Jump to content
GIGN Forum

Nav Blogu, Nav Prieka


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Topiks sūkā! Vispār šitiem jobenajiem spameriem vajag srazu suspendus likt!

Nafig ir jālien netā un jāraksta šits? Tā tikai tevi vairāk nodirš! Labāk aizej uz mežu paskaldi kokus - tici man ir daudz labāk nekā spamot šeit, vai arī ej runā ar kādu citu, jo daudziem šitas sūds, ieskaitot mani neinteresē! Nezinu nafig vispār rakstu tagad, ja man ir pie kājas!

<spam>

Un wlMedia - lūdzu vairs necep topikus par to, ka gribi veidot grupu, ja giču spēlē 2 mēnešus!

Es spēlēju 3 gadus un domāju, ka ar manu kruto skilu ir par maz!

Tici man no tādas "grupas" nekas nesanāk!

</spam>

Link to comment
Share on other sites

Viņš vienkārši gribēja pagarināt krānu :10cm: lai pateiku mums, viņa draugiem, ka viņš ir lietojis alkaholu un nu ir liels mužiks, kurš grib ietusēt ar mums!

A moš sākam dalīt vārnas katram, kas ieposto? :khehehe:

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

pirmkārt, wl, kas tev skaitās normāla dzeršana? ja tu neesi uuber Lūks Sky(vai C)walkers ar superimūnsistēmu un lieliem pautiem un SPĒKU sānos, tad pirmo reiz, kā iedzēri uzreiz tev iedeva galvā un tu vārtījies pa zemi :) varu derēt, ka izdzēris labi ja divus aliņus un tas arī bija viss, pasēdēji, pamāji citiem ar galvu (kā jau tu pats to esi minējis, ka sarunas laikā pasppēj pateikt "jā" "nē" un "yo" :muahaha: ) un tas nav pieminēšanas vai atstāstīšanās vērts, piedod, interesantākas ir citas lietas... ok, bet tikuntā tu kļūsi par idiotu, ja sāksi tagad lielīties ar savām dzeršanām, jo 100% tavā gadījumā dzeršana ir PRIKOĻNA, jo man ir 15!!! nevis tas ir tikai kā pričendālis jautrības, kompānijas un tusa uzturēšanai.

un ziniet, kurš bija labākais posts šinī topikā? viņš pat necentās:

:unsure:

:mIm:

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

Labi tagad paklausaties mani..vēlreiz visi pārlasiet 2.lpp kura ir vissjēdzīgākā, tātad, es nesaprotu..ja te dažiem, varbūt desmitiem cilvēku nu nepatīk mani topiki/posti/es TAD KAPĒC VIŅOS IR JĀRAKSTA? Ignorējat vienkārši manu esamību pret to..bet ir arī cilvēki kas palasītu, protams, ne šada tipa, jo šitas totāls nekam nederīgais topiks veidotais aiz nezinu kā. Tātad, kā jau daži minēja, šeit patiešām ir kaut kāds bara instinks, sāk nodirst viens, piebiedrojās otrs...

piemērs, Edgars pirmajā klasītē pasaka ka 2+2*2 = 6, visa klase sāk viņu nodirst, ''bļe tu dalbajob kāds6'' ''čista daunis'' ''nē nu lohs vienkārši'' un visi domā, ka tas ir 8. Bet tad Edgara pusē nostājās cilvēks ar pieredzi, vairāk respektāks kā, piemēram, skolotāja un visi dirsēja aizveras..ja kāds no lielajiem adminiem nostātos manā pusē šeit nebūtu nodiršanas topiks..

Link to comment
Share on other sites

nē, tā nav, problēma ir tajā, ka tu ieraksti neko un tad domā, ka cel gignu, ja tu nāktu klajā ar kādu priekšlikumu ar konkrētu staffu kā atzdzīvināt forumu tevi nenodristu, nodirš tapēc, ka te nekā nav, spamotājiem.lv un viss, lai gan šobrīd šeit rakstot es neesmu labāks. Tāds ir mans viedoklis kapēc kas un kā, jo es neredzu te plānu ko darīt, lai te būtu ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Es, blad personigi nesaprotu, ko vinjsh grib panaakt... Lai vinju respektee? Kapeec, tad jaaraksta kautkaadi suudi, kur tevi atkal nodirsiis. Vienkaarshi labaak neraksti neko, gaidi, kad ar laiku par tevi aizmirsiis un neraksti neko STUULBU, jaa stuulbu, pagaidaam viss, ko esi rakstiijis ir stuulbi. Shitais pats topiks ir gana stuulbs. Ok, saaku lietot alkaholu ar BOTGAME chaljiem ok, tagad juuties liels? Tachu, nee, nu varbuut Tev taa shkjiet, bet taa nav! Un nevajag katru dienu lietot alkoholu, okeej nedeeljas beigaas vari nedaudz , bet ne katru dienu.

