Jump to content
GIGN Forum

Vajag Mazāk Dzert!


samuray
 Share

Recommended Posts

Jāņus pavadīju mazdārziņā kopā ar senčiem.

Sēžam, runājamies un dzeram alu. Te pēkšņi no kaimiņu dārza atskrien apdzērusies vecene un sāk manai omei uzbrukt, ka viņa te kaut ko buroties visu laiku un mēs kaut kādās parūkās staigājot.

LOL?! WTF??? Kādas parūkas? Man kā Jānim bija vainags galvā, ķipa tā viņai parūka? Es jau gribēju lēkt uz sava slotaskāta un mesties frontālajā uzbrukumā, un uzlaist savu melno maģiju: gonorejas-sifilisa lāstu, 5cm garus tārpus, kas izēd miesu no iekšpuses, bet nepaspēju, piecēlās mans sencis un uzbļāva vecenei, ja šī nebeigs viņa māti apdirst, tad ar galvu pa priekšu mucā iebāzīs. tā nu viņa apklusa un klusa kā pelīte aizgāja prom. LOL, es vispār nesaprotu, un ja arī mēs būtu ar kaut kādām parūkām staigājuši, kāds sakars ar kaut kādu buršanos. ķipa visi, kam parūkas, ir raganas vai burvji?

vobšem stāsta morāle: skatieties ko un cik daudz pīpējat un dzerat!

Link to comment
Share on other sites

LOL.

Kā es tikko norēcos ..

Alkohols - kurš gan cits?

Link to comment
Share on other sites

Kā es tikko norēcos ..

Alkohols - kurš gan cits?

Šaubos.Drīzāk viņa ir ar kautko slima (piem.Šizofrēnijā, deluzionālā stāvoklī.)

P.S Sveicu visus Jāņus!! ;)

P.P.S Kā panākt, lai man rāda visus postus topikā, nevis uz katru būtu jāspiež lejā lai parāda?

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Es jau gribēju lēkt uz sava slotaskāta un mesties frontālajā uzbrukumā, un uzlaist savu melno maģiju: gonorejas-sifilisa lāstu, 5cm garus tārpus, kas izēd miesu no iekšpuses:

own3d ^_^

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Pie topika pirmā posta augšā labajā pusē ir poga Options,

piespied un pie Display Modes paņem Standart.

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu samuray.

P.S Es savu mūžu vairs nedzeršu

Ar šitādu atgadījumu kas man bija noticis visu dzīvi pārdomāju un iedomājos tā labāk nedzert nekā dzert un ātrāk aplaust spranu.

P.S.S Vecā Ome laikam pati bija totāli apdzērusies tāpēc arī tā ko teica, bet nu par tām buršanām tiešām nereāli.

Link to comment
Share on other sites

Kāda dzeršana, kāda šizofrēnija? Jūs dzīvē kristieti neesat redzējuši?

Īss ieskats kristietībā: http://www.kasjauns.lv/lv/news/ledjajevs-saskiro-latviesus

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...