Jump to content
GIGN Forum

Ou Tu Da Ziii


moby
 Share

Recommended Posts

pavecs bet nu baigi shades.gifthumbsup.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gif

[pimp mai rajd LV, vadiitaajs Ozols]

- Ok, masinas mana dzive ir svarigas, jo esmu O to da Z Ozols. Pats rulleju uz sesta tramvaja aai, bet ne par to ir sis stasts yooo. Manam vecim - Serjogam no piekta korpusa galigi nav paveicies un vina Opel Kadett neatbilst standartiem. Vinam nav ne jausmas ka mes izpimpos samam ratus!

*zvans pie durvim*

- Oi bl... Riga Records!!!

- Aaaaai!

*gari smiekli*

- Ei you... esmu atnacis pec tava autina.

- Tas nevar but nopietni vecais *noputa*

- Viss i pa istam. Radi Kadetu.

*abi augstakminetie azi aiziet lidz Kadetinam*

- Wohoho, yoo aai, kads mesls.

- Nu ja [blin] da ta sanaca.

- Ei you, ne nu bus bumbas. Viri no Hyvin Bling-Bling Kastoms sito atgriezis vecajas sliedes.

*O to da Z savac atslegas*

- Uz Maskacku!

*O to da Z dialogs ar video kameru

- Ei you... mes tagad pumpejam gangos un maucam uz Maskacku yooo.

- Ka redzams autins tiesam ir galigi sajats... neiet... meh... uzliksim jaunu izputeju un Nismo uzlimes... ies ka smerets, ka mans Audi80Turbodiesel yooo!

- Redzes ko teiks onkas no Hyvin Bling Bling Kastoms

*O to da Z pierulle pie HBBK angara.

*HBBK personals pagibst

- O yeee es jums atvedu izejvielu kuningam.

*Viss HBBK rec!

[brifings pirms pimpinga a.k.a stukojat pasi]

- [Lideris Ivars] Nu tatad, mums te ir nenosakama gada (trisdaligais) Opel Kadett , to pilote 29 gadus vecais Serjoga no Zolika, piekta korpusa. Virs kas loti mil savus vecakus, maksa alimentus un loti biezi aizlej muli La-Rocca. Ta ka sis ir musu pirmais raidijums tad izveidosim kaut ko ipasu. Tatad, skanas sistemas... ko piedavasiet?

- [Elektroniku masters Ivans, del savu "prasmju" del pazistams ka Sprakskis] Nu, Kadett patiesiba ir ists party palace tapec mes iztirisim

visu bagaznieku, apsusim pa jaunu un ieliksim AIWA muzikas centru un televizoru. Uz bagaznieka uzliksim bumerangantenu un bus nazi. Salona ieliksim Blaupunkt galvu, stoikas ieliksim pikstulus un aizmugure iemontesim divas tumbas. Man ka reizi ir vienas ko izravu no sava Philips Boombox.

- O ja, tas deres. AIWA muzikas centrs ir pats labums. Lai nu ka... salons... ko ar to?

- [salona apsuvejs, gruzins Josifs] Mehs ielihs sahmam dihv Recahro behnkus kas rahzoti Lietuhva. Buhs baigi kruhta. Dzehltens dehrmartins un mehlns linu auhdums ies kohpa ar zihlu sahlona neonu. Stuhri mes aizstahsim ar vehlosipeda ratu.

- Velosipeda rats? O ja tas man patik. Khem... virsbuve, krasa... kas no jums ir gaidams?

