Jump to content
GIGN Forum

Par Ko Man Bans?


Chucky
 Share

Recommended Posts

Man jau patiik speeleju cs un atrauju banu par to ka idevu 2 HS 1. roundaa laugh.gif

mape : de_prodigy

rounds: 1!!!

Iemesls banam: AIMs biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.giflaugh.giflaugh.gif piebilde: hahahah es un 4iiteris

Banotajs: r&r

P.S. Tas ir netaisniigi jo tas r&r nav iisti gudrs, tajaa briidii speeleeja arii Dj_erix un otrs admins 2032... vai kaa tur vins.... un Gizmo

Veelams: BANU nonjemt peec iespeejas atraak jo citos serveros nespeeleeju, tikai GIGN! (tas arii bija mans iemesls registraacijai sheit) smiliez.de_2551.gif

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

ev forshi, beidzot kada suudziiba par mani!

nu banu es uzliku jo cilveeks pilnigi paarliecinaats bija ka aim un es paskatiijos paarus roundus un taa mistiski vienmeer tev teemeklis hedaa...

un jaa es neesmu iisti gudrs sad.gif

ps: nu lab ja bus laiks apskatiishos velreiz.

Link to comment
Share on other sites

nu lab es tikko paarskatiiju demo, man bij maz laiks, tapec tik dazhus momentus un taa tiiri pavirshi, bet tomeer kaut kaa tomeer liekas ka nav, ir dazhi taadi shariigi momenti, aizdomiigi utt, BET tomer es laikam nonjemshu nost bannu , lai iet fragojas, un riit kaartiigi paarbaudiishu, jo tomeer kaut kas tur smird un man tagad nav laika paarbaudiit.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

da psc totaals, es saku es pat nemaaku issti speleet wink.gif citreiz aiziet pat 5:11 utt....

un teemekli es visu laiku turu heda augstumaa jo ar kalashu un m4a1 var labi uzraut!!

P.S. Cilveek tu driizaak esi 4iiteris tu tikai meegini izeest mani jo domaa ka es baigas pro ka es trauceeshu tev fragot! laugh.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

nu bija aims 100% !! vairaakaas kartees winju 4ekoju ... bija !! pirms paaris dienaam vinsh kaa peedeejais bots speleeja bet shodien warteikt WISLAIK seedeeja pirmajaas vietaas. uun ticiet man taas naw sharas.... man slinkums tos demos chekot ... tas bija ap kaadiem 21:30 ja kas....

Link to comment
Share on other sites

nu vakar vakaraa kkad ap 10iem italy vinsh tirguu seedeeja kaa ct un es naacu no baazes puses kaa t un kaa paraadijos traki aatri hs uztaisija, bet manupraat tur nebija nekaads aims jo tur diezgan viegli to hs ir uztaisiit teemeejot vnk galvas augstumaa un veel jo vairaak ar m4a1+silencer.. un arii taapeec ka esmu njuubs happy.gif

-imho tur nav nekaads aimbots vinjam

P.S. links uz statistiku http://cs.gign.lv/player.php?id=9947&ps_se...e4a384e5254017e

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

ie4ekojiet statistiku dzhekam taada maza izaugsme

te dust demka, par ko es vinju arii bannoju -

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0507122108-de_dust.zip

nu lab vel piemetiishu italy, tur kur butchers teica,

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0507122241-cs_italy.zip

lab pats eju skatiities vinjas, bet vismaz kad vakar es uzmetu aci, bija paari nu vienkarshi nereaali momenti un paaris lamiigi, un vinjam bija paradums staaveet rounda saakumaa vai rounda vidaa (you know , chiitu konfigureeshana, maybe)

nu hvz, es ar iisti neesmu kursaa par aimbotiem, ko vinji muusdienaas speej panaakt... =/

ps: vo pa to ka niku noshpikojis no viena cita chucky varetu vien bannot...

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

topika nosaukums to4no ir pareizs...

"Par Ko Man Bans?"

nabadzinjam pietruuka ka es pierakstiiju klaat pie bana iemesla wallhacku sad.gif

par aimbotu es nevaru tik preciizi spriest , bet wh dzhekam ir 100%, paskataties kaut vai de_dust demku, es tur paareecos. un vel nav kauns rakstiit suudziibu.

tulit uzliksim banu atpakalj...

[edited] ehm, ka var uzlikt vispar atpakalj, ja es nezinu vinja IP =/

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Nja ,man liekas ka par daudz juus te kraamejaties ar tadiem pintiķiem,ja admins ir uzlicis banu un shim adminam ir ban tiesiibas ,tad taapat vinsh vinu(banu) neliek.Tie speletaji kuri katru dienu spele gign serveri taapat ir zinaami,ja uzrodaas taads viens itkaa pro ar nezinaamu niku nočeko vinu un baninsh ,miers maajas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...