Jump to content
GIGN Forum

Respect My Athoritaai


Outlawz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek
piem vislabaakais ir tas ka visi latvijaa staigaa mass dreebees un nike shuuzos , YEAH DAT IS COOL laugh.gif

izskaidro luudzu, jo es dreebju lietaas esmu 0, pats peerku, kas patiik vai tai pashaa laikaa, kas sanaak!

Link to comment
Share on other sites

oo jaa Joker tas i labs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne3kas jau īpaš, bet Sodien redzēju tādu ākstu! Saģērbies kā repergopers brauca ar riteni - es tā jau šortos un maikā svīstu kā cūka no karstuma, a šis saģērbies kā braucienā uz ziemeļiem un minās.

Mani tāda rēka parāva, ka pretīm nākošās tantiņas baidoties skrēja uz ielas otru pusi (laigan viņas to dara arī tad kad nerēcu, itsevišķi vēlos vakaros)

Link to comment
Share on other sites

Ieraudziiju tik daudz paziistamo , ka saaku mekleet sevi.... bet nekaaa 18.gif) , gan jau citreiz cool2.gif

Njaa , juus te gvelzhat shitie taa un shitie taa , bet vispaar dazhi no tiem arii meegjina kko raxtiit / dziedaat hip-hopu , bet dazhi vnk pozee .... bet kas ta jums? juus tas pish? lai jau cilveeki pozee .... Pashi baigie modeli un staari ,ko? unsure.gif

Labi , es piekriitu , ka daudzi tur izskataas vnk peec naturaliem kretiiniem , kas arii taa ir......

Edited by myth
Link to comment
Share on other sites

eu, myth, bet kaapeec piemeeram es par shitaadiem keksiem varu pasmaidiit, nogroziit galvu, un beigas nokauneties, ka ari Latviju parnjem vigiji, savukaart juus (nu sorry ka pievienoju tevi tai grupai, varbut tu to negribi) par taadiem kaa piemeeram es (subjektivi manupraat pilniigi parastiem vidusmeera jaunieshiem) neko taadu nevarat.

a bet kas man visvairak ieprikolii ir kaa shitaadi dzheki domaa straadaat. lol. piemeeram iedomaajaties kaa taads pidinsh kaa user posted image vareetu meegjinaat straadaat birojaa. LOL. taads pidinsh. vinsh tachu to nevar. taads LOL.

Link to comment
Share on other sites

Nu jaaa , liela dalja reperu ir totaali atrezaki , par ko man arii ir kauns... un shitais izskataas vnk peec klauna , es nez , vnk pretiigi ...

Edd , kapeec domaa ka es nevaru pasmieties ?? Un kaa veel varu 18.gif visus 3 gadus smeejos pirmajaa ^^

Link to comment
Share on other sites

nu kā tad īsti jaunietim ir jāģērbjas ?? Uzvalkā smile.gif ??

Man varbūt nepatīk pieguļoši krekliņi smile.gif, kļošas, matiņi ār želeju sarīvēti, kurpītes utt.

Metālisti vispār ģērbjas galīgi garām, viss melnā, karavīra zābaki, acis melnas, govs ķēde pie biksēm, kedas, gari mati, biezhi nemazgāti utt. a un pats galvenais marihuānas zīmīte kaklā

Link to comment
Share on other sites

nā, man vairāk imponē fakts, ka šie visi reperi izliekas mega ūber stilīgi un kruti, bet cik es saprotu visas šis ekskluzīvās drēbes un ķēdes un pārējo shitu vai nu viņiem iegādājas vecāki, vai nu viņi iegādājas no kabatas naudas. tiešām interesanti cik daudzi no viņiem paši ir nopelnījuši naudu un nopirkuši sev tos "aksesuārus".

ps. Champions!, neesi idiots, neiedali cilvēkus tikai zubrīšos, metālistos un reperos.

Edited by sulik
Link to comment
Share on other sites

nu kā tad īsti jaunietim ir jāģērbjas ?? Uzvalkā smile.gif ??

Man varbūt nepatīk pieguļoši krekliņi smile.gif, kļošas, matiņi ār želeju sarīvēti, kurpītes utt.

Metālisti vispār ģērbjas galīgi garām, viss melnā, karavīra zābaki, acis melnas, govs ķēde pie biksēm, kedas, gari mati, biezhi nemazgāti utt. a un pats galvenais marihuānas zīmīte kaklā

smiliez.de_2125.gif melnas acis ir tikai gejiem :> ,tev pasham bija gari mati ,kjeede pie bikseem arii ir tikai gejiem ,marihuaanas ziimiite kaklaa ? kur tu taadas muljkjiibas izraavi ? :>> un starp visur melnaa staigaajoshajiem gotiem un metaalistiem tomeer arii ir starpiiba . Kedas ? smiliez.de_2125.gif IIsaak sakot, nepareizs priekshtats par metaalistiem cool2.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

nu manos 16 gados šādu brīnumbērnu nebija, kā arī tas vienkārši nebija populāri. un es vairāk domāju tos cilvēkus, kuri, jau būdami 18 gadus veci un viņiem ir tā iespēja atrast kaut kādu darbu, tomēr ir vecāku sponsorēti. esmu pārliecināts, ka tādi indivīdi ir. un arī tajos pašos 16 gados var atrast kaut kādu haltūru, kur var nopelnīt.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif melnas acis ir tikai gejiem :> ,tev pasham bija gari mati ,kjeede pie bikseem arii ir tikai gejiem ,marihuaanas ziimiite kaklaa ? kur tu taadas muljkjiibas izraavi ? :>> un starp visur melnaa staigaajoshajiem gotiem un metaalistiem tomeer arii ir starpiiba . Kedas ? smiliez.de_2125.gif IIsaak sakot, nepareizs priekshtats par metaalistiem cool2.gif

ķēde man nav bijusi.

Link to comment
Share on other sites

ķēde man nav bijusi.

es neteicu ,ka tev ir bijusi kjeede smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tas ir pilnīgi saprotami, ka par cilvēku spriest var pēc ārējā izskata, bet nu NAV tikai pēc tā paša ārējā izskata tikai metālisti, zubrīši un reperi. ir citi ģērbšanas stili. neitrālais, alternatīvais, standarta, tas pats urliskais (lai man piedod par šī vārda lietošanu).

Link to comment
Share on other sites

tas ir forsh vaards sulik happy.gif

nu lol, champion, skatos, tavs viedoklis par metaalistiem, ir veel nepreciizaaks kaa shim dzhekam aims. aa un btw man 16 gadu vecumaa aptuveni puse ikdienas dreebju bija pirktas par pasha pelniitu naudu. shobriid ~80%.

un myth, PARASTAS auduma bikses, PARASTS balts krekls un PARASTA kaklasaite - lai ta sagjerbtos nepiecieshama stila izjuta? vai ari tas nav normali? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...