- [Krasu masters varda Stanislavs. Visi vinu sauc par Grunteni jo parasti kekss aizlej muli ta ka talak par grunteni netiek.] Mes sitam uzmontes musu fabrikas jaunakas bodykitu serijas labumus. EVO stila prieksas buferis ar cetram -hik- lampam bus pavisam labs. Nemaz jau nerunajot par -hik- Aluminija slieksniem. Kapota mes izurbsim -hik- zvaigzni ko nosegsim ar zalu sietu. Zalais loti labi kontrastes ar -hik- maigi roza virsbuves toni. Mums tiesi no Daugavpils tagad tiek vests vilnotais spoileris kas pie Spices esot diezgan populars. Lai izceltu faktu ka auto ir -hik kunets mes gar saniem uzliksim liesmas un tajas ieklausim uzrakstu NISMO.

- Nismo? Wow! Tas bus kas neredzets. Visbeidzot... diski un riepas, kas jums padoma?

- [Ripulu specs Anatolijs, saukts vienkarsi par Toliku] Ummm, mes ar brackam nospriedam ka liksim 14/6j/ bleka diskus. Plauktu neliksim jo tas ir baigais riss. Virsu liksim Krievija atjaunotos Gislaved balonus. Tadus liek uz dragsteriem un tas nozime ka auto ies atrak.

- Nu ko? Tad viss it ka ir sarunats! Velu jums veiksmi darba un izpimposim so Oplani.

*mirklis pirms pimposanas, kameras prieksa paradas Josifs*

- Nu ta uzmeht sav auto vehl pedehjo skat... tad tu vihn vairs nehredzes.

- [Visa HBBC komanda] AAAAAAIIII!!!

*Fona sak skanet grieziga muzika... pielauju ka MaskacMetalz. HBBK komanda klup virsu nabaga Opelim, tam tiek dirats salons, aiziet ne viena vien svariga motora dala... jocigie lautini*

*Video no demolesanas pariet uz kadu garazas kaktu kur autins tiek aprikots ar bodykitu*

- Tatad mes uzstadijam jauno bodykitu. *blikskis* WTF?!

- [kads mehanikis] Blin pakalas buferis nokrita!!

- Tu ko?! Es tacu kartigi pielimeju!

- Acimredzot ne.

- Rrrrr... nu ta pili pec limes, neblenz ta uz mani! *mehanikis jau gabala kad Gruntenis iziet uz ielas un noblaujas* UN PAKER KADAS SESAS JEZENES!!!

*darbiba notiek salona tapinasanas darbnica*

- Ohkey... muhms tikko ka atvehda jauhnos Recahro behnkus ko rahzo Lietuva. Tahgad viss kahs muhms athliek ir tohs apsuht un vsjo. *tiek radits susanas process* Voala, smukhi behnki sahnakuhsi. Iesim tahlak. *operators seko Josifam kas parvietojas pie cita galda kur tiks apstradats kadam skolnikam nopizgitais rats* Seiht jus rehdzat jauhno stuhr' kas aizhvietos vehco bahranku. Spiekus mehs nokrahsosim masihnas krasa. Prieksas panehlis tiks apsuhts pah jaunu un kohndicioniehra athveres mehs nopuhtis bahltas lai neohna lahbi spihd.

*talak rada paris minutes garu fragmentu ka tiek iztapsets automasinas salons. ta tiek siltinata ar "ParoC CustomZ" stikla vati un pec tam tam pari parstiepj melnu lina audumu. Pecak tiek nokrasotas ventilatora atveres un iejugts neons. Tiesa gan vienam neonam nedaudz sacepas vadi un rezultata aizdegas jumts... bet nekas, bik apdedzis, nekas ipass.*

*krasotava*

- Awkay... -hik- esam gatavi pindzeleties. *auto tiek iestumts krasotava*

- [kads no mehanikiem] Eu tu tik neatluzti! *smiekli*

- Ej tu *pii-pii*!

*kamer auto atrodas krasosana mehaniki no garlaicibas slaistas pie garazas vartiem, bazare par dzivi, uzvelk vien dum .. tjipa slinko. Peksni vini izdzird skriesanu*

- [mehanikis kas tikko atskrejis] Gruntenis nost!!!

- [visi kopa!] Oh shit!

- [Josifs] Ehjam skatihties!

