Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

vincister, nē! Paldies.

Noyd, SS2 jau ir spēlēts un tagad ne visai gribētos,

Lineage II - tāda tipa spēles man nepatīk.

cash^, COD esmu spēlējis visas daļas, kas pieejamas uz PC (bet tagad tik COD5 spēlēju),

Portal rullē, būs kaut kad jauzspēlē, paldies ka atgādināji,

Trackmania Nations United tādu gan neatradu, bet Trackmania Nations Forever novilku - spēlējams (vismaz pagaidām).

Ir vel kaut kas labs @ steam par brīvu?

bullet, WC3 nepatīk,

TF2 atspēlēts,

World Of Goo nesen spēlēju,

pārējo paskatīšos.

Var droši vel kaut ko ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Ā, jā, nomudījos mazliet ar nosaukumu :) Nope, neko citu foršu neesmu atradis, kas nebūtu demo. No demo vari iečekot World of Goo, Braid, Crayon Physics, Cogs, And Yet It Moves. Nedaudz esmu spēlējis Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2, likās tīri ok gabals. No braukšanas GRID un Richard Burn's Rally apskaties. Ar spēlēm baigi neaizraujos, pārsvarā TF2 kapāju.

Link to comment
Share on other sites

Novelc segas uz nintendo emulātoru un uzmauc tādas spēles kā Lost Vikings, Mario, Battletoads, Čerepahas ņiņzas uc :thumbsup:

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Man pašam tāda problēma bij, kā rezultātā nomirku ps3 un beigās pārdevu un nopirku xkasti. uz pc tiešam ir maz ko spēlēt praktiski nekas.

es ieteiktu Dreamfall: The Longest Journey nav nekas jauns, bet interesanta, visu laiku tāda doma galvā, kas notiks tālak, kas dzina spēlēt un uzzināt.

vel bija laba, kas ļoti patikās Indigo Prophecy, bet neizgāju jo vienā vietā, kkas kārās, nenormāli sāka lagot n tur vajadzēja saspiest pogas fiksi, kā rezultātā tas nebija iespējams.

protams ja neesi izspēlējis tad obligāti vajag Assassins Creed un vēl var Prince of persia visas daļas. Tā 4 animētā daļa baigi viegla, bet vienalga bij inčīga.

Link to comment
Share on other sites

Praktiski dēļ spēlēm, biju visas +/- kas man iet pie sirds izspēlējis. un paskatījos šī gada e3 un sony arī neko prātīgu neparādija. Visā visumā esmu ļoti apmierināts ar boxu, jo uz kasti man lasa pilnīgi visus fomātus filmām, a uz soņku pusi nerādija, rejus neskatījos, nah atdot naudu tādu pa vienu filmu, tākā tas nebija pluss ps3 un protams spēles uz kasti ir dahuja vairāk un lētākas, pagaidām palikšu pie kastes, līdz sony nesāks kko apjomīgāku darīt. par grafiku runājot pagaidām nekādas atšķirības un izskatās,ka tuvākā gada laikā arī nekas nemainīsies.

p.s lai nebūtu offtop ieteikšu vēl vienu. ja patīk square enix produkti tad noteikti var the last remnant, sākumā var likties baigā dirsa, bet kad sāk iebraukt tad tīri forša, vajag tik visus side questus pildīt mēģināt pildīt.

p.p.s runājot par Halflife 2 : The lost coast vai tad tas pagaidām nav tikai kā tech demo?

Edited by amols
Link to comment
Share on other sites

(jā tajā hl2 The lost coast manliekas 1misija tikai ir :D ,nu katrā gadijumā nav viņš pilns)

*Prototype

*Vampire - The Masquerade Bloodlines

*FarCry 2

*OperationFlashpoint

Link to comment
Share on other sites

Abas maksв 4,99Ђ. Vienu es stabili paтemрu, super gabali.

Zombie Shooter jau paspзlзju. Baigв gaпa :) Tagad kaивjвs Alien Shooter 2.

EDIT: Complete Shooter Pack = 14.49Ђ.

EDIT2: Paspзlзju visus demo. Zombie bija vislabвkais, bet ar vissliktвko grafiku. Alien 2 Reloaded bija vissmukвkв ar labвko storiju, bet pвrвk daudz pretinieku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...