visu shito , manii uzbangoja patriotisma juutas biggrin.gif

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

И все же! Я когда-то тоже был в такой же ситуации как "Tay|bot" и я никому не желаю в такую ситуацию попадать. Может быть Taybo хочет изменится но вы ему не даете это сделать... А по поводу спора о латышах и русских, я не все конечно же понял, но могу сказать одно- у латышей в Латвии прав больше во всех смыслах.... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

tas nav patriotisma juutas bet gan nacionalizma

kas attiecas uz krieviem latvija tad piekritishu macho teiktajam, ka senaa paaudze gan ir vairak latvieshu runajoshu krieviski neka krievu runajoshu latviski, bet ari tas tagad ir mainijies. JO tagad bez lv valodas maz kur var tikt un ari vecaa paaudze ir iemacijusies, jeb precizak parkvalificejusies. un praktiski tas pats "JO" attiecas ari uz jauno paaudzi. sheit nu es teiktu ka macho teiktais ir japielabo, jo tagad nu NOTEIKTI ir daduz vairak kreivu kas zin lv vaodu neka latvieshu, kas zina rus. latvieshiem rus valoda nav vajadziga, atshkjiriba no krieviem, kuriem lv valoda IR vajadziga. nez no kurienes tev, betushka, ir radies iepaids ka ir vairak rus runajoshu latvieshu.. taa tava replika liek man domat ka vairak par skolu,chatu,cs un majam tava dzive neka nav. nu draugi ar tur kaut kur iederas. bet ipashu saskarsmju ar dazhadiem un daudzveidigiem cilvekiem tev nav.

runa vispar iet konkreti par latviju, kuras vesture ir cieshi saistiita ar kreiviju. ja latvija butu brivi attistijusies no pirmsakumiem bez jebkadam okupacijam vai virskundzibas no citu valstu puses, tad ja, tad varetu sudzeties par to ka te neruna kreiviski un kunksteet nespeeka nomainiit encodingu. teikt lai krievi brauc atpakal uz krieviju ir tas pats kas, ja pasaka amerikas indianji amerikanjiem lai shie brauc apakal uz angliju un citam valstiim no kuram naca ta debiilaa tauta. (ja ta padomaa es varetu izmest joku ka amerikaa vienkarshi savacaas debiili un kretiini no visas pasaules.. nu iznjemot cilveku vienu kursh tagad macas tur). liela dalja krievu kas dzivo latvija vienkarshi nevar atgriezties krievija, tur vinjiem nav kur doties. un nedomajiet man iestastiit ka 'kapec tad vinji nemacas lv valodu?' ticiet man macaas vinji, maacaas!

un kas attiecas uz sho forumu un vispar uz krieviem, vinjiem ir tiesibas runat tada valoda kada vinji velas. nav vel tadu likumu latvija, kas aizliegtu runat ne-lv valodaa. un jautajums vai vinjus saprot un vai vinji velas lai vinjus saprot ir vinju pashu izvele.

viens no demokratiskajiem forumiem ko es pazistu ir 4tus.lv. tur gan lv gan rus cilveki normali runa sava valoda, neiebilstot ne pret kadu shriftu kads lieto, ne pret izrunashanas valodu. taka sho forumu apciemo parsvaraa lielakoties siikie, kuriem nav gadijies sastapties kartigi ar padomju latviju, tad nav briinums, ka vinji raud, ka nevar saprast ko raksta.

Link to comment
Share on other sites

labi piekriitu sulik iznjemot to ka man nav draugi bet ja tu taa domaa lai taa buutu lol

sulik es domaaju ka latvijaa ir vairaak latvieshi kas maak runaat krieviski tikai taapeec ka man latvijaa ir vairaak draugi kuri maak krieviski runaat nekaa krievi kuri maak latviski vinji maak bet ne tik labi..

bet comanche vispaar vareetu pacensties rakstiit vismaz ar savaadaakiem burtiem sad.gif piemeeram es nezinu kaa nomainiit kaut kaadu coding un nevaru izlasiit ko vinjsh tur raksta un vispar es nedzivoju latvija mums te nav tik ljoti daudz krievu bet paaris ir un vinjiem arii ir jaapierod runaat vaacu valodaa vai arii neviens vinjus nesapratiis sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Varbuut vajadzeetu nomainiit topica nosaukumu uz kautkaadu ... es nezinu ... rasisms vai valodu konflikts Latvijaa? Bishk smagi aizgaajis offtopic! Bet vismaz interesanta konversaacija ir izveidojusies ar comanche pirmo poustu un championu pirmo kunkstienu (NEKAS PERSONISKS)! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Freelancer - tavs peedeejais pousts bija absoluuti lieks

Betuska - tu laikam mani nesaprati. teksts "vai arii ja no anglijas uz vaaciju atbrauktu cilveeki vaacieshiem butuu jaasaak runaat ar vinjiem krieviski" vienkaarshi bija nelogjisks un viss

taalaak.... vai nav PO kuru runaajosho ir vairaak? Man personiigais iespaids ir radies no n-tajiem "dai desit santim" dzhekiem no kuriem 1 ir maaceejis latviski (un taadu ir bijis desmitiem). Tik un taa neuzskatu ka krievi nemaaceetu latviski lai gan sadziivee nemitiigi ar taadiem saskaros.

ENIVEI vai nav vienalga (encodingu var nomainiit uz view>encoding>cyrillic)

+comanche - this is not the case....

Link to comment
Share on other sites

ui sorry sulik neizlasiiju to otru teikumu

man nav saskarsmes ar daudzveidiigiem cilveekiem? sad.gif

kad atbraucu uz vaaciju dziivot tad man bija nosakuma jaaiemaacaas taa riktiigaak vaacu valoda lai vareetu iet normaalaa skolaa taapeec gaaju gadu vienaa normaalaa skolaa tikai vienaa speciaalaa klasee kur biji samesti visi aarzemnieki ( polji , turki , krievi , ukrainieshi nu un veel no kadam valstim kurus es iisti neiepazinu ) tagad dazhi no vinjiem ir mani draugi nu nezinu.. visi vinji itkaa naak no dazhaadaam valstiim.. vai taa nav daudzveidiiba? un vispaariibaa vaacijaa dziivo daudz krievi turki un polji.

ps lielaakaa dalja turku baigi slikti izturaas pret meiteneem sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu kas ir vsk, ja godigi, bet ja prasa par liimeni vestures eksii tad es tadu nemaz neliku. a teksts kaut kur redzeets saki? publiceet man savus garos pasterus nav naacies. droshvien esi lasijis kadu plaghiatu maniem tekstiem.

btw runa neiet par raseem, bet par nacijam. krievi un latvieshi ir VIENA rase - balto rase. bet gan citas naacijas, so quit saying that rasism sux, 'cause it's irrelevant.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...