Jump to content
GIGN Forum

Ban


Guest Waffen SS
 Share

Recommended Posts

Guest Waffen SS

Luudzu nonjemiet banu!!! izbanoja mani dr.pains iemesls ej dirst! 2:07 minutes mape cs_estate 25.julija ar demo es stradat nemkau es pamaniju vinja galvu tapec savu caur sienu! vinju neredzot uz labu laimi ar deagle

Link to comment
Share on other sites

Guest Waffen SS

es nesaprotu kas jums ir tik nirdzigs ok Pain ja tu saki vai tad tu zini par ko tu mani izbanoji nu tad pasaki normalu iemeslu vai ari tavas smadzenes ir tikai 2 vardu savienojumi ej dirst laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu kas jums ir tik nirdzigs ok Pain ja tu saki vai tad tu zini par ko tu mani izbanoji nu tad pasaki normalu iemeslu vai ari tavas smadzenes ir tikai 2 vardu savienojumi ej dirst laugh.gif

1kaart, jau te dazhi pateica, par to galvu... nu i nafig pa galvu neshaavi, ja aju redzeeji? Tas taa...

2kaart, es galvu neredzeeju...

3kaart, ja jau tu saki, ka redzeeji galvu, taatad tu domaa, ka es tevi nobanoju par wh (ko nekur neesu teicis)... Man shkjistu logjiskaak, ja tu prasiitu, kaapeec es tevi izbanoju, nevis saaktu attaisnoties (to tev vajadzeetu dariit tikai tajaa briidi, kad pateiktu, ka par wh)

4kaart, apskatiijos ieprieksheejo karti (de_inferno), kur tu speeleeji kaa (jau) bots (veel suudiigaak par mani smiliez.de_2125.gif), bet tas nav svariigi, jo tu kaukaa diivaini pirms veel puisis bija izskreejis no stuura saaki shaut pa sienu tur, kur vinjam tajaa briidii vajadzeeja atrasties...

5kaart, man paprasiija macho, lai es tevi izbanoju, taapeec es vairs pie shii topika neatgrieziishos (ja nu iveniigi, lai tevi nosauktu par dauni)... gaidi, ko tev pateiks macho

p.s. iemaacies likt pieturziimes

Link to comment
Share on other sites

Luudzu nonjemiet banu!!! izbanoja mani dr.pains iemesls ej dirst! 2:07 minutes mape cs_estate 25.julija ar demo es stradat nemkau es pamaniju vinja galvu tapec savu caur sienu! vinju neredzot uz labu laimi ar deagle

tu arii inferno uz labu laimi sienaa skatoties shaavi. Mhm. Pie tam man liekas ka tev jau bija bans uz gigna, droshs gan neesmu.

Un ljaunaakais kas var buut - ir bots ar wh. Taa ka...

Link to comment
Share on other sites

[14:00:58] [cilveeks`]: atnaak kaads izbano vienu kas ar aimu spelee uz gign

[14:01:00] [cilveeks`]: plz.. :/

[14:01:01] [@centraale]: awww

[14:01:37] [cilveeks`]: ewwww

[14:04:09] -? Join: (Pulkvedis) ([email protected])

[14:06:19] [@macho]: viss ok ~_0

[14:07:15] [^Set]: yay.gif

[14:07:32] [^Set]: sleep.gif

[14:11:19] [@macho]: pie tam tas waffen ss man liekas jau tika banots

[14:11:24] [@macho]: bet nu who cares really

rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s. iemaacies likt pieturziimes

, jo tu kaukaa diivaini [kaut kas pietruukst ^__^] pirms veel puisis bija izskreejis no stuura [kaa arii te] saaki shaut pa sienu

*giggle*

edit - laps i - nenjem ljaunaa. zinu, ka to teici taapeec, ka vinjsh vispaar nelieto pieturziimes, bet nu nospiedu Post pirms vispaar to piechekoju.

Edited by p00p
Link to comment
Share on other sites

no offence, iznjemot to, ka tu neproti likt komatus. painam visi komati ir kaartiibaa, un tajaas vietaas nekas netruukst. ja tu domaa, ka shinii gadiijumaa "pirms veel puisis bija izskreejis no stuura" ir apstaaklja savrupinaajuma grupa, tad tev laiks atgriezties 8. klasee thumbsup.gif.

ja tu labi redzi, ka tur truukst komati, tad tu tieshaam ljoti labi redzi. tikai ar dirsu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ai, juus visi esat loliti... nav taksh svariigi likt superuubermegapareizi visus komatus... vienkaarshi ir jaasaprot, ka tajaa briidii, kad tiek uzrakstiitas 3 vai vaiiraak rindinjas bez piturziimeem, ir diezgan gruuti izprast teikuma jeegu (lai gan lielaakoties sho cilveeku, kas neliek komatus, tekstos nav nekaadas jeegas)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...