Jump to content
GIGN Forum

Kā Ieriebt Kaimiņiem?


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Kā ieriebt kaimiņiem, kas ļoti BESĪ BLED AR ĀRĀ UN IEKŠĀ UN VĒL CITĀS VIETĀS!!!!!!!!!!!! ?

Visi varianti labi.... Lūdzu ieteikumus....

P.S. Der visi varianti... Ja vajadzēs logi lidos un viss cits arī...

Link to comment
Share on other sites

Sāc pa nakti klausīties skaļu mūziku.

Sabojā durvju zvaniņu.

Kad atvērts logs iemet kaut ko smirdīgu.

Ja viņi ir draugos, sāc komentēt viņu albūmus ar kādiem debīlismiem. ( oj, oj, oj, cik ļauni :sparta: )

P.S. Viņi dzīvo blakus dzīvoklī?

Link to comment
Share on other sites

pareizi! darot viniem sliktu tu naidu tikai vel lielaku un problemas uzkurinasi!

bet bija te topiks, kura jau es paskaidroju, ko var izdarit sliktu zinot kada adresi.

Nakti izurb dzivokla durvis caurumu un piepildi dzivokli ar O2 un butana maisijumu un tad aidzedzini! muahhaha! aahahha!!! - ne shitas bija joks to nedriskt darit jo tad tavi kaimini nomirs un tu busi slepkava un nonaksi elle un cietuma tapec nekada gaidjuma tas bija mulkjigs joks - parspilejums - ironija.

Ko vini tev tadu sliktu dara?

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Visi varianti labi.... Lūdzu ieteikumus....

P.S. Der visi varianti... Ja vajadzēs logi lidos un viss cits arī...

Sagaidi to brīdi, kad viņa dzīvoklī neviens nav un sabojā slēdzeni, sabaz tajā kautkadus sīkus metala objektus vai kautko, lai sabojātu mehānismu. Iedomājies cik stilīgi pēc darba vakarā netikt dzivoklī un gaidīt atsēdzinieku/maksāt naudu par jaunu slēdzeni. :khehehe::superlol:

Link to comment
Share on other sites

Man jau ir bijis sods par skaļu mūziku, tāpēc, es to nepiekopju... Viņi sauc policiju pat tad, kad nav trokšņa... Jau bijuši kādi 4 viltus izsaukumi no viņu puses... Protams, man par tiem nekas nebija, vienreiz izsaukums bija pamatots un jau atvadījos no 100ls.... Vēl iesniegumā policijai minēti nepatiesi fakti par kuriem esmu gatavs viņus aizsūtīt uz elli pei ļaunā velna, lai tas viņus izdrāž dirsā ;] atvainojos par izteicienu... Vienkārši apnicis bezjēdzīgi runāt ar policijas darbiniekiem.... Bļed būtu troksnis - OK - es vainīgs, bet, ja tāda nav un sauc mentus... tas ir psc... Un nah viņiem nav viltus izsaukumi, to es nerubīju....

Link to comment
Share on other sites

Neesmu kačaks, lai kuilim 2x2m iedotu sejā.... :[

Un pat līdz 23:00 nedrīkst būt skaļi man jau menti par to piesējās... Jo vairs nav likuma par decibeliem... Viss, kas nepatīk kaimiņiem ir troksnis (skaņas ziņā) un tāds nedrīkst būt... Es šodien ar kaimiņu 30min runāju totālu sūdu.... waaaa..... laikam kā sīks idiņš sākšu durt mašīnai riepas... bet nu nemaz nezinās, ka tas biju es....

Link to comment
Share on other sites

Vispār tu esi ļoti naivs.

Ja sataisīsi sūdus ar viņu mašīnu vai durvīm, viņš tevi ātri vien uzraus.

Varbūt pacenties to mūziku neklausīties tik skaļi.

Man pašam arī besītu, ja blakus kaimiņi būtu tādi kā tu.

Link to comment
Share on other sites

Tas par to mašīnu bija domāts "" ka mani neuzķertu... Bet nu es mūziku neklausos skaļi, pēc protokola sastādīšanas, bet policiju vienalga sauc....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

tev signature tas tavs choms stav?

A par ko tad vini tos mentus sauc tik biezhi? Nevajag klapet ar ausim. Vispar taviem vecakiem butu sita problema jarisina, bet principa ir ta, ka tu saki, ka lidz 10 11 bus tik skali, cik tu gribesi un ka viniem to naksies sagremot.

Atkal - sajais problemai ir tikai viens risinajums un to sauc par kompromisu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

es parasti uzlieku skali muuziku, tad vini saak dauzit sienu, bet es uzgriezu vel skalaaak, lai nevaretu dzirdet, ka dauza sienu... un tad nak veca krievene setniece un kaut ko blauj kapnutelpa a es nelaizu iegsaa. man ta katru dienu

Link to comment
Share on other sites

Palasi kaut kādus likums par šito kaimiņu būšanu un visu ap to - mūzikas klausīšanos, u.t.t. Un ,tad kad menti brauc pie tevis, iebāz sejā viņiem šitos likumus un, lai iet pasēž uz cauruma. Varbūt vari kaut ko sadirst par vajāšanu vai par kaut ko tādu.

Link to comment
Share on other sites

Nav viņam ieroču, vismaz cik manīts bija... Es jau pirms kāda laika biju topiku veidojis... Man tagad ir divi varianti: (vispār 3)

1) vispār mājās netusēt, neko īpaši nedarīt... (mājās)

2) Ieriebt kaimiņiem tā, ka tie vairs neko nedarīs...

3) Pārvākties uz citu dzīvesvietu... Laigan, no vilka muksi un lācim uzskriesi virsū...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

ja darisi kko traku velak pats uzrausies..

def - aizpuut aceni, sabaaz kko atsleedzenee, pastkastee kko sastuukje.

kaut labak ap sirdi paliks :)

yoyo liztiks ir stulbs

lol

cmon

tas tavs 1mais un 3shais punkts ir vispar garam itiipashi 3shais

ja ir tik traki panjem izsit logus dzivoklim, mashinai

tikai padoma par to lai tu netiktu pamaniits

un viss

lool

pats atceros ka spichkas visu laiku atsledzene baazu kad večiņa neatlaava futbolu spelet zem logiem

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

random pet pudele, nokārtojies viņā pa maziņajam un nolej pie durvīm uz nakti, smaka būs ņemerennā no rīta otrā pusē.

Lauzt cita īpašumu nav prāta darbs, problēmas ar varas iestādēm vai arī pa zobiem atrausies.

Link to comment
Share on other sites

Tie krievi biezi policiju sauc, bet vini neko nevar izdarit, jo es to parasti daru pa dienu, nevis pec 11. Policisti man tikai aizrada, es pasaku ok - vairs ta nedarisu, bet pec 10 minutem atkal klausos un macos jumpstyle, kas rada baigo troksni (es redzu jus visi dodat prieksroku CWALK XD )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...