Jump to content
GIGN Forum

Skolas


Seen
 Share

Recommended Posts

Sveiki nezinu varbut jau seit ir bijushi jau tadi topiki bet nu pofig es taisu jaunu.

Tatad iznjemu šodien no skolas dokumentus beidzot esmu pabeidzis 9. klasi so domaju kur iet talak. Uz videni galigi negribu iet...

Itka domaju iet uz RCK bet nu nezinu tur baigi daudz matematikas un taka man skaitlji nepatik negribas iet uz turieni.

Varbut kads var pateikt kur pats doma iet macities? Vai ieteikt kadas skolas jo pašam nav ne mazakas nojausmas kur varetu iet talak. Varu teikt tikai to ka negribu but nekads programmetajs vai pavārs. Kko sakariigu...

Tikai ludzu iztiksim bez spama. Gan jau ka nesakarigi esmu sarakstijis vnk neesmu gulejis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

čota izskatās, ka tu daudz negribi. kas vainas parastas vidusskolas pabeigšanai? kādā jēga mācīties kaut kādu specialitāti ja tev nav ne jausmas ko tu gribi darīt ("Kko sakarīgu" nav nekas īpaši konkrēts).

Link to comment
Share on other sites

Vispirms IZVĒLIES profesiju

Administrātors

Aģents

Aktieris

Apdrošināšanas aģents

Apkopēja

Apmetējs

Apsargs

Arhitekts

Ārsts

Asistents

Atslēdznieks

Aukle

Autoatslēdznieks

Autoceltņa vadītājs

Autoelektriķis

Autokrāsotājs

Automazgātājs

Automehāniķis

Autoservisa meistars

Autoskārdnieks

Autovadītājs

Bārmenis

Betonētājs

Brigadieris

Bufetnieks

Celtnieks

Darbu vadītājs

Dārznieks

Datortehniķis

Datortīklu administrators

Dejotāja

Deklarants

Dežurants

Direktors

Dispečers

Dizainers

Ekonomists

Ekskavatorists

Ekspeditors

Elektriķis

Elektromehāniķis

Farmaceits

Fasētājs

Filologs

Finanšu analītiķis

Flīžu licējs

Florists

Fotogrāfs

Fotomodelis

Frēzētājs

Frizieris

Galdnieks

Gids

Grāmatvedis

Iestādītājs

ievācējs

Instruktors

Inženieris

Istabene

Jumiķis

Jurists

Jūrnieks

Juvelieris

Kapteinis

Kasieris

Konditors

Konsultants

Kosmetologs

Krāšņu mūrnieks

Krāsotājs

Krāvējs

Krupjē

Kurjers

Kurpnieks

Lietvedis

Loģistiķis

Māceklis

Maiznieks

Mājkalpotāja

Maketētājs

Mākleris

Manikīre

Masieris

Mazgātājs

Mēbeļmeistars

Medmāsa

Mehāniķis

Menedžeris

Metinātājs

Mežstrādnieks

Miesnieks

Modelis

Montētājs

Mūrnieks

Mūziķis

Namdaris

Nekust. īpaš. aģents

Noformētājs

Noliktavas pārzinis

Novērtētājs

Oficiants

Operators

Palīgs

Palīgstrādnieki

Pārdevējs

Pārzinis

Pasniedzējs

Pavārs

Pedagogs

Pirtnieks

Prečzinis

Psihologs

Radioinženieris

Redaktors

Referents

Reklāmas aģents

Reklāmas menedžeris

Riepumontētājs

Sagādnieks

Saiņotājs

Santehniķis

Šefpavārs

Sekretārs

Sētnieks

Sietspiedējs

Skārdnieks

Skolotājs

Skroderis

Slauceja

Slimnieku kopēja

Stiklinieks

Stomatologs

Strādnieks

Striptīza dejotāja

Students

Šuvēja

Tāmju sastādītājs

Tehniķis

Tehnologs

Tipogrāfijas darbinieks

Traktorists

Trauku mazgātājs

Treneris

Tulks

Tūroperators

Veterinārārsts

Virpotājs

Vokālists

Zāģētājs

Žurnālists

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Ej pa kādas jomas menedžeri, finansu speciālistu vai ko tamlīdzīgu... grāmatvežiem/ekonomistiem un pārējiem no šitās šlakas, matemātikas nemaz nav tik trakas, kā inženieriem... tāpat ar to speciālista diplomu varēsi dibenu slaucīt, līdz ar to nebūs slikti arī pabeigt kādu labu vidusskolu, Rīgā droši, ka tādas ir, apvaicājies ar paziņām...

