Jump to content
GIGN Forum

Naziic!


Dark13
 Share

Recommended Posts

Tātad lieta tāda, ka es šodien ap 19:30 TF2 serveri runaju pa voice chat. Es runaju par to kā es gandrīz iestūmu cart pointā viens pats, bet pēkšņi viens "gudrais" naziic uzliek man MUTE. Jo es redz nerunāju par tēmu. Kad es viņam prasīju, lai viņš pasaka ko es īsti tādu NE PAR TĒMU pateicu un prasīju, lai izskaidro, kas pēc viņa domām ir tas NE PAR TĒMU. Viņš pateica, ka nekas neesot viņam jāsaka un jāskaidro. Un pēc tam vēl gag man uzlika. Tad sakiet man lūdzu, kas īsti tad būtu PAR TĒMU runājams? Man ko varbūt sākt voice čatā par puķēm runāt? (Un tikai nesakiet, lai vispār nerunāju to neviens nevar aizliegt! Ja nebūtu ļauts runāt tad vispār tāds voice čats nepastāvētu)

P.S es nelamajos un neaizvainoju citus!

Edited by Dark13
Link to comment
Share on other sites

Dark_LV, pareizi?

Skatos Tu bez MIC vispār iztikt nevari.

Es Tev ieteiktu viņu spēles laikā vispār neizmantot, jo reāli Tu krīti uz nerviem.

Pareizi vien naziic darīja, jo Tu pēc uzliktās mutes vienmēr sāc raudāt, visdrīzāk tādēļ arī sekoja gag's.

Samierinies, turpmāk arī likšu tev mute, jo kā jau minēju TU KRĪTI UZ NERVIEM.

Link to comment
Share on other sites

Lab atzīstos varbūt tai brīdī biju pārāk aizrāvies. Bet viņš ne pateicais, lai es bik pieveros NEKO. Un zini vai arī nospiest Esc un panemt Mute Player. Tas arī ļoti labi darbojas. Nav vairs tā ka visiem uzliktu! (Vismaz man)

Un es vainīgs, ka man patīk runāt? Tas ir kaut kas aizliegts?

Edited by Dark13
Link to comment
Share on other sites

Tad apgaismo mani, ko es tādu pateicu? Vienīgais kad es daudz runāju biju beigās kad stūmu kartu.

P.S galvenais jau tas, ka Jūs NEKO neteicāt, ka es pa daudz runāju! Ko tad jūs klusējat? Pasakiet un pievēršos. Nevaig jau uzreiz Mute likt

Edited by Dark13
Link to comment
Share on other sites

1) es uzliku mute

2) es pateicu lai tu aizveries, tu neizdariji

3) jā, es runāju daudz! bet nēesmu saņēmis tiešu tekstu, lai aizvērtos! + ar manu runāšanu sanāk lielisks teamplays? :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

#1 Seko visam pats līdzi, es teicu, ka Tevi nemaz nenomutoju, bet beigās, kad Tu sāki savu sūdu visu laiku rakstīt nogagoju.

#2 iemācies rakstīt bez sava CAPS LOCKA

#3 Pietiekami bieži Tu runā ne-pa-tēmu, un neesmu nekāds Tev kalps, ka pierakstīšu katru reizi, ko Tu dirs, šajā reizē varbūt nemaz neklausījos Tavā mūldoņā.

#4 man nekas nebija jāpaskaidro Tev, jo mute es neliku, k?

#5 tieši tā, ar Teddy'a, worma, macho bazaru ir arī labums, bet kad Tu ar visādiem andrīšiem u.c bazarē par desām ( piemērs, lai neapvainotos un neprasītu man precīzus logus, kad es runājis par desām ) ne man vienīgajam piegriežas ( atvaino, neskaidrošu, kas manā izpratnē ir `piegriezties` ).

btw Tevi jau macho ar nebija mutojis ( varu arī kļūdīties )

ak jā, atvaino, kad neizskaidroju, katru vārdu un manu izpratni par to.

EDIT:Protams, nākamreiz lūdzu arī pārbaudi faktus, kam sūdu kalnu gazt virsū.

EDIT2:Vispār jūtos glaimots, pirmo reizi sūdzību topiks par mani. :)

Link to comment
Share on other sites

Vēl es vēlos piebilst to, ka no šādām sūdzībām reāli vispār nav jēgas.

Šādas sūdzības rakstot, jūs neko nepanāksiet.

Takā NERAKSTIET ŠĀDAS SŪDZĪBAS (un pukstiet mazāk pa mikrofoniem (šis it īpaši jāattiecina uz Dark_LV)).

Link to comment
Share on other sites

Šādas sūdzības rakstot, jūs neko nepanāksiet.

Takā NERAKSTIET ŠĀDAS SŪDZĪBAS (un pukstiet mazāk pa mikrofoniem (šis it īpaši jāattiecina uz Dark_LV)).

Tu jau te taaa kaa kads galvenais uzvedies! Labak uzraksta un pec tam vinam tiek izskaidrots kas darits nepareizi nekaa neraksta! paskatoties un postu liekas ka esi saules durienu dabujis!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...