Jump to content
GIGN Forum

Bans Ne Par Ko


Guest GameR
 Share

Recommended Posts

ok , naakamreiz njemshu veeraa.. bet laikam es vieniigais ieveeroju ka es iipashiibas vaardu nosaucu par darbiibas vaardu.

par tiem secinaajumiem - kaadi maaku , taa secinu. Mees paaraak daudz atshkjiramies (visaadaa zinjaa) lai man peina secinaajumi liktos pamatoti un vinjam maneejie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ko lai saka... vai nu tu esi varen sanervozeejies, vai arii vienkaarshi stulbs...

liidz ar to tai nevajadzeetu probleemai

shito es norakstu uz nervozitaati

Visu muuzhu esmu bijis paarliecinaats, ka skataas uz lietvaardu nevis uz iipashiibas vaardu

shito laikam ar jaanoraksta uz nervozitaati (pirms tam tur bija rakstiits "darbibas vaardu")

Link to comment
Share on other sites

par tiem secinaajumiem - kaadi maaku , taa secinu. Mees paaraak daudz atshkjiramies (visaadaa zinjaa) lai man peina secinaajumi liktos pamatoti un vinjam maneejie.

Neiet runa par to cik dazhaadi juus esat bet par parastu logjiku. Tu tur vienkaarshi kaut kaadu bezsakaru laid kur nav ne piles logjikas.

Link to comment
Share on other sites

Tad tomeer kaads ieveeroja .. shit.

Cik skatos, vai nu tev nav iisti, ko vairs teikt, vai arii tev ir paaraak labs gariigais, lai dirstos. man arii uz dirshanos vairs nevelk, tad the flame war is over.

Joprojaam domaaju, ka vecais avatars bija labaaks. (Vari nepiepuuleet pirkstus, lai rakstiitu, ka tev pohuj, nu jau to es pats zinu, so have a nice day. i definetly will. (laikam vaardu "viennoziimiigi" uzrakstiiju nepareizi.)

Link to comment
Share on other sites

es te taa saaku domaat par poop'a naakotni... Man shkjiet, ka tev kaukad tuvaakajaa laikaa vajadzeetu staaties augstskolaa (lai gan ar tavaam smadzeneem sad.gif). Katraa zinjaa, uz eksaktajaam zinaatneem tu iisti nevari cereet (tur kaukaada logjika vajadziiga), gramatika tev ar taa pashavaki (nekas, kas saistiits ar valodaam (tai skaitaa juristi)), ekonomikaa arii vajadziiga logjiskaa domaashana... Hmmm... Kas paliek... Aaaa, tu vari iet maaciities uz Biznesa Augstskolu "Turiiba" - tur tu atradiisi daudzus sev liidziigos
Link to comment
Share on other sites

Tad tomeer kaads ieveeroja .. shit.

Cik skatos, vai nu tev nav iisti, ko vairs teikt, vai arii tev ir paaraak labs gariigais, lai dirstos. man arii uz dirshanos vairs nevelk, tad the flame war is over.

Joprojaam domaaju, ka vecais avatars bija labaaks. (Vari nepiepuuleet pirkstus, lai rakstiitu, ka tev pohuj, nu jau to es pats zinu, so have a nice day. i definetly will. (laikam vaardu "viennoziimiigi" uzrakstiiju nepareizi.)

labi, lai taa buutu, bet tikai viena lieta man veel ir sakaama:

tev jaasaprot, ka saruna jau sen vairs nebija par manu avateru, bet gan par tavu stulbumu

Link to comment
Share on other sites

Uzmet man kads īsu aprakstu, kas te notiek...

Slinkums visu lasiit.

nu kaa...

