Jump to content
GIGN Forum

Iesakam Mūziku


cash^
 Share

Recommended Posts

Mana mūzikas gaume ir mistērija pat man. Manuprāt, viss atkarīgs no garastāvokļa un dzīves situācijas. Klausos visu no A-Z, ja dziesma laba/patīk, tad nav nozīmes žanram. Pievienošu pa piemēram no dažādiem žanriem un jā, pat reps un metāls būs šajā sarakstiņā. :)

1. Meg & Dia - Monster

Stils: Roķīgs

Gads: 2006

Komentārs: Dziesma ir par puisi, kurš nekad nav bijis mīlēts un ir tikai mātes nožēlas atspulgs. Kad puisēns izaug, tas nespēj kontaktēties ar cilvēkiem, bet reiz ierauga kādu meiteni, kura viņam šķiet skaista. Viņš viņu izvaru un padara grūsnu tikai vēlāk saprotot, ka viņa fantāzijas un sapņi ir citu cilvēku murgu/bailes. Viņš nogalina sevi.

2. Christina Perri - Jar of Hearts

Stils: Lirisks

Gads: 2010

Komentārs: Dziesma ir par siržu lauzēju (šoreiz vīrieti), kurš izmanto mīlestību, salauž partnera sirdi un pēc laika grib otru iespēju, kaut gan uzticība jau sen ir zudusi.

3. Dope D.O.D. - What Happened

Stils: Dubstep/Rap

Gads: 2011

Komentārs: Man patīk šīs dziesmas proporcionāli perfektā agresivitāte kā arī otrās verse dziedātāja balss. Jāpiezīmē arī, ka videoklips ir ļoti profesionāli uztaisīts un, manuprāt, droši var konkurēt pat ar mūsdienu industrijas konkurentiem.

4. Mark Knight ft. Skin - Nothing Matters (Noisia Remix)

Stils: Drum and Bass

Gads: 2012

Komentārs: Vokāls ļoti labi saplūst ar flowu un dziesmas garumā man nekur nešķiet, ka kaut kas velkas garumā vai kaut kas skrien uz priekšu parāk ātri.

5. Gotye ft. Kimbra - Somebody That I Used To Know (Kashuks Remix) (pašmāju mākslinieks, izrādi atbalstu!)

Stils: Chillstep

Gads: 2012

Komentārs: Oriģināls šai dziesmai man patīk tikai liriski, taču Kashuks ir spējis šo dziesmu izcelt pavisam saulainākā vidē. Manuprāt, šis ir šīs dziesmas labākais remikss un paša Kashuka viens no labākajiem meistardarbiem. Dievinu.

6. Jera un Punkts uz I - Esmu Jucis (prod. Kashuks) (pašmāju mākslinieks, izrādi atbalstu!)

Stils: Latviešu Hip-Hop

Gads: 2011

Komentārs: Slimas rīmes, gribas kustēties līdzi bītam un emocijas vandās pa ķermeni. Savā mērā varu dalīt daļu dziesmas emocijas pats ar saviem piedzīvojumiem ar vecākiem. Mēs taču visi esam mazliet jukuši.

7. Slipknot - Psychosocial

Stils: Smags

Gads: 2008

Komentārs: Šī dziesma vienkārši dod enerģiju. Ģitāru un bugu mijiedarbība ir tuvu perfektai, vokālists neatpaliek.

8. Lana Del Rey - Gods and Monsters

Stils: Lirisks/Pop

Gads: 2012

Komentārs: Šī dziesma ir īpaša. Es īsti nevaru aprakstīt, kas mani tik ļoti vilina viņā, bet man viņa tiešām patīk. Katra sekunde. Nomierina, uzmundrina, izkliedē domas. Pozitīva, negatīva.

9. 50 Cent - I'll Whip Ya Head Boy

Stils: Reps

Gads: 2010

Komentārs: Pirmkārt, iesaku noskatīties filmu 'Get Rich Or Die Tryin', kas ir 50 Cent dzīvesstāsta blāvs atspoguļojums un vienkārši laba filma pat ja jums riebjas reps. Otrkārt, šī dziesma dod tādu īpašu enerģiju, vispār 50 Cent ir unikāls un atšķirīgs no citiem reperiem. Nesaucu viņu par labāk, bet unikāls viņš ir. Patīk.

10. Lorde - Royals

Stils: Mainstream/Pop

Gads: 2013

Komentārs: Vienkārši pielipa un nelaiž vaļā. Un nav jau tā, ka nepatīk, prieks, ka dienas garumā skan galvā un uzmundrina.

11. Benny Benassi - Illusion

Stils: Electro/Dance

Gads: 2004

Komentārs: Tik daudz atmiņas šī dziesma tur. Ļoti patīk Benny Benassi, varētu pat teikt mans visu laiku mīļākais šīs nozares pārstāvis. Tuc tuc.

12. Hurts - Stay

Stils: Lirisks

Gads: 2010

Komentārs: Kurš gan šo nezin, tāpēc daudz nekomentēšu. Teikšu tik', ka kādreiz arī pagruzīties vajag.

Nu ko, šīs bija tikai pāris un centos iemest dažādus žanru, lai parādītu, ka man tie neinteresē, ja vien dziesma patīk. :)

Edited by The Dixon vs. ZOMBIES
Link to comment
Share on other sites

Mūziku izvēlos pēc garīgā un lielākā daļa ir atkarīga no pašas dziesmas, visu ko lieku ir tikai un vienīgi House/Chillsetp/Deep House utt. Rekur neliels ieskats manā playlistē. :) Ceru ka patiks.

Šai dziesmai man nenormāli patīk lirika tapēc arī viņu izvēlējos, aprakstā ir lirika var palasīt.

http://www.youtube.com/watch?v=4ZHwu0uut3k

Dziemsa ar iedvesmu, vienmēr kad kavēju autiņu uzslēdz un sāc skriet :D (Bet čaļim balss izscila)

http://www.youtube.com/watch?v=9mnoiRqh0dQ

Arī ieskats vecājā nedaudz, kā piem. Adele Bet remix ir labi sanācis :shades:

http://www.youtube.com/watch?v=m1GtlQx7BCs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...