Jump to content
GIGN Forum

Kas Nākamais?


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Tātad, cik sapratu pamazām top CS:Source serveris, kas ir tiešām apsveicami (ja tā, tad vajadzēs nopirkt).

Un cik sapratu no s-ray teiktā, šis nav vienīgais jaunais serveris, ko varētu sagaidīt.

Tad rodas jautājums, kāds būs nākamais spēļu serveris?

Vai doma visu laiku pieturēties pie Valve's spēlēm?

Varbūt kādreiz parādīsies kādas citas spēles shooter serveris?

Iespējams CoD: WaW?

Kādi tad ir nākotnes plāni? :)

Link to comment
Share on other sites

Runa nav par to, kā arī šeit nav nekāds ieteikšanas topiks.

Ja gribat ieteikt kādu jaunu spēļu serveri, esat laipni lūgti veidot jaunu topiku un to darīt tur.

Runa ir par to, ko jaunu mēs nākotnē varētu no gign'a sagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

man nākotnes plāni ir kniebties šovasar pie jūras saulrietā. tas varētu būt tik fakingromantiski.

serveri - nespēlē. Ja nu vienīgi cs:s es varētu kādu sekundi uzspēlēt, jo smuki kartes izskatās :)

Link to comment
Share on other sites

valves spēļu serveru taisīšanā worms ir kārtīgi iebraucis, tāpēc ar tiem nav nekādu problēmu. ņemt un pētīt citu spēļu serverus ir diez gan laikietilpīgi, pie tam, visticamāk vēl pats nemaz to spēli nespēlēs. worms piedāvāja citiem no administrācijas taisīt serverus. neesam pret citām spēlēm, bet reāli šobrīd nav neviena, kas to gribētu un varētu izdarīt.

p.s. diez gan svarīgi ir lai spēle būtu iegādājama caur steam. bet cik es tur paskatījos, vienīgās, kas mani tur spētu aizraut ir UT un QUAKE sērijas spēles.

varbūt tieši ir kādi ieteikumi no spēlētāju puses?

Link to comment
Share on other sites

jū, UT bija labs un it īpaši tā mape towers(laikam) kur lecot no torņa uz torni ir gravitācija, tā ir best ever..grieziens pa riktīgo.

gribētos jau redzēt kaut ko no stratēģiskā spēļu žanra, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...