Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Access


Recommended Posts

Sveiki!

Serveros radās viena problēma!

Karoči ieeju spēlē, piekonektējos, palasot AMX logus sapratu, ka access iet, bet ieejot pašā serverī rakstot kādu komandu rāda, ka nav access!

AMX logi:

"Kefirchiks<2><STEAM_0:0:19090009><>" became an admin (account "Kefirchiks") (access "bcdefghijklmnopqrstu") (address "78.84.17.97")

Prikols ir tāds, ka serverī nekas neiet, raksti ko gribi - NO RESPOND, saņemu pretī tikai ziņu YOU DON'T HAVE ACCESS TO THAT COMMAND!

Aizmirsu pateikt to, ka man stāv AmxBani!

Un AmxBan'os viss ir nokonfigurēts, pie AMX admins arī viss ir, bet problēmas risinājumu nezinu! Varbūt kādam arī ir gadījies kaut kas līdzīgs un varbūt kāds var palīdzēt?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Moška tu pirms ej serveri , neieraxti consule setinfo _pw parole :] ! ? :thumbsup: !

Bet , moška arī es īsti neapzinos problēmu ...

Link to comment
Share on other sites

Es jau izmēģināju ar visu _pw ierakstīšanu u.t.t

Bet acc neiet!

+ Pie velna kas ir šis, tas gadījumā nav kāda cita mēģinājums pieslēgties serverim/nobrucināt to?

L 07/03/2009 - 14:42:15: Rcon: "rcon 1268328600 "Mans krutais rcon" amx_list

" from "127.0.0.1:62282"

Un man nav amx_list man ir xlist, gadījumā tā ziņa nav no cita PC, kurš dod viltus RCON?

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

ieejot serverī.. ieraksti amx_reloadadmins servera konsulē.. Tavā gadījumā skatoties, tev acc ir uz niku, tad pēc tā amx_reloadadmins nomaini niku uz citu un pēc tam atpakaļ, tad viss ies!

Tas viss ir tāpēc, ka ir 47/48 p. Bet ja tev ir tikai 47p/, tad es nezinu kas tev pa vainu!

Link to comment
Share on other sites

Bet acc neiet!

+ Pie velna kas ir šis, tas gadījumā nav kāda cita mēģinājums pieslēgties serverim/nobrucināt to?

Un man nav amx_list man ir xlist, gadījumā tā ziņa nav no cita PC, kurš dod viltus RCON?

Par šito rcon šitas parādās tad kad tu caur amxbaniem paskatīties kas par playeriem spēlē.

Add Live Ban -> Go tad arī parādas tas uzraksts konsolē un kāds tev 47/48 patch stāv?

Link to comment
Share on other sites

Vai man vienīgajam liekas ka šitas čalis ar ip nika vietā ir pelnījis brīvdienas līdz mūža galam?

Sorry ka ne pa tēmu.

+ vēl šitais noteikums:

* Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...