Jump to content
GIGN Forum

Šlesers Rīgai, Kurš Gan Cits


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Žopā ir tāpēc, ka es tiko redzēju politisko reklāmu un redzēju, kā tā sūda reklāma spiež uz debīlo rīdzinieku psihi! Ja Šlesers būs Rīgas mērs, tad laikam jāpārvācas uz citu pilsētu, ja ne valsti!

Domāju, ka ir pienācis laiks veidot vienotu cilvēku kustību, kas spētu arī kaut ko ietekmēt. Kaut ko līdzīgu koorporacijai vai brāliībai, bet tikai ar daudz vairāk cilvēkiem. Tad arī no biedriem varētu dabūt naudu, lai spētu kaut ko mainīt.

Pamata ideja gaužām vienkārša - ķļūstot par biedru tu apņemies pieņemt tādus politiskos lēmumus, kādus izvēlas komjunitijs kaut kādās tur debatēs vai kā tā. Un vel tavs uzdevums ir piesaistīt citus, skalot viņu smadzenes, dot naudiņu.

Nezinu gan, vai pie debīlās latvju tautas ko tādu izdotos izdarīt, bet domāju, ka ja labi pacenšas, tad varētu vismaz piesaistīt domājošos uzņēmējus.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

valstī vairs nav naudas, ko zagt, tobiš vairs nevar zagt, tādēļ jāpārvācās uz citu zelta bedri - Rīgas domi, elementāra loģika diemžēl :unsure:

un, Reini, tas par ko tu runā un ko tu domā īstenot ir pavisam vienkārša lieta, kas jau sen pastāv un to sauc par politisku partiju ;)

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

un, Reini, tas par ko tu runā un ko tu domā īstenot ir pavisam vienkārša lieta, kas jau sen pastāv un to sauc par politisku partiju ;)

Ne! Politiska partija neder. Politisk apartija ir viena, starp 10mitiem citu politisku partiju. Vajag izveidot vienu vienigo velesanu padomdeveju, kursh, iespejams, nakotne izveido pats savu politisko partiju, bet nesaista to ar savu pamatideju - proti - kada jega atdot balsis par maras zemi, ja ta pat netiek valdiba. Izveidot tadu valdibu, kas sastav no 1 - 3 partijam maks.

Vajag lidzeklus un pieslipet ideju un to varetu pat izdarit.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tas šlesers :@ :@

kāda viņam izglītība!! 9 klases ja labi!

arī redzēju to reklāmu - itkā šis esot ievedis Latvijā maximas, rim4ikus utt. nefiga viņš nav izdarījis, tikai ceļus izčak*rējis, visu naudiņu izsūcis. tgd ies uz citurieni sūkt. vispār valstī vajadzētu ieviest tādu likumu, ka augstos amatos nevar ne ielikt, ne arī ievēlēt cilvēkus, kam nav augstākās izglītības attiecīgajās jomās. tas ir vienkārši smieklīgi, ka tādi cilvēki, kas nav nemaz gudrāki par kkādu 9.klasnieku ir uzņēmušies tik atbildīgus amatus. noveduši valsti līdz sabrukumam un kad vajag par kko atbildēt, tad viņi neko nav darījuši. a kad vajag veidot pirmsvēlēšanu reklāmas, tad viņi ir augstāk par Dievu. tā besī šitas viss.. :@

Janīna Kursīte the best!!!!

aar4ijs

Link to comment
Share on other sites

Būtībā tas, ka Šlesers duraks ir pilnīgas muļķības, viņš darbojas pašlabuma pēc, kā jau viņš pats teica ''es esmu uzņēmējs!'' nu un ko dara uzņēmējs? Pelna sev kāpostu. Domāju, ja viņš darbotos valsts, tautas interesēs viņš varētu diez gan labi sevi attaisnot, bet diemžēl to mums laikam nesagaidīt.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Beef. tas gadienā nav liels banneris? ar Šlesera ģīmi milzīgu un viņa raksturīgo tekstu "kurš gan cits" un tāds liels aplis ar 1 ? ja ir tad piedod, mēs viņu drukājām :D bet ja par tēmu.. Kas mums tur vēl kandidē un mēra amatu? es zinu vel to idiotu Bērziņu, bet bija vēl.. Šlesi gan nebūtu vēlams redzēt šajā amatā, jo tad toč būs dirsā :/

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

Piemēram?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu - reklāma lieliski iedarbojas uz stulbo rīdzinieku prātiem!

