Jump to content
GIGN Forum

Palīdzat Sakomplektēt!


quelyd
 Share

Recommended Posts

Tātad vēršos pie jums pēc palīdzības. Pēc lielā pc nobrukšanas senči izdomāja pirkt jaunu kompi(vecais pc ir tiešām vecs). Tātad viņi domā pirkt otru portatīvo datoru (es esmu pret , jo pietiek ar vienu portatīvo).

Budžets- 400ls. Nekādi: "pieliec 50ls un paņemsi labāku" tomēr ir krīze un esiet saprotoši. :)

Labāk jau komplektēt stacionāro pc, bet ja atrodat tiešām labu portatīvo un iekļaujoties budžetā es protams par to padomāšu. Gribētos lai tas kompis pavelk kādu no jaunajām spēlēm (kautvai uz mid. settingiem) ā tf2. Karoč lai pavelk labus geimus.

Nu ko, ceru uz atsaucību. :)

Link to comment
Share on other sites

Tipja uz veici aizgāji, jaja.

Vispār 400ls, hm no rokām vari nopirkt daudz spējīgāku datoru nekā veikalā par to pašu naudu, bet tur nebūs garantijas, ka nenobruks, bet nu kā jau viens teica, ka reti kurš lūzni pārdot, bet vai Tu, gribi, lai pirkts veikalā ar garantiju un smuku kasti?

Link to comment
Share on other sites

dateks.lv var salikt tādu pašu, pat nedaudz labāku par tādu cenu. m79 baigi smird tā pc komplektācija, ka tur nevar neko mainīt. Un pat tajā sadaļā, kur var, tur pieejams tik preces nosaukums un viss. Dateksā savukārt tas komplektācijas menu ir ideāls. Neko pielikt, ne atņemt. Kaut šo pc vari pārlikt kā vēlies un zini, ka viss ies. http://datori.dateks.lv/datori+core+2/dators+core+2+lx

Tikai nedaudz neuzticību raisa tas, ka viņi tā nesmuki no metaleksa uz dateksu pārgāja, bet tā pat lielākā daļa garantijas preču jau jāved uz attiecīgas firmas veikalu, nevis uz dateksu.

Personīgi es tur pc pirku pirms laikam gada un esmu ļoti apmierināts.

edit: Un dateksā sliktu ražotāju detaļu nav.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Erm. M79 komplekts nav slikts, bet domāju, ka ko līdzīgu varu piedāvat arī par nedaudz vēl labākam cenām...Ir tikai viens bet - komplekts ir juaks, bet procesors, procesors...Patiešām jau stingri novecojis. ja budžets pieļauj - noteikti ieguldi naudu sakarīgaka procesorā. J air interese, rītdien, kad būšu darbā, varu paskatīties, ko varu piedāvāt es - vai arī vienkārsi uzzvani uz M79 un painteresējies par cenu starpībām, ja vēlies šim komplektam normālāku procesoru.

Arī barošanas bloks m79 komplekta godīgi sakot nu galīgi uzticību neievieš :)

Savukārt, ja tomēr doma ir par portatīvajiem - iesaku ievērtēt ORDI ražojumus

Vispār 400ls, hm no rokām vari nopirkt daudz spējīgāku datoru nekā veikalā par to pašu naudu, bet tur nebūs garantijas, ka nenobruks, bet nu kā jau viens teica, ka reti kurš lūzni pārdot, bet vai Tu, gribi, lai pirkts veikalā ar garantiju un smuku kasti?

Ja tev galvā ir zāģu skaidas, labāk neraksti vispār neko.

Link to comment
Share on other sites

http://www.dateks.lv/cenas/25/36209_asus_r..._1gb_256bit.php

http://datori.dateks.lv/datori+core+2/dators+core+2+lx

Personīgi es tur pc pirku pirms laikam gada un esmu ļoti apmierināts.

edit: Un dateksā sliktu ražotāju detaļu nav.

Šie divi(it īpaši teddy'ja) ļoti patīk. Teddy- diemžēl ir vajadzīgs hdd, jo vecajam pc bija 60gb + 1tb ārējais hdd, kas vairāk tika lietots failu uzglabāšanai (piem. svarīgu mapju/failu uzglabāšanai) nevis kā parastais hdd kurā tika likts viss maznozīmīgais un kas maz aizņēma (kā nekā 60gb yooo). Tāpēc vēlos pēc iespējas lielāku hdd(320gb mani apmierina, jo portatīvajam tāda lieluma hdd arī ir un esmu apmierināts). Paldies visiem kas jau ir ieteikuši komplektācijas vai citu svarīgi infu. :thumbsup:

Turpinu gaidīt citus piedāvājumus. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

S2 dators man jau ir kadus 5meneshus. Vis kartiba nekadas problemas. Jaunakas speles griezas normali. Kad saks klut par vaju tad vienkarsi atiecigo detalu uzlaboshu noperkot ta svieta jaunaku modeli un viss. Domaju ka ta staga dman kadu laiku nebus aktuali.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...