Jump to content
GIGN Forum

Prison Break


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:o

Es atceros, ka dažus mēnešus atpakaļ skatījos, Prison Break, kur Maikla komanda, vāca tās flašus/kārtis, kuras vajadzēja, lai atvērtu scillu, tad viņi sezonas beigās nozaga to kubiku-rubiku, bet Linkolns uzzināja par Maiklu un ar kompaniju sadarbojās, lai izoperētu Maiklu, tad sezonas beigās, pašās, paradījās viņu māte, un viss sezona beidzās, un jaunākās sērijas skatījies nēesu, un jūs gribat teikt, ka PB jau ir beidzies? Te visi kaut ko samurgoja, uzrakstiet, kā viss bija, Maikls NOMIRA? :o :o :o

nee, nav beidzies gign komjunitijs ir apvienojies pret tevi liela prikola :thumbsup:

maikla mutere man iepera, vina bija tads ka hitlera stila varonis :) es par vinu vislaik domaju apmeram sita "nu, nevar but tik traki, gan jau vina kaut kada vieta bus laba ---> ble, man vina sak krist uz nerviem ---> ielieciet kads, ludzu, vinai lodi galva"

paldies sarai

Link to comment
Share on other sites

man ir tik skumji no tām beigām, ka neceļas pirksti rakstīt, ka samurajs ir neko nesaprotošs dumiķis (vai, es laikam to tomēr izdarīju).

beigas reizē patika, jo nu baigi skumjas bija, bet reizē baigi žēl.

lolīgi tas cik daudzas lietas notika beigās :) tur materiāls kas 10 sērijām pietiktu.

žēl nedaudz arī t-bagu jo viņš it kā gribēja laboties

seriāls bija ļoti labs, nepatika vienīgi 3 sezona, baigais šits tur notika. Enivei, lostu nepārsist, bet nice try :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tik debīlas beigas labā nozīmē, protams!

Viņi nebūtu to šitu ar viņa degunu rādījuši un tad viss būtu čikiniekā - HAPPY ENDING, all go home, bet NĒ, viņiem vajadzēja parādīt to, ka viņi iet uz kapiem un tas bija visdebīlākais, jo es sēdēju pie datora un raudāju kā maza meitene, jo biju sekojies līdzi visām sērijām, sākot no pirmās sezonas!

Viens pluss vismaz ir - jāgaida tagad FINAL DVD! ;)

Link to comment
Share on other sites

īstenībā bija gan. Es gan neraudāju, jo.... nu pat ja es īstenībā būtu raudājis, es to te neteiktu :) bet man jau likās ka viņš arī ir dzīvs, it īpaši tāpēc, ka Sāra pasauca "Maikl" tajā tirdziņā...

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos iekleksēt savu viedokli....

Paldies dievam, ka šis sūds ir beidzies. PB scenāristam es novēlu turpmākos 20 gadus sapņos redzēt tikai "Sasito Lukturu ielas" 12 sezonu.

Pirmā sezona pisaistīja ar intrigu, otrā sezona - vēl bija skatāma...Bet līdz beigām es šo seriālu noskatījos tikai tādēļ, ka biju iesācis skatīties un godīgi sakot, mani interesēja ar kādu vēl debīlismu klajā nāks scenāristi.

Iesākums tiešām bija daudzsološs, bet nu ceturtā sezona pārsita visas Lorenco Lamasa filmas...Kas tad īsti bija šī scilla, kurai redziet peikļūt varēja tikai izmantojot septiņas kartes...kas īsti bija šī visvarenā kompānija, kurai bija milzīga ietekme pilnīgi visās ASv institūcijās? Cik noprotu - tas bija neliels uzņēmums ar īrētu ofisu biznesa centrā, un šī kompānija sastāvēja no ģenerāļa, viņa meitas, vēl 5 karšu glabātājiem, kā arī 5-6 kaujiniekiem, kuri bez ierunām izpildīja visas ģenerāļa pavēles, bet pārsteidzošā kārtā gan šausmīgi sūdīgi šāva, gan tikpat draņķīgi vadīja automašīnu...

Un visbeidzot, patiešām žēl Maikla. It sevišķi padomājot, cik lielisku darbu viņš ir izdarījis - desmiti nošautu tuvinieku, visiem sadirstas dzīves...bet nu kā zināms - lai tam būtu ne tik egoistisks pamatojums - viņš arī ir izglābis pasauli, jo ir nozadzis kompānija ārējo HDD ar nosaukumu scilla un nodevis īstajās rokās...

Pff...Godīgi sakot esmu tik sašutis, ka man vienkārši ir slinkums iedziļināties un komentēt. Lēts draņķis, ne seriāls...

P.S. Uzstājīgi rekomendēju - no šī te PB ir atļāvies diezgan daudz ko aizņemties pirmajā sezonā :)

http://www.imdb.com/title/tt0118421/ - lūram šo - veselas 6 sezonas un nekādas papīra gulbīšu locīšanas un likšanas autoritātēm uz galda...

Link to comment
Share on other sites

forši ka viņi brauca ar jaunajiem Eskaleidiem un Reindž Roveriem, bet miršanas gads skoufildam ielikts, kā 2005.

P.S. īsti tā nesekoju līdzi sēriju skaitam un tā diezgan pārsteidza mani nesagatavotu tas nobeigums, pat negaidīju to...

P.P.S. baigi forši, Pb beidzās, SGA beidzās, Losti beidzās, un man vairs nav, ko skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Par tām eskalādēm arī fakts, pirmais kas ienācā prātā arī man, kad ieraudzīju kapakmeni. To vēl varētu piedot, bet to ka uz kapakmeņa ir viens dzimšanas datums, bet dokumentos, kad viņu reģistrēja cietumā bija cits, tas gan nav smuki! :axe:

Kompānija vispār lol, pēc Surr'a rezumē :D

Es arī gribētu iečekot to Oz, ja jau šitas tik ļoti patika. ;)

Link to comment
Share on other sites

oi nu beigas jau bija smukās, biju gaidījis lielāku hc, bet nu, īstenībā pietiek ar to kādas bij. viss tika vairāk vai mazāk salikts pa vietām. vienīgais, priekš pēdējās sērijas tur bija mega notikumu sērija :D prosta parādās sukre ar to otru "chocolate skin".

t-bag labāk būs cietumā nekā ārā, viņš nemitīgi iepisās nāves akcijās :D

tātad pb beidzies. a kas notiek ar heroes, house, weed, the 4400, californication? visi šitie seriāli bez dzīvības pazīmēm. nu lab, heroes un hauss nesen beidzās, cik sapratu.

Link to comment
Share on other sites

Weeds sākas Jūnija sākumā, Californication 2009 q3-q4.

House, kuram beigas bija super, un Failroes turpināsies kaut kad rudenī ar.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

haha, tas gan fakts.

kaujinieku gan tur bija vairāk un viņi bija iefiltrējušies visās tiesībsargājošajās institūcijās :)

varēja iztikt ar pirmajām 2 sezonām un tas seriāls man patiktu 3000000 reiž vairāk.

Link to comment
Share on other sites

kaujinieku gan tur bija vairāk un viņi bija iefiltrējušies visās tiesībsargājošajās institūcijās :)

varēja iztikt ar pirmajām 2 sezonām un tas seriāls man patiktu 3000000 reiž vairāk.

varēja iztikt ar pirmo sezonu. otrajā jau sākās sviests par company. bet nu viens seriāls ir beidzies, liks kaut ko vietā. losts jau arī tā kā palēnām virzās uz galu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...