*visi aiziet lidz krasotavai*

- [Lideris Ivars] Ta jau domaju... aizlejies kretins.

- [Josifs] Nu pohfig. Neshat vihnu uz duhsam, mehs ar Toliku pahbeigsim.

*paris stundas velak krasosana ir pabeigta. tiesa gan ir nepilnibas, kads grubulis iemeties... vietam vel gruntene spid cauri bet tas nekas. Toties NISMO uzlimes uz Opela izskatas tik labi ka vel nekad.*

*Tolika kakts*

- Un ta, esam tikko sanemusi bleka blinga-blinga diskus, tos nupat noputam ar sudraba krasas baloninu lai ir ists blinga - blinga. Tiesa gan zavejot pielavam dazas kludas un krasa nedaudz saspregaja, bet nu tas tak ir normali . Paslaik mes montejam riepas un driz vien montesim uz Opela.

*Bridi velak*

- Tatad, aiziet. Eu what ze?! CAURUMI NEDER!!! *gars pi*. Fiksi atnes papira lapu. *panem atnesto lapu un skatoties uz kameru nomurmina* ... bet visu var labot. *uzzime sablonu* Ta... URBJMASINU!!! *izurbj diska jaunus caurumus.* Luk, tagad vajadzetu deret... re, der ka uzliets, mazliet logas gan bet nu nav neka tada ko nevar salabot ar superlimi.

*Pec disku montazas autins aizripo uz galveno angaru kur notiks skanas sistemas instalacija*

- [sprakskis] Ei you... tulit mums te bus sistemina. Mums ir speciali atgadata Blaupunkt galva un divas Philips tumbas ko mes montesim aizmugure, ka ari cetri pikstuli kurus mes iemontesim stoikas... paslaik O to da Z ir aizbraucis pec AIWA muzikas centra un televizora. Nu ko ... keramies klat...

- Pirmo liksim magi. Par cik kadi rupigi jauniesi bija pacentusies izvakt ieprieksejo magi mums atlika tikai meginat savienot vadus pareizi. Tas mums ari izdevas... knapi..

- Ar tumbam gan bija problemas jo no sakuma mes izzagejam parak lielus caurumus tapec tumbas vienkarsi ... izkrita cauri "cepuru turetajam" un ieplivinaja bagaznieka gandriz sadauzot AIWA televizoru. Par laimi tikam cauri ar nelielu plaisu ko fiksi salimejam ar superlimi un uzlimejam HI-FI uzlimi. Izskatas ka jauns. Beigas kaut ka iestiprinajam tas suda tumbas un nosedzam ar smalku drasu sietu. Skats ir vnk . Ta dara rietumkrasta.

- Televizoru iemontet bija visgrutak jo bardacoka isti nepietika vietas tapec mes izzagejam lielu robu priekseja paneli un ievietojam televizoru taja. Skirbas aizpildijam ar silikonu un pecak nosedzam ta ka neko nevar redzet. Mes esam lepni jo vel nekur pasaule automasina nav iemontets 29 ' televizors. We are the best !

*galvenais angars*

- [Lideris Ivars] Davai veci, tirat fiksak, Serjoga jau nak.

*bridi velak*

- [O to da Z] Ok yoo, kad mes pirmo reizi redzejam tavu autinu... nuu aiiii tas bija mesls. Bet puisi no Hyvin Blinga-Blinga CustomZ ir paveikusi neiespejamo un tapec es gribu lai tu tagad uzmet acis savam jaunajam Opel Kadett.

*Parvalks krit*

- [serjoga] OH *piii* WAAAUUU WAAJPRATSSS!!!!!11oneone!!! *peksni Serjoga uzskrien virsu ... kaut kam...* Ou miilais*... sasodits...

- [Rezisora balss] PARFILMET!!!

