Jump to content
GIGN Forum

Kā Būtu Uz Main Noņemt Kritus?


bullet
 Share

Recommended Posts

man ar patīk kriti. vnk patīk skaņa un liesmiņas.

nejau tapēc, ka bez tiem nevarēšu atvākt.

man pohuj, ka kādam nepatīk, ka viņu nonesu ar crit. pohuj, ja visam baram tas nepatīk. mani ar nones. i? just deal with it!

visiem ir vienādas iespējas viņu izšaut. puse idiņi vnk nejēdz tēmēt un čīkst, ka aizgājis šķībi tas šāviņš.

un nekāds skillotāks gigns nepaliks. taspats pubs būs.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

es tev varu to skaņu pa pastu nosūtīt :D

bet tomēr es negribu lai gigns pārtop par kaut kādu ubeeer papu serveri kur notiek smagākā izvarošana... man tf2 tomēr asociējas ar fun fun fun... un kriti ir FUN :) līmenis pašlaik ir normāls un ir jauki ienākt un paspēlēt. Kāpēc būtu kaut kas no jautrības jānoņem vai jāmaina? Es sipri šaubos ka kritu noņemšana padarīs spēli interesantāku...

p.s.

kad spite guļ un mačo staigā riņķī ar kaut kādu piesūkušos dakteri, tad vienīgais, kas palīdz ir šarains krits... un ap sirdi uzreiz siltāk paliek :)

Link to comment
Share on other sites

ā, nu ja RASTIJS tā saka, tad tā arī būs!! all hail mūsu lokālajam orākulam.

runa nav par to, ka kādam skillotajam nepatīk, ka viņu novāc nūbiņš, bet par to, ka tas kritikalis čakarē spēli. Tagad, kopš criti ir smagi samazināti, protams ir labāk, bet vēl labāk būtu, ja viņu nebūtu vispār.

Ir viens tāds somu serveris uz kura spēlēju, jo tur apgrozās daudzi no somu krutākajiem spēlētājiem. Vienā dienā viņi izdomāja novākt random critus. Un spēle vienkārši kļuva foršāka. Vienā brīdī saproti - nav jēga spamot rocketus un cerēt uz šarīgu kritu - ir kaut kas jāizdomā un jāaiziet tas čalītis nošaut normāli.

pats galvenais iemesls (vismaz manā skatījumā) pret šarainajiem kritiem ir no medika skatupunkta - nocritu serverī mediks čeko savu un hīlojamā HP. Kad redz, ka kādu no viņiem ar vienu hitu nonesīs, liek ūberu, jo nav vērts riskēt. REMINDER - nocritu serverī nekas nevar mediku novākt ar 1 hitu (vairāki stikiji nav 1 hits). A random critu serverī pa mediku var iebliezt ar šarainu kritu un viss pa dirsu.

nevienā brīdī noņemot kritus nesamazinās JAUTRĪBA - tieši otrādāk, ir interesantāk spēlēt. Kā arī lielāks izaicinājums.

p.s.

rr - cs arī tāpēc nerullē(ja) - dēļ visādiem šarainiem hs.

p.p.s.

jā, šis ir publisks serveris - jautājums tikai ir - vai ir vēlme šajā publiskajā serverī nedaudz augstāku skillu uzturēt, vai atstāt tāpat kā citur. Pēdējā laikā gignā ir diezgan pozitīvas iezīmes skilla ziņā, kamēr agrāk bija diezgan depresīvi.

p.p.p.s.

es atvainojos, es atkal aizmirsu RASTIJA megapravietojumu, how silly of me.

p.p.p.p.s.

nu ja, worms jau paguva atbildēt uz manu p.p.s. Es jau arī tevi nevainoju, katram sava lieta spēlē - man teiksim labāk patiktu atkost kā tādu mačo ar piesūkušos mediķi (vispār jā, mani baigi visi hīlo, es tur neko nevaru padarīt) novākt citādāk nekā ar kritu - paņemt spiegu, vai snaiperi vai demomanu.

bet nu nekas, nebūs jau tā, ka gigns nekļūs skillotāks tikai dēļ kritu klātbūtnes (es atkal atvainojos, ka ignorēju rusty), cilvēki te spēlē, jo ir forši - man arī dažreiz gribas kaut ko parunāt pa mikrofonu (somi ir nerunīgi)

Link to comment
Share on other sites

zomg neticu.

nē pisģec vienkārši, es gribēju šodien nodarboties ar visādu svarīgu mājas staffu nevis tf2 spēlēt - bet ATKAL ir iemesls bliezt gignā. Nu moins. Labi, vēlāk uz vakara pusi.

enivei - man pēdējā laikā nenormāli patīk ambassadors un dead ringers, tā ka visticamāk, mēs ar nažiem apmainīsiemies laipnībām :) tie hs, ko ambasadors taisa ir monstrīgi, cs skills nedaudz palīdz :) vakar kaut kādā panūbiskākā serverī cp kartes paspēlēju, omg, kā visi mira.

lai gan dažreiz nespēju izturēt savu komandu un nākas vien ņemt soldieru un likt dažiem (pyro) saprast viņu vietu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tikai tās ir lietas, ar kurām mediķis var rēķināties un laicīgi uzlikt ūberu, ja redz snaiperi. Ar spiegu jau ir nedaudz interesantāk, bet nu - jāskatās medikam ir uz aizmuguri bieži, lai būtu ar seju pret spiegiem. Ne vienmēr tas sanāk, bet ja novāc spiegs, tad tas ir fair and square, nekā splash damage no kritroketa.

Vispār, ja ir kruts hīlojamais čalis, kas rūpējas par savu mediku un prātīgi spēlē - tad ir nenormāli interesanti spēlēt kā mediķim.

Link to comment
Share on other sites

again. deal with it.

tāda tā spēle ir bijusi gignā visu šo (2 gadus?) laiku.

P.S mani šis lēmums neko daudz nerausta, bet es ceru, ka neraustīs arī mūsu ārzemju apmeklētājus, kas ir lielā slānī pēdējā laikā.

skills toč neaugs. vienmēr būs nūbi, tad puberi like macho, btw me 2...kr4 wannabe pro, kas cenšas spēli pielīdzināt viņējo līmenim un tad pro, kas nodirš visus pārējos. :)

GL ar jauno mode. eju rukāt. :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ne ar ko man nav jādīlo, kritus noņēma.

najs, ļoti forša spēle vakar bija, varēju mierīgi izspiegoties pēc sirds patikas un mani novāca normāli - vai nu ar pāris melee hitiem, vai ar vairākiem šāvieniem - nevis tā kā agrāk, kad no 10 melee sitieniem ~8 ir critical hiti, kas nenormāli kaitināja.

tagad beidzot varu spēlēt lielākoties ar spiegu.

Un es sevi nesauktu par puberi. Puberis esi tu, rusty - čalītis, kas stāv ar demomanu vienā punktā un prosta spamo stikijus/granātas. Es mierīgi varu spēlēt arī 6vs6 pickupus. Un kad spēlēju pubā, tad pacenšos, lai ir interesanti nevis lai galvenais ir daudz fragu/punktu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...