Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Bljaaad ko jus dirshat par knicks ! Chaliem mr big shot ara ar traumu ! Uzspelejam the other way around ny pilna sastava un bostona bez rondo davai ! Bljad ja jums nav ne mazakas saprashanas par basi un ieraugot uzvaru tikai tad spriezhat . Pasukajiet decili , denvera normali zaudeja . Tapat biju par okc un gan denveru ! Abas komandas labi spele !

Link to comment
Share on other sites

Knics zaudēja, jo nespēlē aizsardzībā un mr big shot sen vairs nav tas, kas bija senāk. Un salīdzināt viņu ar rondo ir stulbi! Kurš te iepriekš bļaustījās, ka Denvera konferences čempioni?

Un tā vien liekas, ka tu esi par visām komandām izņemot Lakers un Bostonu! Un pateikt, ka neviena no viņām nebūs finālā ir vel jo stulbāk! Runā ar argumentiem nevis tukši pļūti, Lakers 3 gadus ir bijuši finālā un salīdzinot ar pagājušo gadu viņiem par 2 uzvarām vairāk ir šanī sezonā, tas, ka Kobe nav sametis buzzerus vel neko nenozīmē. Protams, var gadīties, ka viņa netiek finālā, kā nekā Kobe pustraumēts un komandai sen vairs nav tā dzirksts, kas bija pirms diviem gadiem. Bet salīdzinot ar citām komandām viņai joprojām ir labākais garais gals iekš NBA, kā arī labākais basketbola spēlētājs pēc Jordana, tāpēc vien viņa ir galvenā konkurente uz titulu!

Link to comment
Share on other sites

Vnk unreal Lakers pakāsa, visu spēli Lakers spēlēja uz 70%, kamēr Mavs laida uz visiem 100%, 3/4 vispār Lakers vnk apstājās. Mavs nav pretinieki priekš Lakers, to redzēsiet nākošajās spēlēs! Lakers vienīgie pretinieki ir viņi paši!

:D :D Lakers ir nulle. Paveiksies, ja uzvarēs pret Dallasu 2 spēles. Viņi šogad ir nulle. Kobes % vnk sūdīgs. izmet 30 metienus un 10 iemet. Gasols arī neko normālu vairs nerāda. Šogad viņiem fināls nespīd. :)

Knics zaudēja, jo nespēlē aizsardzībā un mr big shot sen vairs nav tas, kas bija senāk. Un salīdzināt viņu ar rondo ir stulbi! Kurš te iepriekš bļaustījās, ka Denvera konferences čempioni?

Un tā vien liekas, ka tu esi par visām komandām izņemot Lakers un Bostonu! Un pateikt, ka neviena no viņām nebūs finālā ir vel jo stulbāk! Runā ar argumentiem nevis tukši pļūti, Lakers 3 gadus ir bijuši finālā un salīdzinot ar pagājušo gadu viņiem par 2 uzvarām vairāk ir šanī sezonā, tas, ka Kobe nav sametis buzzerus vel neko nenozīmē. Protams, var gadīties, ka viņa netiek finālā, kā nekā Kobe pustraumēts un komandai sen vairs nav tā dzirksts, kas bija pirms diviem gadiem. Bet salīdzinot ar citām komandām viņai joprojām ir labākais garais gals iekš NBA, kā arī labākais basketbola spēlētājs pēc Jordana, tāpēc vien viņa ir galvenā konkurente uz titulu!

Agrāka Kobe močīja, bet tgd... James par viņu ir čista labāks. Arī Rose ir labaks un Wade arī varētu būt. Kobe pret Wade neko nevarēja izdaīt, kad viņi spēlēja savā starpā...

Link to comment
Share on other sites

Miedzinjs tas ir tavs viedoklis! Es 16. Gadus basi griežu un es domaju , ka man tiri ir sajega kas un ka! Tieshi tapec ny nebija defense , jo 2nd saspeles vaditajs ny reali lava rondo darit ko grib! Comon apsties rondo status visas ny speles !

