Jump to content
GIGN Forum

Par Labu $


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

palidziba ir 2 variantos kur vajag siiki un saitos viss neizdodas ja kada neparedzeta problema. 1 man vajag mirc uzzinat ka savu kanalu sataisiit, 2 CS MU serveri sataisiit cs servera taisisana ar failu swds.dll problemas man nezinu ka tiesi jakrako

Link to comment
Share on other sites

superrembo tu tomer turi savu titulu "db gariigais teevs" , taa tureet!

BET, tomeer , KAMON , tu neesi mazliet saspiedis galvu durviis?

un , ja vajag paliidziibu no adminu puses, varu pa 5ls saklaat tavu gultu pa 4ls izmest miskasti, vel kaut ko?

Link to comment
Share on other sites

lai tev mieriigaak ap sirdi kljuutu tad varu teikt ka taada veida paliidziibu kaa tu prasi arii vareetu bez maksas dabuut, bet vienkeershi pieklaajiigi paprasot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif PAT ES, kurš nekad nav CS serveri taisījis, jau zinu, kur dabūt krakoto swds.dll

OMFGWTFLOLPWNTNEWB

superrembo, tu tikai neklausies tajos skauģos HHH un r&r.

Pieņemsim, es tev varu palīdzēt atrast un uzlikt swds.dll tā lai viss strādā un vēl pie reizes izveidot pašam savu mirca channelu. Un tas viss maksās tikai niecīgu summu Ls 25!!! Izlem, vai pieņemsi šito izdevīgo piedāvājumu...

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif PAT ES, kurš nekad nav CS serveri taisījis, jau zinu, kur dabūt krakoto swds.dll

OMFGWTFLOLPWNTNEWB

superrembo, tu tikai neklausies tajos skauģos HHH un r&r.

Pieņemsim, es tev varu palīdzēt atrast un uzlikt swds.dll tā lai viss strādā un vēl pie reizes izveidot pašam savu mirca channelu. Un tas viss maksās tikai niecīgu summu Ls 25!!! Izlem, vai pieņemsi šito izdevīgo piedāvājumu...

sjuperrembo prasiija KAA jaakrako nevis kur atrast cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

sjuperrembo prasiija KAA jaakrako nevis kur atrast cool2.gif

es skatos tu esi stulbs.

var nopirkt kartupeljus un uztaisiit no vinjiem kartupelju biezputru

vai var arii uzreiz nopirkt vienkaarshi kartupelju biezputru

kaa tu redzi - shie iznaakumi ir vienaadi. Shokeejoshi, ne?

Link to comment
Share on other sites

var nopirkt kartupeljus un uztaisiit no vinjiem kartupelju biezputru

vai var arii uzreiz nopirkt vienkaarshi kartupelju biezputru

kaa tu redzi - shie iznaakumi ir vienaadi. Shokeejoshi, ne?

te nu es tev nepiekriitu, ja tu peerc kaukaadu mistisku kartupelju biezputras pulveri, kas ar uudeni jaaatshkjaida, tad iznaakums ir negarshiigaaks, bet, ja tu peerc gatavu kartupelju biezputru, tad tu izteeree vairaak naudas, ja gatavo pats, tad izteeree vairaak laika... Katraa zinjaa, atshkjiriiba ir... Gan ja domaajis tu biji pareizi, bet vienkaarshi saliidzinaajums nebija pareizais

Link to comment
Share on other sites

es skatos tu esi stulbs.

var nopirkt kartupeljus un uztaisiit no vinjiem kartupelju biezputru

vai var arii uzreiz nopirkt vienkaarshi kartupelju biezputru

kaa tu redzi - shie iznaakumi ir vienaadi. Shokeejoshi, ne?

macho - kaadeelj tu skaties piemeeram hokeju ,ja vari veelaak internetaa paskatiities rezultaatu ? smile.gif Man shkjita ,ka vinjsh grib pats nokrakot swds.dll nevis dabuut jau nokrakotu failu .Man shaadi iznaakumi pilniigi neliekas vienaadi ,shokeejoshi ,ne ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...