Jump to content
GIGN Forum

Spēlējam Uz Naudu!


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Baigā garlaicība, tapēc piedāvāju uzspēlēt kaut ko uz naudu, lai piešautu asumiņu spēlei :)

Noteikumus varam sarunāt caur pm vai arī te pat. Es iesaku spēlējam tā: Ja spēlējam CS, tad spēlējam līdz, piemēram, 10 uzvarētiem raundiem. Kad kāds zaudē 10 raundus, viņam uzreiz ir jāsūta norunātā summa. Zaudētājs varēs mēgināt revanšēties tikai tad kad nauda būs pārskaitīta. Kamēr nauda netiks pārsūtita - nekādas izredzes uz atspēlēšanos un $$$ nogrābšanu nebūs!

Saku uzreiz - es šādās lietās esmu ļoti godīgs un ar labu sirdsapziņu, tātad ja man pretī būs tāds pats tipiņs, tad problēmu ar kautkādu šmaukšanos/nemaksāšanu nebūs! :)

Piedāvāju spēlēt kādu no šim spēlēm: NHL 08, NHL 09, Counter strike, flyordie.com bilijards vai pasmaidi.lv dambrete

Domāju, ka, lai būtu mazākas izredzes ka kāds gribēs šmaukties, vispirms jāspēle ne vairāk kā uz 5$, bet visu sīkāk sarunāsim privāti.

šis piedāvājums, gan attiecās tikai uz tiem, kam ir paypal konts.

Link to comment
Share on other sites

:D laba ideja Bet summa būtu kāda lai spēlētu ???

Jebkāda, to varam sarunāt, tā lai abi ir ar mieru.

Domāju vislabāk būtu kādi 5-10$ par vienu spēli - nav pārāk daudz, bet tajā pašā laikā ir iemesls uzvarēt :)

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Jā par tādu iespēju es arī iedomājos... Betnu reaļi jābūt muļķim, lai nemaksātu, jo tas automātiski nozīmē, ka viņam jāmaina niks, jo visi uzzinās, ka viņš ir nožēlojams zaglis. Turklāt zaudējot un samaksājot pastāv liela iespēja atspēlēties.

gribētu ieteikt visiem kas grib spēlēt, padomāt par to, ka pastāv iespēja arī zaudēt un ar to ir jārēķinās pirms tu sāc spēli!

Moderato, raujam vaļā?? :)

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Spēlējām uz piecīti un es uzvarēju, baigi interesanti bija, nospēlējām neizšķirti un tikai ar kādu 10. bulīti uzvarēju :)

DAvaj kurš vēl grib? esmu iekarsis :D

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Kr4 es padomāju un izdomāju ka varētu spēlēt kā turnīru!!

Salasamies,Pieteikšanās cena 1 LS un 2 grupas A un B ! Tas ir NHL un tas rubīt būtu daudz interesantāk :) Comooon .

Ja kurš vēlās tad pm vai Ducatii un aiziet :):D

Link to comment
Share on other sites

noteikti ir kads debils linkums latvijas likumdoshana, kas sho varetu nosaukt par azartspelem, parcik vis notiek ar gign.lv foruma starpniecibu arii wormam varetu piekabinat par sho kadu tuftu ja kadadijuma kads zaude un nesamaksa, un otra puse censas cilveku atrast utt..

labojiet mani ja es kludos

un ja butu sakartota sistema kad nav nekada iespeja nesamaksat (automatiski norauj naudu no paypal konta) tad ta jau butu cita lieta..

bet vispar taa pati azartspele vien ir..

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...