Jump to content
GIGN Forum

Pērkons


eziic
 Share

Recommended Posts

Sēdēju, skatījos kā ārā gāž lietus un mēģināju izdomāt - kā īsti skan pērkons? Pamēģināju sagooglēt - veltīgi. Tātad, kādam ir nojausma kā tīri rakstiski vispareizāk nodefinēt pērkona skaņu?

EDIT* Man vienīgajam jau kādu laiku lago forums? :hrmmm:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

tas ir tad, kad pērkons ir virs galvas, ja tālumā, tad būtu - krrrrrRRRRRHHHHHHBBBBBBBOOOOOOMmmmmmm....

edit: man ar lago :( p.s. šodien Jūrkalnē forši silts ūdens, un vispār saulains laiks.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Video versijas man neinteresē, kaut gan amnijonkuļa klips bija patiešām radošs un neredzēts. Pagaidām HyperBoy variants šķiet visloģiskākais, jo tajā ir vairāk 'm' brutu pie beigām un mēs taču zinām, ka pērkons beigās saka 'm' nevis 'o' un tikai tad nelielu 'm'.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir atkarigs no loti daudziem apstakliem. Perkonu var radit dazhadi zibenji. Ir tadi, kas parlec no makona uz makoni. Tad ir svarigi, cik garsh bija zibnes un kada lenki tas atradas pret klausitaju, ka ari vides akustiskas ipashibas (lauki, vai pilseta ar majam, kas atskanjo skanju).

tas varetu but tads brrrruuurrmm.

Tad ir zibens, kas iesper zeme. Te atkal ir svarigi, vai tu stavi kalna, vai esi tuvak zemei. JEbkura gaidjuma - vispirms tevi sasniedz skana no tuvaka zibens punkta, un tikai tad no talakajiem. Shads perkons bus daudz garaks un teiks bbruurbrummuuruubumbumbumbubrurrrpljoh.

Nu.. kaut ka ta! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Zibens skan ka visparastākie Lādiņa.... Kā parats teroristu uzbrukusm nu. 3... pasaules karš....

Nu karoc jūs sapratāt.

P.S Un ja jūs zibens laikā esat ārā un jums ir izvēle kur paslēpties pļava mežš eloktro līnija tad noteikti izvēlaties stavēt zem elktro līnijas tur ir vis drošāk :) Protams vēl drošāk ir mājas ;)

EDIT: Nonemiet kādu no tiem Fakinajiem warn. Esmu labojies. (Man uz muguras aug saprini un uz galvas veidojas rinkitis)

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...