1kaart veeleetos pateikt, ka shis vairs nav bana topiks (cerams, neviens nenjems ljaunaa)

2kaart Dj, poops kauko man pastaastiija, ka vinjam mans vacais avatars patika labaak, tad nu es vinju, kaa jau normaali cilveeki to dara, pasuutiiju dirst... Vinjam tas neiepatikaas, un kopsh taa briizha vinjsh ar vien vairaak un vairaak saaka braukt suudos, paraadot savu stulbumu, liidz beigaas vienkaarshi atkaapaas

p.s. varbuut poop'am ir cits skatiijums uz sho sarunu

Link to comment
Share on other sites

Tā - 1. gamer vēlu veixmi WCG / Šajā brīdī es gandrīz vai novēlos no krēsla /

2. - man ar nepatīk tavs jaunais avarats, bet tās i manas domas un tev kā normālam dzekam vaidzētu būt uz to PO! 4.gif

3.Poop - neiebrauc pārāk dziļi, ka tik netiec pēcāk ārā

Turpinat jauko diskusiju thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Jap dr. pain visu pasniedz pareizi.

Nelieto vaardu stulbums, tas man liek justies stulbi. Tad jau driizaak saki neizaudzis. Tas vairaak atbilst situaacijas patiesajai buutiiibai.

Sanaak ka buutiibaa runaajaam par 2 dazhaadaam lietaam - es par tavu aso atbildi un tu (un aciimredzot arii macho) par manu stulbumu. Stulbi sanaak.

Wow , es vaardu stulbi shajaa postaa izmantoju veselas 5 reizes (ja skaita sho teikumu).

Ceru ka shii bija peedeejaa reize ka taa uzraujos uz cilveeka, kursh negrib akcepteet komentaaras par pilniigi jebko kas attiecas uz vinju pashu.

Link to comment
Share on other sites

ble, pidinju bars laugh.gif... man tagad vajadzeetu mainiit avataru tikai taapeec, ka juus domaajat, ka shis ir sliktaaks... Nu OK, shitais ir sliktaaks tongue.gif, bet nu tagad man vinju vairs galiigi negribas mainiit tikai taapeec, ka juus, fukinie pidinji, vinju noniecinat. Kaa juus nesaprotat - viss, ko es daru, ir pareizi un ir tas labaakais smile.gif

katraa zinjaa esu dilemmas priekshaa: ja es nomainiishu sho avataru, tad juus, maitas, buusiet uzvareejushi (nu labi, nebuusiet, bet taa apmeeram jutiisieties, un mani vaardi "ble, man pie dirsas" vairs nenoziimees ne suuda (e, "pie dirsas", "ne suuda" <--- funny)), ja nee, tad es pats nejutiishos labi (nu labi, jutiishos, bet zinaashu, ka neesu sevi izsmeelis par visiem 1000000% (es zinu, ka ir 100%, bet esu ieveerojis, ka shitaa ir stiliigaak))

Link to comment
Share on other sites

Dr - nesaku ka ir sliktāks šis avarats, viņš varbūt ir labāks...vienkārši manas stulbās smadzenes nespēj sagremot to jauko avaratu ar atomsprādzienu, ar pasakaini skaisto ātomsprādzienu...

AA PS. poop paaudzies 4.gif (nezinu kapēc, bet man šo gribējās uzrakstīt)

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Dr - nesaku ka ir sliktāks šis avarats, viņš varbūt ir labāks...vienkārši manas stulbās smadzenes nespēj sagremot to jauko avaratu ar atomsprādzienu, ar pasakaini skaisto ātomsprādzienu...

AA PS. poop paaudzies 4.gif (nezinu kapēc, bet man šo gribējās uzrakstīt)

man liekas tu kaut ko sajauci.

Link to comment
Share on other sites

Es nejaucu - avarats ar parakstu neštimē kopā - un man uzdirst par to, ka tev uzdirst uz manu uzdiršanu, par dirsīgu diršanu uz jebkuru uzdirsēju, kam ir uzdirst, par to ka kādam arī ir uzdirst uz to, ka mums vienam uz otra domām ir uzdirst, kā jau visiem kulturāliem cilvēkiem...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...