Jump to content
GIGN Forum

Sniper / Spy


SharpShooter
 Share

Recommended Posts

Tad nu shitas ir tas,ko mums dod jaunais update:

http://store.steampowered.com/news/2529/

It kaa jauna random drop weapon sisteema par kuru viss steam forums vaaraas un lielaakaa dalja negatiivi.

Kad tikshu maajaas no darba, jaaiecheko.

Kaads jau ir ieproveejis un varbut var padaliities ar savaam domaam?

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hah, vairs nevarēs taisīt I'VE GOT BALLS OF STEEL :D

Added "sv_allow_voice_from_file" convar, which defaults to 1. When set to 0, it'll prevent clients from using the "voice_inputfromfile" feature to broadcast wav files over voice
Link to comment
Share on other sites

ar spiegu, tagad arii varees disguisoties kvalitatiivi par medikji + veel varees kaapt pretinieku teleportos, kas buus diezgan prikoliigs paarsteigums engijam, kad spiegs arraivo tev no muguras, kameer tas ir iebuuveejies kaut kur. Plus vel vareetu buut funs ar to "dead ringer", tikai saakumaa jaapieshaujas pie 8 sekunzhu laika limita un veel ka buus kaut kaads sounds pirms decloakoshanaas.

un veel visaadi interesanti niecinji, piemeeram, kaa demoman varees detoneet stikijus taunta laikaa (gluzhi kaa 'Meet the' muuvijaa) vai ar pyro airblast varees nodzeest liesmojoshos komandasbiedrus, un dafiga citi. :sparta:

P.S. nezinu,par ko visi cepjas tajaa forumaa, bet man patiik, ka notiek kaut kaadas izmainjas speelee. Nav jau taa, ka Valve nedomaatu, ko vinji dara, pirms shauj updeitus publiski. Vienigi vareeja skippot to drop weapons sisteemu un atstaat iespeeju guut ierochus caur achvm.

EDIT: double payload ir TAADA GALJA (it iipashi 3 raunds) :khehehe: bet iespeejams ka shii karte izraisiis divejaadas emocijas, vai nu patiik, vai nee.

Plus, vel dabuju jarate un razorback, un pirmo fragu caur uriinaa noklaatu soldieru. :D bet nu es personiigi SMG truukumu izjuutu vairaak.

no negatiivaa - atdodiet veco scoreboard back..Paaraak kraasains kaa beebim, patika labaak ka viss ir pateikts skaidri un vienkaarshi. Eh, un razorback stulbi tas,ka glaabj 1x un ja esi pataalaak no baazes, tad jaaskrien uz skapi,lai dabuutu jaunu, un nav vispaar tauntu ne uriinam,ne tam vairogam.

SharpShooter a.k.a. Moridin|<CopLin>

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

Nevienā serverī nevar tikt, rādās ka trūkst kkāds water sparcles fails.

TF tagad var pa 9 euro dabūt. )

EDIT:

Host_Error: Server is enforcing file consistency for particles/water_dx80.pcf

Edited by brazer
Link to comment
Share on other sites

valves mailinglistē parādās šādi tādi bugi...

I've seen several players complain that backstabbing an enemy spy who's

holding a revolver causes the client of the backstabber to crash. I was able

to reproduce this, 100%.

ā un vēl - es šodien gignā redzēju inžinieri ar snaipera šaujamo, kas pārvietojās ar rokām gar sāniem un nekustinot kājas

Link to comment
Share on other sites

FORMAT C

Drop sistēma, jāatzīst, šķiet varendebīla.

Saprotu, ka unlockus var atrast randomā vietā, nav vajadzības ne pēc achievementiem, ne kāda novākšanas.

Neesmu vēl ticis līdz 12 achievementiem, bet kāds kurš ir vai zina, unlockojot achievementus mantas dabūt nevar, ja?

Link to comment
Share on other sites

Man jau ir daljeeji piespamots backpacks ar n-tajiem uuberzaagjiem, blutzaugeriem,utml..deelj taas drop sisteemas. Nekas, gan jau paies nedeelja un buus jauns updeits,kursh updeitos shito updeitu.

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

Jēga no achievementiem nebija tad, kad tu tos savāci achievu serverī. :blelohs: Tagad tos visi mierīgi vāc, nevis izpilda visu 10 minūtēs.

Link to comment
Share on other sites

:blelohs: Tagad tos visi mierīgi vāc, nevis izpilda visu 10 minūtēs.

Problēma tur, ka ja achievementus nevar kaut kā izrādīt citiem vai ja nedabū par tiem nekādu atalgojumu, lielākā daļa spēlētāju negrib pavadīt stundas mēģinot tos izpildīt. Protams, ir prieks ieraudzīt, ka esi dabūjis kādu jaunu, bet speciāli tam veltīt laiku reti kurš grib. :)

Kas man personīgi liekas pavisam debīli ir tas, ka vienu un to pašu unlocku var vairākas reizes pacelt, tā gan ir reāla nervu pišana. <_<

Dabūju 2xBonk, 2xNatascha, vot nafig.

Link to comment
Share on other sites

Bet peec kaadas sisteemas darbojaas tie unlocki gan nav skaidrs, jo reaali es speeleeju ar spy un man paraadaas tas sniper razorback, bet kad tiko saakaas rounds ar sniperu skrienot nostaties man beekshnji paraadaas churu burka. Tas viss taa nahaljavu notiek vai tomeer ir kaads ponts kaa tie unlocki paraadaas!?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...