Jump to content
GIGN Forum

Jautajums Par Spaisu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Manuprāt es k-kur dzirdēju, ka šonedēļ Latvijā aizliedza oficiāli to draņķi. Iespējams kļūdos.

Jebkurā gadijumā 1x pamēģināju, nu +/- tas pats, kas no zāles, pohu nekādu nebija. Laba alternatīva zālei.

Link to comment
Share on other sites

Nu, zaļais ir foršāks, vismaz man tā šķiet.

Ja ņem spaisu, tad ieteiktu ņemt tropik vai kā viņu tur sauca.. Baigākie smiekli nāk. Neesmu daudzus veidus mēģinājis, bet no pārējiem, protams, smiekli arī nāk, bet tur vairāk "galvu aiznes" projām, visādas dīvainas domas utt. Uz pašnāvību gan nevelk, neuztraucies.

Pohu man nebija, ja nu vienīgi tāda nedaudz dulla galva nākamajā rītā :)

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tagat tur muldi :D

Tieshi otradi ir ;) No riita pamosties ir tik labi , juuties izgulejies vispar forsha sajuuta.

Personigi iesaku ''smoke'' maisijumu, laigan vinam vilnis ir isaaks, bet kad uzkuri ir kaa ar kiegeli pa galvu :D Nones momentali.

Taa kaitigaks laikam pa zaljo vinsh skaitas, bet effekts man personigi labak patiik.

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Par zaļo kaitīgāks viņš toč ir, jo tās vielas kas viņam tur ir, tiek mākslīgi sintizētas. tropico bija labākais, kā jau bbiksis teica, mēs tā rēcām, kad uzpīpējām. Diamond skaitās viskrutākais, kas arī visvairāk aiznes galvu un visilgāk arī laikam, bet diamond man kkā nepatika. Lai nu kā beigās, tomēr zaļais ir the beest. :)

Link to comment
Share on other sites

Salvijai otradien liek tabu visās interneta vietnēs un tiks ar likumu aizliegts - likums tagad tikai tika apstiprināts par to, ka būs aizliegts. Tapēc ķeriet ciet, kamēr visur ir -% atlaides.

Un spice nav aizliegts, tapēc viņš varētu būt nakamājs kanditāts, ja sāktos masveidu iepirkšana jauniešu vidū.

Link to comment
Share on other sites

Nop!

Salvia Divinorum ir daudzus gadsimtus izmantojuši Mazatec indiāņi. Šamaņi no Mazatec cilts to izmantoja svētā medicīnā, lai izraisītu transa stāvokli.

Šajā transa stāvoklī viņi ceļoja cauri bezapziņai ar mērķi atrast slimības pirmsākumus.

Mazatec indiāņi bija atklājuši 2 Salvia Divinorum lietošanas metodes: sakožļājot un norijot to un šķīdinot sasmalcinātās daļiņas ūdenī un izdzerot to. Lai kā, abas šās metodes nav pārāk gaumīgas.

Salvija rada sava veida ?vilni?.

Eksotisks augu maisījums, kurš izdala bagātīgu aromātu. Spice satur augu savienojumus un aromātisku ekstraktus.

Bet spice ir jaunās paaudzes augu maisijums, kur ir iekļauti ķimiski elementi - lai radītu efektu.

Salvia ir dabas produkts.

Salvija, Kratom, Spais un tamlīdzīgas apreibinošās vielas tiks iekļautas Latvijā aizliegto narkotisko un psihotropo vielu sarakstā. To paredz šodien Ministru kabineta komitejas pieņemtie grozījumi atbilstošajos noteikumos.

Tiks aizliegti ne tikai šie augi un augu maisījumi, bet arī benzilpiperazīns un citas jaunās sintētiskās narkotikas, piemēram, piperazīns.

Tirdzniecībā interneta portālos un dažos veikalos šīs jaunās atkarību izraisošās vielas un to maisījumi, kas tautā pazīstami kā salvija, "Kratom", "Spais", "Modžo" un tamlīdzīgi, aizvien ir brīvi pieejamas. Ne policija, ne muita nespēj apkarot šo vielu izplatīšanu un lietošanu.

Kā skaidro Veselības ministrija, daudzas sarakstā iekļautās vielas pieder pie sintētisko narkotisko vielu grupas, kas iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu līdzīgi amfetamīnam un kuru lietošana apdraud veselību.

Spice vel ir pieejams, kā likumīgs.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...