UN LUUDZU BEIDZ RAKSTIIT KAUTKAADAS MEGA STUULBIBAS, AR CERIIBU, KA IEGUUSI RESPEKTU, VAI KO TU TUR GRIBI PANAAKT!

PIIS!

Link to comment
Share on other sites

piemērs, Edgars pirmajā klasītē pasaka ka 2+2*2 = 6, visa klase sāk viņu nodirst, ''bļe tu dalbajob kāds6'' ''čista daunis'' ''nē nu lohs vienkārši'' un visi domā, ka tas ir 8. Bet tad Edgara pusē nostājās cilvēks ar pieredzi, vairāk respektāks kā, piemēram, skolotāja un visi dirsēja aizveras..ja kāds no lielajiem adminiem nostātos manā pusē šeit nebūtu nodiršanas topiks..

Muļķa mierinājums.

Link to comment
Share on other sites

SuperRembo arī vienmēr rakstīja, lai nelasa viņa topikus, kam nepatīk. Vispār, man Wlbļad.media atgādina to čali, kas konkurēja ar Spiti žilbinošākā smaida konkursā, tāds pats preteklis, kas tikai to vien dara kā pievērš sev uzmanību ar savu debīlismu. Tas laikam bija Grants vai kaut kāds tāds čalis. Media, bet, ja jau tu saki, lai tie, kam nepatīk, ignorē tavu sūdu, tad kāpēc tu neignorē to, kas nepatīk tev, piemēram to cilvēku postus, kuros tu tiec nodirsts. Es uzskatu, ja tu raksti šādu sūdu forumā, tad rēķinies, ka daudziem tas nepatiks, pat vari necerēt, ka kāds neierakstīs neko negatīvu. Sāc taču pieaugt vienreiz. Bet laikam es atkal esmu kļuvis pamīksts un sācis mēģināt kaut ko ieskaidrot, vēlāk tāpat noskaidrosies, ka no tā jēgas bija tieši nulle. Ehh, grūti, grūti :)

Link to comment
Share on other sites

Man reāli apnika lasīt visu šito, bet gribēju piebilst to, ka forumā #wL.Media ir normāls idiots (nu jā, kā redzat).

Bet dažreiz gadās, ka es ar viņu kaut ko pa skype parunājos.

Nu... nu uzreiz var saprast, ka cits cilvēks.

Tā kā, šeit ir tikai viena liela idiota tēlošana, un es neredzu, kāda tam jēga...

Link to comment
Share on other sites

Janci, tapēc, ka skypā un dzīvē es esmu normāls :thumbsup:

Liztik, tu tikko paņēmi un pateici to kas te bija ap 3.lpp, nafig tu to atkārtoji vispār, omg :D vai postu skaits tev ir tik svarīgs? :D Un es tevi nēesu redzējis savos zelta topikos, tādeļ pat nesaprotu ko tu pie manis piepisies, muahaha.

Un nē es nēesu ne novijas, ne līdzīgs novijasam, mums katram ir dažādi vārdi, uzvārdi, matu krāsa, mūzikas stils, ģērbšanās stils un cits..

ImortL, nē viņi nepaliktu tukši, bet tur vismaz būtu tikai pozitivitāte, so stfu .

Un nē es nelielos, ka sāku riktīgi dzert, vienkārši jūs paši man ieteicāt dzert, un es izmēģināju, patika, turpinu, yea. :slap::meele:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

naakamreiz vienkaarshi paskaaties kas topiku staartojis un vnk skip!

Sen nebiju postojis!

Man reāli apnika lasīt visu šito, bet gribēju piebilst to, ka forumā #wL.Media ir normāls idiots (nu jā, kā redzat).

Bet dažreiz gadās, ka es ar viņu kaut ko pa skype parunājos.

Nu... nu uzreiz var saprast, ka cits cilvēks.

Tā kā, šeit ir tikai viena liela idiota tēlošana, un es neredzu, kāda tam jēga...

Normals idiots? what?

Edited by mikis^
Link to comment
Share on other sites

raksts sūds, autors lohs

Neko labāku par šo debīlismu nespēju pateikt. Laikam nāksies pieprasīt kompensāciju, jo visu šito bull shitu izlasīju un pazaudēju savu faking dārgo laiku.

P.S. novijas ej strādāt par mācītāju! Tev jau tagad labi sanāk...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...