Jump to content
GIGN Forum

Dzimumzīmes!


Dievs.
 Share

Recommended Posts

Tātad nerakstīšu gari centīšos cik vien īsi varu.

Problēmas skane ir dzimuumzīmes uz vēdera 3-4 kuras vēlos nahuj dabūt nost be tnezinu kur to dara, cik tas izmaksā un vai tas nav risks atbrīvoties no tām. Un pats galvenais vai nepaliks loti izteiktas retas...

Paldie sjua iepriekš par informāciju.

Dzimumzīmes :sparta:

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

kkur lasīju par šito lietu, cenas kopā ir diezgan mainīgas, kā kurā vietā, no 20-70Ls par katru, tur vēl laikam kaut kādas konsultācijas jāveic par kurām jāmaksā utt. karoč pameklē gūglē dzimumzīmju noņemšana/ lāzerterapija nu kaut kā tā, vairākās vietās atradīsi info...

http://www.vc4.lv/lv/spc_dermatologs

Link to comment
Share on other sites

Šovasar pats taisos vākt nost tos sūdus. Man ir divas kārpveidīgas dzimuzīmes, katra pie sava nipeļa, lol. Bet ir arī uz kakla u.c. Māsa ieteica iet pie Dr. Kristīnes Azarjanas. CIk google sameklējām, tad viņa strādāja divos uzņēmumos. Vienam nosaukumā kkas bija ar vārdu lāzers, tad tur arī bija lētāk. 25ls par konsultāciju, 20 vai 30 min garumā. Pēc tam ar lāzeri viņas noņem, domāju, ka rētas nekādas nepaliek. Esmu diez gan pārliecināts.

Anyway, man liekas, ka katrs dermotologs tev to var izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

paziņam ir kādus 10 cm zem paduses ~ 3 cm2 liela viena...tādās cik zinu neņem nost..var rasties smagas problēmas ar veselību...

ja noplēš tās, kas izaug uz āru tad ar..hz vai tas ir mīts, bet ķip rodas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Cik nu es savās bioloģijas stundās esmu dzirdējis,plēšot dzimumzīmes ir liela iespēja,ka tur var beigās izveidoties audzējs,bet ne vēzis.

Un ja dzimumzīme ir lielāka par 0,5 centimetriem,tad ļoti nav ieteicams sauļoties,jo var rasties nopietnas problēmas ar veselību.

Tādēļ ja tās dzimumzīmes tev netraucē tik ļoti,tad labāk viņas neaiztikt,jo tas ir samērā nopietni. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un ja dzimumzīme ir lielāka par 0,5 centimetriem,tad ļoti nav ieteicams sauļoties,jo var rasties nopietnas problēmas ar veselību.

Tādēļ ja tās dzimumzīmes tev netraucē tik ļoti,tad labāk viņas neaiztikt,jo tas ir samērā nopietni. :thumbsup:

Ne jau tāda ziņā traucē :D Bet man nepatīk ka man piemēram uz vēdera vai sejas ir brūns plankums! Nahuj man tas ir vajadzigs labāk es vinas dabūju nost un dzīvoju savu seksīgo dzīvi tālāk. ĀMEN.

Un par to saulošanos tās toch ir galiga smulkības, tik daudz es no bioloģija saprotu :D

EDIT: Tiko ievēroju ka kādas 3 uz vedera esosas ir uz aru izvirzitas. Ble jabraucpie arsta japajauta ko vins teiks. Vai var vai nevar nonemt. NEgribu es visu dzivi ar tiem kropliem pavadit :( Ta ka ar mazam sudu bumbinam butu nometats :( CIk tas ir stulbi... No sencha iedzimts, sencim ari lidzīgas dzimumzimes, labak muterite butu atsities :)

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Tici man tas,ko teicu par sauļošanos nav muļķības un par to esmu pārliecināts.

Link to comment
Share on other sites

Chalīt tad jau es sen būtu zārkā. :superlol:

Es katru gadu saulojos un ar veselību nekādu problēmu nav :blelohs: Un dakteri tad mani mos ari pabridinatu! Tev ta neliekas? BEt lidz sim kad esu gajis parbaudities ne pusplesta varda nesu no viniem dzirdejis!

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Nu bet vai tev viņas ir lielākas par puscentimetru?

Jo to man ir teikusi mana bioloģijas skolotāja,kura noteikti ir daudz gudrāka par tevīm :khehehe:

Un nēesmu nekāds čalītis tev.

Es jau nesaku,ka ja tev ir dzimumzīmes lielākas par 0,5 centimetru tu uzreiz saulē sprādz nost,bet to ka ar dzimumzīmēm kuras ir lielākas par to lielumu,NAV IETEICAMS atrasties saulē ilgstoši.!

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

Dievs. woxeN's nedirš, man pirms pāris gadiem bija uz muguras ~cm liela dzimumzīme, ar laiku ( no saules ) tā kļuva lielāka un laikam arī krāsu mainīja ( LOL ) bija jāveic operācija - grieza ārā ar visu to sakni 1cm dziļumā, jo pastāvēja iespēja, ka ļaundabīgs audzējs aka vēzis. Tagad ir rēta paliela, bet tas tādēļ, ka grieza ārā ( lai veiktu analīzes ), cik noprotu Tev var ar lāzērsūdu tādu noņemt. labāk ej pie speciālista un konsultējies, nav, ko žīdot.

Link to comment
Share on other sites

Man laikam tik traki nav man tā ssaucamās parastas dzimumzimes kuras es gribu nonemt tikai tapec ka man besi ka izskatas ;) Labi kad būšu aizgajis pie arsta unv isu izdarijsi tad iepostosu seit ;) Kas un ka bija un ka izskata sgala iznakusm un vei bija seksiga medmasina :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...