Jump to content
GIGN Forum

Brauceeji....


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Taatad es gribeetu lai pierakstaas sheit tie cilveeki kas taisaas braukt uz Juurkalni.... vairaak informaacijas par to - http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=3266

Luudzu pierakstiet arii to vai juus brauksiet ar privaatajiem transportiem, vai sabiedrisko transportu...

P.S. Luudzu bez spama...

-------------------------------------------------------------------------------------------

Brauceejiem.....

Taatad tie kas brauks.... 02 augustaa.....

Tie kas brauks ar autobusiem uz Kuldiigu - kaapiet aaraa Kuldiigas autoostaa, tur juus sagaidiis ar mashiinaam un aizvediis Juurkalni, protams pirms juus vediis juus vareesiet ieskriet veikalaa un nopirkt visu vajadziigo....

Un lai varbuut buutu vieglaak juus sagaidiit - juus vareetu sazinaaties ar mani pa telefonu - 8314389 un dod vairaak informaacijas par to cikos juus buusiet autoostaa - visideaalaikais laiks iebraukshanai buutu ap 16:10 - tas ir autobuss kursh no Riigas izbrauc 13:45 ( autobusu saraksts http://www.118.lv/satiksme?sub=autobusi )

Protams ja jums rodas vel kaadi jautaajumi - droshi zvaniet man, centiishos paliidzeet...

Tie kas brauks ar personiigajiem auto....

Arii buutu jauki ja juus vispirms sazinaasieties ar mani (8314389) un pazinjotu cikos juus ieradisieties, lai kaads no tiem, kas zina kur atrodas taa vieta Juurkalnee, paraadiitu kaa tikt liidz turienei....

Neaizmirstiet panjemt liidzi teltis, guljammaisus, bumbas... protams eedamo un dzeramo pashi gaadaajiet, bet to varees piepirkt Kuldiigaa...

Tie kas brauks ar privaatajiem auto vareetu pakjert liidzi kaadu mangaali kur vareetu uzcept kaadu , ogles mees pashi nopirksim...

P.S. Maksa par telts vietu 3Ls pa diennakti - bet taaka teltii parasti gulj vairaaki cilveeki, tad arii protams maksu var daliit...

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Brauceejiem.....

Taatad tie kas brauks.... 02 augustaa.....

Tie kas brauks ar autobusiem uz Kuldiigu - kaapiet aaraa Kuldiigas autoostaa, tur juus sagaidiis ar mashiinaam un aizvediis Juurkalni, protams pirms juus vediis juus vareesiet ieskriet veikalaa un nopirkt visu vajadziigo....

Un lai varbuut buutu vieglaak juus sagaidiit - juus vareetu sazinaaties ar mani pa telefonu - 8314389 un dod vairaak informaacijas par to cikos juus buusiet autoostaa - visideaalaikais laiks iebraukshanai buutu ap 16:10 - tas ir autobuss kursh no Riigas izbrauc 13:45 ( autobusu saraksts http://www.118.lv/satiksme?sub=autobusi )

Protams ja jums rodas vel kaadi jautaajumi - droshi zvaniet man, centiishos paliidzeet...

Tie kas brauks ar personiigajiem auto....

Arii buutu jauki ja juus vispirms sazinaasieties ar mani (8314389) un pazinjotu cikos juus ieradisieties, lai kaads no tiem, kas zina kur atrodas taa vieta Juurkalnee, paraadiitu kaa tikt liidz turienei....

Neaizmirstiet panjemt liidzi teltis, guljammaisus, bumbas... protams eedamo un dzeramo pashi gaadaajiet, bet to varees piepirkt Kuldiigaa...

Tie kas brauks ar privaatajiem auto vareetu pakjert liidzi kaadu mangaali kur vareetu uzcept kaadu , ogles mees pashi nopirksim...

P.S. Maksa par telts vietu 3Ls pa diennakti - bet taaka teltii parasti gulj vairaaki cilveeki, tad arii protams maksu var daliit...

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif kad buus gign tuss bez maxas par guleeshanu ? jau celjsh un eedamais ar dzeramo sanaak ap 10ls un un un.. nu kr4 kad buus gign tuss ? upset.gif

ljauj padomaat. Kaut kad augustaa mosh uztaisiishu. Mosh nee. A mosh jaa. A mosh nee.

Link to comment
Share on other sites

nu Juurkalnee visi tie ir privaatiipashumi... Liidz ar to, bez maksas tur neiztikt. Ja nu galiigi negribat maksaat, varu vieniigi piedaavaat Ventas krastaa... Tur vareesiet teltis celt, kameer slikti paliek...

Link to comment
Share on other sites

Asaros ari var teltis celt... un tur ir ari udens, futbiols, alus un vis parejais

+ tas izmaksas (ceļš) par apmeram 14Ls mazāk

Link to comment
Share on other sites

nu jaa.. vietas jau ir aiznjemtas, bet var jau arii atcelt... Kaa jau teicu... Tur ir privaatiipashumi, Taapeec arii jaamaksaa...

Pie Ventas arii ir uudens!!! Nu un tur tad nebuutu jaamaksaa par telts vietaam... Tad juus labaak taa gribat?

Link to comment
Share on other sites

STOP. Tajaa laikaa ir Raaznas "Ice Lake Party", Paarceljam uz 13-15 janvaari. Norunaats.

p.s.

Tikai pazinjojat cik brauc, lai es varu pietiekoshi daudz ragavas sarunaat, kas aizved liidz vajadziigajai vietai.

nu ble, taas vietas jau nav paaraak taalu viena no otras... Tad tie, kas gribees braukt uz Raaznas "Ice Lake Party", varees piebiedroties... Un viss kaartiibaa thumbsup.gif, katru vakaru no raaznas uz rusukolovu ved zirga pajuugs (celjaa 7 stundas vai vairaak, bet toties kuchieris ivchiks jautrs dzheks)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...