Jump to content
GIGN Forum

Divi Giganti?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Tātad, aiz garlaicības rakņājos pa trakkeri un ieraudzīju vienam ūzerim, ļoti dīvainu avataru..

Un uzreiz biju nesaprašanā, tas ar blondiem matiem tak ir tas slavenais cīkstonis (aizmirsu vārdu) un tas otrs ir viens no maniem mīļākiem aktieriem vairākās filmās, abi viņi ir totāli pārkačāti un padomāju būtu interesanti redzēt kā viņi viens pret otru..

m8nzs4669w1uckqd1b.gif

Un tagad pasakiet, kāds var pateikt tā ir filma ar viņiem abiem kopā? (ja filma tad to nosaukumu pasakiet)

vai arī tā ir īsta cīņa, un tad nevarētu pateikt datumu kad notika, un kur nokačāāt.

Ļoti gribu ievērtēt viņus..

EDIT: pasērčoju trakkeri, ak dievs, tur tak simtiem to cīņu, un maitas viņi neliek kas ar ko nu vārdus, tādeļ kāds nezin precīzu datumu? :(

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Tas ir Halks! Video ir no WWE. Nokačāt tās sērijas var outlawā. Lai gan neiesaku, galīgs sviests. Labāk kačāt Powerpuff Girls 1. sezonu.

āā, svarīga piebilde...

YO, ES CWALKERS!!

ojgpba.gif

un es esmu pārāk lēns :(

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

ojgpba.gif

un es esmu pārāk lēns :(

Hey, YO n00ke. Tu arī CWALKO?

Tas es KOČĀNS, aTCERIES MANI?

Nesaprotu kā var skatīties WWE un citas reslinga līgas. Nu ne tur šovs ne tur kas. Nedaudz notrulinātai smadzenei jābūt, bet tas tā. ES KOČĀNS

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=Hr-Nzeegy4M

http://www.youtube.com/watch?v=gvbZ6lGZ0JM

Nokačā Wrestlemania 18 un tur būs iekļauts tas mačs.

Gludekli, tas ka tev nepatīk, nenozimē ka sūds. WWE ir skatītakais šovs no visiem popularajiem seriāliem.

Jā, es pats skatos, bet kā tu vari spriest, ka man uzreiz ir notrulinātas smadzenes?

Man patīk visi tie varoņi, kuri saka - ka feiks un blablabla, bet tapēc to ari sauc World Wresling Entertainmen. stfu

Link to comment
Share on other sites

Cīņas pirms tam tiek sarunātas un iestudētas. Nedaudz arī improvizē. Interesanti kā noskaidro WWE čempionus, par to jau katrs vēlas kļūt..

Skatītākais viņš ir tāpēc, ka uz pasaules ir 300'000'000 ne pārāk gudru amerikāņu.

Link to comment
Share on other sites

Hulks tak vecs viņš pats negrib cīņās piedalīties, bet naudu visiem vaig. Man arī tam negribas noticēt, ka tur notiktu viss pa īstam. Skam'am pilnīga taisnība tas viss ir tikai izklaidei

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Bet, kad vasarā brauc tūrē uz Eiropu(Vācija, UK, Austrija, Francija, Itālija) un Austrāliju, tad biļetes izpērk visai fiksi.

Tak viss ir iestudēts un uzvarētāju nosaka jau dienu iepriekš, lai reitingi būtu lielāki.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Entertaiment nozīmē izklaidēt un es skatos to, kā parastu seriālu. Bet vnk besī tie cilvēki, kuri visu laiku saka ka feiks, jo Doooh, tipa atklāja Ameriku.

Tās ir viņu problēmas, kas domā, ka real.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl arī Latvijā ir cilvēki(pietam diezgan daudz), kuriem restlings patīk. Ai, es nesaprotu, kā var skatīties tādu feikotu sūdu. Vislabākais ir tas, ka ir redzēti idioti, kas restlingu uzskata par sportu. Restlings ir tikpat "sportisks" kā šahs. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Varbūt salīdzinājums nav labs, bet tu skaties Dr.Housse, PB vai to pašu mākslas filmu, kur arī viss ir samākslots, bet beigās raudi, par varoņa nāvi, lai gan zini, ka tā ir tikai filma. Man piemēram besī Dr.House, lai gan cik cilvēkiem viņš patīk, ka katru sēriju viņš tiek pie pacienta ar slimību 1:1000000 un izarstē 2-3 dienu laikā. Kas tur reāls?

Tas bija stulbs piemērs, bet pof, nevaru izdomāt uz ātro labāku piem.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Nu kā jau minority teica, tad tā laikam ir gaumes lieta. SkaM^, neņem ļaunā, bet arī man tāds vidējais WWE skatītājs liekas nedaudz padumjš(piemēram wl.Media). :)

Visi seriāli un mākslas filmas, protams, arī ir samāksloti, bet tur vismaz ir kaut kāds sižets, daudzveidība. Ko lai dara, ka tik daudziem cilvēkiem patīk skatīties kā 2 pārkačāti kuiļi ringā taisa huiņu.

Link to comment
Share on other sites

Es jau arī nēesu ne kāds WWE cienītājs, vienkārši kad ieraudzīju bildē The Rock uzreiz sagribējās paskatīties to cīņu, paldies par youtube linkiem noskatījs cīņu, likās jau pārāk daudz samākslots, bet nu 2002. gada cīņa

Vajadzētu kārtīgi savārnot visus tos ''yo es cwalkers'', jo entajos topikos posto bezjēdzīgi šo, bet nu ko nu, moderatoriem arī taču prieks, tādeļ vienkārši nereāģē uz viņiem.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...