Jump to content
GIGN Forum

Pec Kāda Spēles Stila Jūs Spēlējat?


LAG
 Share

Recommended Posts

Pēc kāda spēles stila jūs spēlējat?

Tikai priekš rank

Vinkārši pavadiet bīvo laiku cs un ir vienalga, kas un kā.

Tieši esat sapratuši spēles jēgu un pildat spēles misijas

Vienkārši interesē cik cilvēki īsteni pilda spēles misiju. Un cik cilvēki vienkārši frago. Runājot par sevi vienmēr cenšos pildīt spēles misiju. c4 vai hosti. Besīj gaļas kartes!!! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Esmu tikai nedaudz reizes ticis tādā team kurā visi dara to kas ir jādara lieto pareizi komandas un arī seko tām un pilda misiju. Kādu laiciņu atpakaļ atradis biju vienu ārzemju serveri kurā map limit bija 2h un round time bija neierobežots. Tur viena partīja ilga nemazāk kā 5-10 minūtes jo visi centās darīt visu lai tikai tiktu izpildīta misija un lai pats nenomirtu. Sākumā es tikai rush taisīju un tiko pabāzu galvu ai stūra hs un tā reizes 10 kamēr sapratu kas par lietu kad iespēlējos tad tas viss palika ļoti rēāli un patiesi. Tādu spēli es vēl nekad nebiju redzējis. Ideāls cs. Bet kad man kompim nosvila hdd man servera adrese aizgāja pa pieskari un tagad nekādīgi nevaru atrast to serveri vairāk sad.gif(( Žēl, bet ja atradīšu tad adresi noteikti iedošu jums.

Link to comment
Share on other sites

Pēc kāda spēles stila jūs spēlējat?

Tikai priekš rank

Vinkārši pavadiet bīvo laiku cs un ir vienalga, kas un kā.

Tieši esat sapratuši spēles jēgu un pildat spēles misijas

Vienkārši interesē cik cilvēki īsteni pilda spēles misiju. Un cik cilvēki vienkārši frago. Runājot par sevi vienmēr cenšos pildīt spēles misiju. c4 vai hosti. Besīj gaļas kartes!!! unsure.gif

paarsvaraa rash

shampinjoon - taapeec tev patiik zhurkot ?

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa njuub es nezhurkoju smile.gif

kaa tad to sauc ? Pacietiiga pretinieka gaidiishana aiz stuura ?

Link to comment
Share on other sites

Nja laikam maz ir spēlētāju kuri ir sapratuši īsto cs jēgu! sad.gif

new_rofl.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe njā. Neesmu spēlējis un nespēlēšu ar čīties. Bet ja test2 pamaina niku un rauj ar 4ītiem un es viņu bez čīta nošauju un par to uzliek banu tad padomājiet kādi ir paši admini. Ja maina nikus un spēlē ar čītiem. Ko var secināt vai nu admini paši nejēdz spēlēt vai nu ir vienkārši bērnudārzs. Bet es vairāk nosliecos uz 1 variantu. Īstenībā cilvēki kuri spēlē rēāli labi ir daudz bet par cik neviens nevar noteikt precīzi vai cilvēks spēlē ar čītiem vai bez tāpēc aiz savas nespējas admini vienkārši liek banus. Un ja admins noraujas 3 raunus pēc kārtas no viena un tā paša cilvēka kick vai ban vienmēr ir 100%. Un pēc tādiem gājieniem vai vispār runa var būt par objektīvu adminu darbību serveros? Slikti metās no šī visa. zaban.gif

PS

Ieteikums adminiem.

Beidzat zīmēties un apskatieties faktam acīs. Jums kaut kas ir steidzami jāmaina savā darbībā. Bet par cik es te kaut kur forumā biju lasījis kad jums ir pie vienas vietas ko jums iesaka tātad secinājums ir vai nu jūs baidaties izmaiņām vai nu jūs vienkārši neredzat faktus vai nu arī pēdējais variants kuru es domāju jus paši sapratīsies, ja vien ir ar ko saprats biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

speleju,jo vienkaarshi aizrauj tas KAA tu noliec pretinieku!

speleju,jo patiiks cs...principaa taa ir vieniigaa speele ko peedeejos (nezinu cik,bet daudz)meneshu speleeju!! Nesen uzraavu GTA bet tas mani nepievelk!!

P.S protams citreiz,kad viss ir apriebies-uzspeelee arii deelj ranka utt...

protams,ka cs'aa arii pievelk normaala tauta ar ko kopaa var pareekt 4.gif

Edited by destrukt^
Link to comment
Share on other sites

banu nost mees nenjemam arii friikainiem demagogiem

shaubos ljoti shaubos par shito textu!!!

ja kaads zinaams cilveeks(pro players)speletu ar kautkaadu feiko niku un vinu nobanotu!!!

varu dot labi ne 100,bet 99 procentus ka jus vinam banu nonemtu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...