Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Nu Franiju uzvarējām ar Aneti ierindā, tas tomēr ir savādāk.

Telefonam nav bijusi diskvalifikācija, Ādis jau pateica, ka nespēlēs izlasē. Kambala un Šķēle - nezinu. Diskābelis pagājis + man šķiet, ka viņiem bija 'nosacītais' sods. Tā ka turpmākais paliek treneru un spēlētāju ziņā. :)

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka daudziem tagad tā ir - vienalga, kas uzvar, izņemot Heat

Tas gan. ļoti daudzi ir pret Heat. Bet es domāju, ka viņi vinnēs tāpat, kā tas bija tajā gadā, kad sagāja Bostonas 3nieks un panēma gredzenus un tgd būs tāpat. Es esmu par Heat. :D

Par NBA - galvenais, lai Heat nav čempioni, vienkārši riebjas skatīties uz to pāraugušo mērkaķi Lebronu, kad viņš iedanko un uztaisa debīlu seju itkā būtu apdirsies, vai arī Weids - krata galvu un aiziet kā baigais vecis, kaut tie klauni aprautos un varētu iet kratīties citur

Vēl tagad atceros kā viņš, kad vēl spēlēja Cavalieros dejoja spēles laikā un Noa gandrīz viņam iedeva pa seju.

http://www.youtube.com/watch?v=auldAqeBOBE

kāda starpība kā viņš ir izaudzis?? Vnk normāli uzkačajies kā daudzi citi basketbolisti un viss. Vnk tev skauž, ka viņš tāds izaudzis, jo gan jau pats esi kkāds sīks čalīts ar mazu krāniņu un ar masu, kādi 40kg. :D Un daudzi NBA spēlētāji preicējas. Paskaties kā Carters agrāk preicājās un arī Garnets.

Link to comment
Share on other sites

kāda starpība kā viņš ir izaudzis?? Vnk normāli uzkačajies kā daudzi citi basketbolisti un viss. Vnk tev skauž, ka viņš tāds izaudzis, jo gan jau pats esi kkāds sīks čalīts ar mazu krāniņu un ar masu, kādi 40kg. :D Un daudzi NBA spēlētāji preicējas. Paskaties kā Carters agrāk preicājās un arī Garnets.

galīgi garām Tu šauj puiss, galīgi garām, bet runājot par krāniņiem,, tu esi uz tā pāraugušā gorillas krāniņa uzkāpis :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ir tā jocīgi, bet Pīrss finālsērijā pret LAkers, kad Bostona paņēma gredzenus arī sevi par klaunu pataisīja. Nestuves un tas viss teātris. Ķipa tafgajs. :)

Labāk tā, nevis dejot laukuma malā un bļaustīties kā nenormālam iesildīšanās laikā.

Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

Cik es noprotu, tu saki, ka Būzers ir Noā ir nulles atlēkušajās bumbās uzbrukumā un aizsardzībā? Paskatīsimies pagājušās spēles statistiku: Būzers 17 bumbas (7 uzbrukumā, 10 aizsardzībā), Noā 5 bumbas (1 uzbrukumā, 4 aizsardzībā), Bošs 5 bumbas (5 aizsardzībā). Īsti neizprotu tavu kritiku.

Link to comment
Share on other sites

Labāk tā, nevis dejot laukuma malā un bļaustīties kā nenormālam iesildīšanās laikā.

Nu tie jau ir Cavs laiki. :) Tur viņš tāds bija, bet tgd jau vairs nav pirms spēlēm tās "fotogrāfēšanās" un visādas dejošanas. NU man dažreiz arī liekās stūlbi tās galvas kratīšans, bet kā ir tā ir. :)

Nerūsējošais, saki godīgi, cik tev gadi? Dodu 15 vai 16, right? Tavi uzbraucieni ir pamatskolas līmenī! :thumbsup:

16 :D :D Nu bet es mācos vidusskolā. Es nezinu kāpēc es tad kko tik stūlbu uzrakstīju, tgd pašam liekas debīli... :D Bet vnk nesaprotu, ko visi diršs par pāraugušu gorillu, jo vnk viņš ir izaudzis garš un sevi normāli uzkačājis. Tad ko jūs varat teikt par Howardu, kurš vsp ir nereāli pārkačājies??? Viņš vsm nav tāds kā Durants, kuram ir tievas rokas un kājas. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...