*vel bridi velak*

- [O to da Z] Ok yoo, kad mes pirmo reizi redzejam tavu autinu... nuu aiiii tas bija mesls. Bet puisi no Hyvin Blinga-Blinga CustomZ ir paveikusi neiespejamo un tapec es gribu lai tu tagad uzmet acis savam jaunajam Opel Kadett.

*Parvalks nenokrit*

- [Rezisors] Velns paravis ko jus tur nematies?! Tak davai!! PARFILMET!!!

*vel bridi velak*

- [O to da Z] Ok yoo, kad mes pirmo reizi redzejam tavu autinu... nuu aiiii tas bija mesls. Bet puisi no Hyvin Blinga-Blinga CustomZ ir paveikusi neiespejamo un tapec es gribu lai tu tagad uzmet acis savam jaunajam Opel Kadett.

*Parvalks beidzot nokrit*

- OWWW WWOOOOOWWW SAASSOODIITS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! TAS IR MANS AUTO? MANS VECAIS LUZNIS?! WOW AARPRAATS!!!!

*Visi applaude... O to da Z nobirdina prieka asaru*

*bridi velak*

- [Lideris Ivars] Ka tu redzi tavs auto ir parverties lidz nepazisanai. Mes tev sarupejam lielakus metala diskus un uzlikam tiem Gislaved balonriepas. Tagad tu pie Spices varesi izlikt visus kas tev stasies preti. Mes tavu auto aprikojam ari ar Hyvin CustomZ jaunako bodykitu kas ir taisits no carbona imitacijas. Aizmugure tas ir piestiprinats ar sesam jezenem. Tas ir jaunais stils, ta dara visiem Civiciem Amerika. Ka redzi tev ir ari speciali no Daugavpils importets vilnotais antisparns kas nodrosinas papildu aerodinamiku un izskatas vienkarsi... wooohoo... Lai cilveki redzetu ka auto ir tjunets mes to nokrasojam maigi roza papildinot toni ar melnam liesmam un lielam NISMO uzlimem. Bet nu es lausu sprakskim tevi iepazistinat ar parejo.

- [sprakskis] Ok, kapec gan neapskatit salonu?

*veras durvis*

- [serjoga] Pie velna KAS PAR TELEVIZORU! AIWA... es nekad neko tadu nevaretu atlauties.

- Tas vel nav viss, mes tev ielikam ari AIWA muzikas centru, tagad tu varesi klausities muziku sava auto. Lai parucinatu Spices stavvietu tavam auto ir divi Philips skalruni aizmugure un cetri pikstuli stoikas.

- [O to da Z] Ja, ta tagad tjune Amerika. Tas esot kruta, vai ne Bullij?

- Tiesi ta. Bet ko nu tur par skanu... vai tu pamaniji ka ir mainijies salons?

- [serjoga] Ja, tiesam fantastiski, un te ir tik silti.

- Tas tapec ka sienas ir nopakotas ar ParoC CustomZ stikla vati un apsutas ar lielisku lina audumu. Tagad tev masina bus silti un tu varesi kaut - 50 grados gulet masina un skatities savu milzigo televizoru. Starp citu televizors ir savienots ar bumerangantenu tapec tu varesi redzet vairakus kanalus.

- [serjoga] Jeezin...

*nakamais celiens... visi stav ap masinu. O to da Z un Serjoga prieksplana*

- [serjoga] Vajprats, viri no HBBC ir paveikusi fantastisku darbu. Es necereju ka mans suda auto var parversties par kaut ko tik skaistu. Tagad tikai uzlocit rokas un uz Purcik Racing Team.

- [O to da Z] Tev noteikti vajadzes sis *pasniedz atslegas* ! Un nu tu esi officalais pimpu tetins.

- [serjoga] TEST DRIVE!!!

*bridi velak*

- Paldies Latvijas Televizijai, par mana auto izpimposanu!

*aizbrauc*

Link to comment
Share on other sites

pa seju kaartiigs smaids shito atkal izteelojoties smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...