Jump to content
GIGN Forum

Aptauja


macho
 Share

APTAUJA LOL LOL  

131 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

DO ANSWER!

Pamatojums ir obligāts. Bez pamatojuma nobalsojušie tiks izbanoti. Es vēl neesmu izdomājis vai uz mūžu vai uz 4 stundām.

BEWARE!

mans pamatojums (es negribu banu no sevis).

es nobalsoju par Viktoru, jo man Viktors asociējas ar tādu ļaunu čalīti biezām uzacīm, kas vienmēr skatās uz tevi caur pieri ar vienu roku turēdams savu vampīra plašķi un kaldams plānus kā tevi nogalināt.

A Igors šķiet tāds vietējais duraks, kurš pat ja ir ļauns, tad tāpēc, ka ir garīgi slims, līdz ar to pēc būtības ļaunāks ir Viktors.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igors.

ja nemaldos tas arī bij frankenšteina palīgs..

edit: bij ši filmiņa Igor...ķip tie kuprainie flegmas tur ekspirmentēja ar īstu ļaunumu un radija biedējošus sūdus..

now thats fucking evil..before he turned good..

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Es arii par Igoru, un pamatojums tam ir tas pats ko jau rusty mineeja. Man shis vaards vienmeer asocieejas ar Frankinshteina kupraino, puspilkpauraino paliigu.

Hz varbuut tas pats Igors nav tik ljauns cik ljauns ir vinja priekshnieks, un taadeelj vaards Igors liekas no shiem diviem variantiem ljaunaakais.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Igros, jo pazīstu dažus Viktorus un viņi ir lādzīgi cilvēki :D

Liepājā ir viens plaši pazīstams vīrietis Viktors. iedosi santīmus un viņš tev nodziedās kadu gabalu no operas. Viņam ir laba balss

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Igors, izklausās pēc krāniska paskata cilvēka, cik Igorus pazīstu, visi ir pasisti galvā [tautās saucamie širminieki]

A Viktors izklausās pēc parasta russian dīlēra, kas pārdod narkotikas, un kuram interesē tikai piķis :D

O jā, arī Viktoru Liepājā zinu, pārdod pulksteņus un bieži dzirdēts rožu laukumā, vai parkā dziedot kaut kādas operdziesmas, iespējams Itāļu valodā, jo saprast nekuja neko nevar :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Igors, jo man ir čoms, kuru sauc par Vikču un viņš ir tāds laimīgi ļengans pļēgurs... nevaru iedomāties Viktoru ļaunu.

btw, manu tēvu sauc Igors. :D

p.s. tikko ienāca prātā viens Viktors, kurš bija ļauns. Tas tur nagainais Wolverīna bračka. Viktors Krīds :D

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Bez bazara Viktors! :D

Igori ir daudz visadi parasti tadi siki kurkji nu karoche dalbajobi neveiksmigs vards , bet viktori...OMG!

Viktori - tas ir viss sliktais no Igora + V burts un tas V burts prosta visu norok. Piemera - Aivars, Varis, Vladimirs. Visi totali neveiksminieki. Vel bomzhi un penjuari~

Karoche Viktors ir viens no viss pretigakajiem un neveiksmigakajiem vardiem pasaule.

Ja kadu ienisti, tad vienkarshi parliecini vinjam nosaukt delu/meitu par Viktoru un tas bus prosta KVAZIMODO un vinjam dzive bus izpostiiTA Uz MUUZ?HU~!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Igors. Piekritīšu iepriekšējiem postiem par to Frankenšteina padarīšanu, bet man vārds Igors momentāli asociējas ar tādu tekstu, kuru ķērcošā tonī vienā dziesmā bļāva Redman. Teksts bija "Igoooor, he's aliiiiiiive !!! " Un viņam tā balss ir tāda kā ir, tāpēc Igors vienmēr Igoooooor ! :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...