Link to comment
Share on other sites

Miedzinjs tas ir tavs viedoklis! Es 16. Gadus basi griežu un es domaju , ka man tiri ir sajega kas un ka! Tieshi tapec ny nebija defense , jo 2nd saspeles vaditajs ny reali lava rondo darit ko grib! Comon apsties rondo status visas ny speles !

Knicks nav aizsardzības, jo galvenais treneris ir D'Antoni

Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

Taa kaa palaiziet man dupsi visi . Iznemot tomasu , kurs uzturas sri dajs topika un ari kko rubi . Parejie ir cocksuckeri kuri doma, ka izprot speli

La suka dirsu tapat ka bostona sogad ! Kobe sen jau Vairs nav tas, kas bija . La apaksga bynum + gasols ir noobi ! Gasols ka vecene spele !

Link to comment
Share on other sites

Manā skatījumā Lakeriem un Bostonai baigi trūkst spēks. Īpaši to var Bostonai novērot, nevar viņi apturēt divus atlētiskākos spēlētājus līgā. Bostonas couchs jau tāarī teica, ja viņi grib pārspēt MIA atlētismā tad viņi sevi māna. Enivej, man tāds čujs ka Heat šogad ņems un Lebrons beidzot būs ticis pie sava pirmā riņķa.

Link to comment
Share on other sites

It kaa sametu totinjaa ka Memfisa-Thunder bus over 198 , jo cik pasekoju tiri speles iziet virs 100 pkt katrai komandai,jo laikam aizsardziiba smagi pieklibo,bet noteikt kursh sheit stipraaks gruuti...

Bostonai majas it kaa butu MIAMA janjem,sudigs jau tur tas handikaps bija +1,5pkt... bet der..

Jeb bushu iebraucis auzaas?

Link to comment
Share on other sites

Būsim reāli - visas prognozes aplauzās. Es teicu, ka Spurs tiks tālu, LAL tiks tālu. Asijs par zaļajiem, Hivis par Denveru un NY, Miegs par arī par LAL, bet nerusējošais savā nodabā rusēja. :)

Iztiekam bez šīs bezjēdzīgās diršanās un izstāstiet labāk kā Jums spēle - OKC vs MEM?! :)

Link to comment
Share on other sites

Heat vēl jāuzvar viena spēle. Ja tā notiks, tikai tad mana prognoze aplauzīsies, nevis tagad. :)

Ja runājam par Grizz - Thunder. Pirms skolas apskatos, ka Konlijs izvilcis pagarinājumu - 96:96. Pēc otrās stundas ieeju internetā, ieraugu, ka Thunder uzvarēja ar 133:123. Man tāds wtf. Skatos, kas rezultatīvākie Thunderiem - Vestbrūks 40, Durents 35. Man uzreiz vēl viens wtf.

EDIT: Wizzards maina savas formas

Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

Būsim reāli - visas prognozes aplauzās. Es teicu, ka Spurs tiks tālu, LAL tiks tālu. Asijs par zaļajiem, Hivis par Denveru un NY, Miegs par arī par LAL, bet nerusējošais savā nodabā rusēja. :)

Iztiekam bez šīs bezjēdzīgās diršanās un izstāstiet labāk kā Jums spēle - OKC vs MEM?! :)

:D Es pagaidām priecīgs. :D :D It kā Miami vajadzētu tikt, bet man tāpat nedaudz bail par to Bostonu. :D

žēl ka MEM nevinnēja. Nedaudz besī Wastbrooks, kurš ir baigais indulis, met pa 10 metieniem vairāk nekā Durants, bet iemet gandrīz tik pat. Līdzīgs Rosam, kurš arī bieži iezmet pāri 30 metieniem, bet iemet starp 10 un 15. Un, protams, punkti jau daudz bet FG sūdīgs, bet tas jau nevienam neintresē.

Es jau sezonā biju par MEM, jo iepatikās kā spēlē Rondolphs. Žēl, ka Gays nespēlē. :(

P.S. Go Miami :)

Edited by Ne-rusejosais
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka ar Rūdiju Memfisai ietu švakāk. It kā augstas klases spēlētājs, bet nu ar viņu ZBOT un pārējie nespēlēja tā kā to dara tagad. Protams, neviens jau nezinās kā būtu ar Rūdiju. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...