Zaglis! Kurš gan cits?!

MAn vija doma, ka vajadzētu izdarīt ko līdzīgu, kā toreiz, kad uz TP reklāmām, kur bija liela Šķēles seja bija vienu rītu salīmētas lapiņas Šķēlim uz sejas ar tekstu - "Zaglis un pederasts!".

Es tajā rītā kārtīgi norēcos! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es nebrīnīšos, ja to kretīnu iebalsos. Lielākā daļa latviešu taču ir stulbi.

gudro latviet` apgaismo stulbo latvju tautu jel... (daunis)

Es nedomāju, ka Ušakovs ir diži labāks par Šleseru <_<

Edited by RJ8
Link to comment
Share on other sites

Aizbrauc Šlesers uz Vāciju pie kolēģa. Izrunā dažādas lietas un dodas pie vācu kolēģa uz villu.

- Kā tu To dabūji gatavu? - jautā Šlesers.

- To maģistrāli redzi? Bija paredzēti 20 miljoni - uzbūvējām par 19. Nu un tā arī sanāca?

Pēc kāda laika atbildes vizīte. Atbrauc vācietis pie Šlesera ciemos. Arī izrunā svarīgas lietas un dodas uz šlesera?.pili.

- Opā, kā tu to dabūji gatavu?- jautā vācietis.

-Vienkārši?Maģistrāli redzi?

- Nē?

Edited by Liztikz*
Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju, ka Ušakovs ir diži labāks par Šleseru <_<

Ušakovs un visa viņa partija (Saskaņas Centrs) tāpat kā PCTVL saņem finansiālo atbalstu no Krievijas vēstniecības. Vēl par Saskaņas Centru nevar balsot (šis ir konkrēti par Eiropas Parlamentu), jo SC flagmanis uz EP vēlēšanām ir Alfrēds Rubiks, politiķis, kas 1991. gada balsojumā par Latvijas neatkarības atjaunošanu un ir ļoti pro-sociālistisks un pro-krievisks. Tātad, ja viņš tiek ievēlēts iekš EP, viņš pievienojas Sociāldemokrātu grupai, kas ir otra lielākā politiskā grupa Eiropas Parlamentā, tātad viņš varēs veidot tādu iespaidu par Latviju, kādu vien gribēs, ja tur nebūs citu politiķu no Latvijas, kas nāk no citas partijas.

Link to comment
Share on other sites

kāda viņam izglītība!! 9 klases ja labi!

Tam smirdīgajam tarakānam ir vidusskolas izglītība.

Es vienkārši nesaprotu, kā TĀDI, neizglītoti, nobaroti un debīli maitas tiek pie varas?

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši nesaprotu, kā TĀDI, neizglītoti, nobaroti un debīli maitas tiek pie varas?

Par šitādiem tekstiem smiekli nāk (lai gan tas ir bēdīgi)...

1.kārt - viņš tika pie varas jo arī bez augstākās izglītības ir gudrs un strādīgs cilvēks. Jo darīt to, ko viņš dara, kurš katrs nevarētu, tas ir jāmāk, jāizprot + vēl jājūt.

1.1. - Žēl, ka viņa funktieris ir viarāk orientēts uz sevi (vara/nauda) nevis uz valsti/Rīgu.

2.kārt - neviens no tiem, kas par viņu nobalsoja tagad taču neatzīsies, ka ir balsojis par Šleseru. + Ja jau cilvēku skatījumā Šlesers ir dumš, debīls utt, tad kādi ir viņi paši, ja viņi par viņu nobalsoja?

3.kārt - tās tā tikai informācijai, nobarojās viņš laikā, kad strādāja iekš LINSTOW.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...