Link to comment
Share on other sites

Es pats nezinu vai pareizi daru, bet tā kā man arī nav idejas, kur iet, tad laikam došos uz pirmo - var teikt - ko ieraudzīju :D

Es tjip uz RTK taisos...

Kaut gan man ar bija doma iet moš uz parastu vidusskolu, bet man senči teica, ka labāk iet uz profesiju. Un man pašam šķiet, ka prostā vidusskolā tomēr tev vairāk jāmācās, t.i., vairāk rokas matemātikās utt. Toties arodu skolās tu vairāk pievērsies tai profesijai, kuru esi izvēlējies :)

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka šādā vecumā izdomāt, kur grib strādāt vai iet mācīties, ir diezgan grūti zināt :D

Es laikam šaušos pie programmētājiem. It kā man tas īpaši neaizrauj, bet nākotnē garantēts darbs. Nu protams citiem arī garantēts darbs, bet man nav ne jausmas kur vsp iet :D

Link to comment
Share on other sites

Par tam komerczinībām kura skola to maca?

Slnikums... tev visur buus kkas jaadara.... vieniigi vari par slotas operaatoru iet... tur tev nebuus nekaadi iipashie kursi....

Vispaar ar to skolu ir taa dirsaa.... reaali pabeidzu 9. vareeju iet kur gribu a blin nezin jau ko gribu... 3 gadi vidusskolaa , jaizdomā... vispaarizgliitojoshaa klase nekaadus shkeershlus naakotnee varteikt neliek....

Link to comment
Share on other sites

Pēc 9. klases man arī nebija ne jausmas ko darīt un tieši tapēc turpināju mācīties vidusskolā. Pa tiem trim gadiem jau kaut kāda nojēga radās.

Var aiziet uz karjeras centru (ja tāds dižķibeles laikos vēl eksistē) un testus izpildīt, redzēsi kuri virzieni labāk padodas. Un tajā pašā koledžā jau vienalga būs jāmācās tie vidusskolas priekšmeti un CE jākārto.

Link to comment
Share on other sites

Kas tur fucked up? vienu gadu pa velu... CS tajos laikos mani parak saistija un bija nosplauties par macibam. Un tev te neviens nelika neko rakstiit... iespraud burku dirsā http://1guyand1cup.com/ GL!

Ne nu arodene domaju iet tikai tapec ka nak profesija lidzi. Tik jacer ka nenokavešu iestaj eksamenus ja nu tomer tad iešu uz vidusskolu atpakalj.

Kadas reali varetu but nakotnes profesijas? kuras butu vajadzigas u.t.t. ?!

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs, kas tevi nepiesaista.

Kuili vareji neapgrutinat sevi un no ss.lv neparkopet sarakstu, BRĪVS!

Varēji nebūt tik stulbs un vismaz nelikt cilvēkiem paredzēt ko tu gribi.

Starp citu, es vēl pats nezinu par ko gribu kļūt, bet stabili zinu, ka tas nav saistīts ar nekādu grāmatvedību...Es iestājos Matemātikas, Tehnoloģijas un Dabaszinības klasē.Tagad domāju mby pāriet uz Vispārizglītojošo? :unsure:

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Celtniekiem vairs 1000Ls nemaksa! Luk ko krize mainija! ;)

BTW - 17 gados es beidzu 12 klasi un iestajos universitate! A tu tikai 9vito klasi beidz! OMFG lol! Un 14 gados jau stradaju normalu darbu!

Labak vien turpini macities videne un MACIES KARTIGI, ja gribi vispar par kaut ko kljuut nevis nekljut neparko citu, ka par bomzi bezdarbnieku! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...