Jump to content
GIGN Forum

any tiesiibas ?


Recommended Posts

eee... nu es gribeeju pajautaat , vai ir kaada shance man vai dream'am dabuut kaadas tiesiibas piem. vote, jo citas es pat nezinu vai vaig...

Vaarc : Jaanis Meljinovskis

Cs speeleeju jau kopsh pashiem pirmsaakumiem smile.gif

uz GIGN servera speeleeju jau kaadu laicinju , es domaaju lielaakaa dalja speeleetaaju buus mani redzeejushi.

kapee man vajag taas votes ?

<> lai gan uz servera ir ljoti daudz adminu , vienalga ir briizhi kad to speelee nav , un iznaak visaadas cs_assault , de_survivor..... un veel shaadas taadas vecaas mapes , kur nav normaala speelee , bet tikai abu komandu smaga kemposhana , arii Freefragu kickoshana taados gadiijumos ir vajadziiga.

<> veel ir taadas itkaa nesvariigas lietas kas notiek pabiezhi. 1: pirmajaa raundaa vairaaki speeleetaaji kas speelee klubos , paarskaita viens otram naudu (iznaakums : 1.ajaa raundaa kaac skrien ar M4A1 vai MP5 smile.gif ) , 2: peec TeamKill , kaac to nabadzinju ir uzlicis vai nu par Bumbu vai par degoshu chubiku. taadaas reizees ir vai nu rr jaaliek (ja tas ir raunda saakumaa) , vai arii jaaliek SLAY

ar AMX maaku darboties , un dream arii.

uz gign esmu veerojis kaa admini riikojas , centiishos dariit visu liidziigi , un suudus netaisiit biggrin.gif

par to vai paziistu kaadu adminu..... personiigi itkaa nevienu nepaziistu , vieniigi criminal'us esmu saticis un papljaapaajis biggrin.gif

ar cienju........

FreeLancer & Dream.........

Link to comment
Share on other sites

<offtopic>

piekasishanas pie vardiem:

un iznaak visaadas cs_assault , de_survivor..... un veel shaadas taadas vecaas mapes

es zinu tas ir lieki, bet man vienkarshi nebija ko darit. kas kas bet de_survivor NAV veca karte. ja es nemaldos ta pat nav officiala karte. un tika iesaistiita ieksh cs1.5

</offtopic>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...