Jump to content
GIGN Forum

Css


[NEW_Piebalga] - Satans
 Share

Recommended Posts

aaarzemees CSS speelee apmeeram nu jau divreiz vairaak nekaa CS 1.6, bet Latvija, kaa jau nabadziigaaka valsts, kas nevar atljauties labu aparatuuru (piem. es) un arii vecu veertiibu cieniitaaja, pieturas vairaak pie 1.6. Bet nu pienaaks laiks, kad CS 1.6 buus Out.

Link to comment
Share on other sites

aaarzemees CSS speelee apmeeram nu jau divreiz vairaak nekaa CS 1.6, bet Latvija, kaa jau nabadziigaaka valsts, kas nevar atljauties labu aparatuuru (piem. es) un arii vecu veertiibu cieniitaaja, pieturas vairaak pie 1.6. Bet nu pienaaks laiks, kad CS 1.6 buus Out.

kaa pirmo droshi vareeja mineet pietureeshanos pie vecaam veertiibaam wink.gif Esmu meegjinaajis to cs:s un teikshu taa - vinjsh ir pretiigs

Link to comment
Share on other sites

kā ari latvijā (dažviet spēlē arī vēl 1.1) - biju nesen vienā jēkabpils zālē - es aš nokritu ieraugot 1.1 - pietam Rīgā vēl ir populārs 1.5

Piem salīdzinājumā ar gign (1.6) maxnets (1.5) ir atpalicis, bet tā arī drīz būs ar 1.6 mīļotājiem, jo CSS pamazām sāk pārņemt - es ar pabrīzam uzrauju CSS, nav ne vainas, galvenais lai kompis pavelk - Kā spēle CSS man liekas daudz patīkamāka un reālāka, bet kautkā no tā 1.6 (vai varbūt vainīgs gign servers kā tāds) nevar atrauties, nu tā vien gribas saspēlēt ar gign tēvaiņiem. Vo kad Gign tēvaiņi aizies spēlēt CSS - es ar pārvākšos uz turiei ...

Link to comment
Share on other sites

man arii reali patiik css grafikas, skanas un speeles izskata zinaa, bet speleet battle.lv, kur ir 28 sloti, no kuriem 10 aiznem totali lameri nav paraak interesanti. plus veel probleema ar ceeteriem visu sito bremzee. GIGNaa parasti kompaanija ir laba, speeles liimenis ir OK tapeec gameplay ir daudz reiz labaaks. protams stulbi, ka kompi vajag daudz jaudigaaku sad.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa, atbalstu css shitu, jo ta ir neizbeegama naakotne. un + cik zinu baatle pat sourcemoda nav ( nezinatajiem tjip amx prieksh source spelem ). dazreiz es kad iznak kada jauna karte uzspeleju arzemes k-kur bet taka man fps ir ~20 tad diezko neaizraujos ra to speeli, bet visaa visuma ta spele ir labaaka un forshaaka par cs 1.6, tik tur jau ta lieta ir ka cilveekiem vinja nepatiik jo ir ieradums ka CS ir 1.6 ( vai 1.5 vel dazhiem ) un taads cs:cz, vai cs:s nav cee ess vispaar.

vieniigais kas man nepatiik vinja diezgan smagi ir tas , ka vinja hs nerali daudz gadaas un tad kad dabu hs cilveks ta neaizlido ka tas ir 1.6

Link to comment
Share on other sites

nu bija, bet peec gign atgrieshanaas, nav paraadijies un manupraat tagad ar vinju liels pisiens, jo tie patchi iznaak 3 reiz meenesi ( vai pat biezhaak ) un katru patchu likt visi kachatru utt. gruuti. man jau stiima besii, ka css tik apdeitojas vislaik

Link to comment
Share on other sites

Es piemēram arī paspēlēju css un teikšu kad man viņa nepārāk iepatikās, Neiepatikās tieši tas kad tur ieroču izskats nau nemazām līdzīgs rēālajiem. Un serveru kuros spēlēt arī nau diez ko daudz. sad.gif Tāpēc vismaz pagaidām paspēlēšu 1.6 tad jau vēlāk manīs.

Link to comment
Share on other sites

Es piemēram arī paspēlēju css un teikšu kad man viņa nepārāk iepatikās, Neiepatikās tieši tas kad tur ieroču izskats nau nemazām līdzīgs rēālajiem. Un serveru kuros spēlēt arī nau diez ko daudz. sad.gif Tāpēc vismaz pagaidām paspēlēšu 1.6 tad jau vēlāk manīs.

aij veciit zin kape tev liekas, ka ierochu izskats nav liidziigs reaalajam ? tapee, ka tu esi pieradis pie 1.6 ieroshiem un tu doma ka tadi ir iisteniibaa, tad sanjem: nav taa, reaalaaki iistenibas zinja ir css ierochi!

Link to comment
Share on other sites

aij veciit zin kape tev liekas, ka ierochu izskats nav liidziigs reaalajam ? tapee, ka tu esi pieradis pie 1.6 ieroshiem un tu doma ka tadi ir iisteniibaa, tad sanjem: nav taa, reaalaaki iistenibas zinja ir css ierochi!

katrā ziņā piekrītu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...