Jump to content
GIGN Forum

Jaunumi


vincister
 Share

Recommended Posts

:D no riita izlasiju to mazo, a nepamaniju ka tur lielais arii ira un tu ble suka paspeejaa aatraak :DD D Ladn izlasiishu un nokomenteeshu :)

COmments:Njaa tipa runa par to, ka sniper smird, jo neko vinjam nevar izdariit, tapee dos ieroci, kas sniperim dos priekshrociibas close combataa....

Es jebkuraa gadiijumaa ceru ka tas buus arbulets- liidziigs kaa HL2, lai vareetu pienaglot 4uvakus pie sienaam- un pa iistaam arii atbilstu shitai valves teorijai....

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Un kuraa mirklii es teicu, ka tu teici, ka tu lietosi???

Vnk katram patiik savs speeles stils un šāds jauns ierocis ieviestu revoluuciju sniper klaseee, un ja tev patik orginaalais variants, tad nav probleema.... Protams moshk ja mans variants piepildiitos, ruudiitiem kemperiem buutu shkorobe, ka nedabuu auto-snipe vai kko tamliidziigu....

Link to comment
Share on other sites

Ok pietiek, ar to viņš teica, ka viņa teica, ka viņš viņai esot teicis, ka tas...... Es vairāk sliecos domāt, par kaut kādu botgunu, kas iespējams pat iet caur sienām, lūk tas būtu spēks, bet zinot valvi, tur noteikti būs, kaut kas pilnībā negaidīts. Btw kā tad šoreiz, kad iznāks snaipera update, tad arī varēs unlock'ot head gear'u??

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...