Jump to content
GIGN Forum

Iesakam Mūziku


cash^
 Share

Recommended Posts

Lūdzu palīdzību! Es esmu iemīlējies britu dziedātājā Cher Lloyd, kura 2010. gadā palika 3. vietā britu X-Faktorā ..

Varbūt kādam vēl viņa sēž ļoti dziļi sirdī?

Link to comment
Share on other sites

Diezgan sen neesmu šo topiku aizticis, jo kaut kā neliekas, ka tas īsti attaisno savu eksistenci. Gribētos nedaudz raisīt diskusiju par topika jēgu un nākotni, tāpēc pirmā daļa būs sava veida metaposts no manas puses, bet otro daļu veltīšu dziesmu ieteikumiem, tāpēc nav iemesla panikai.

Pirmkārt, es gribētu iemest akmentiņu cash dārziņā, jo viņš, kā šī topika autors un arī moderators, ir pilnīgi atbildīgs par to, kādā stāvoklī tas pašlaik atrodas, un lai tas akmentiņš būtu cietāks, atļaujiet man definēt skaidrāk redzamo problēmu:

  • Tiek pilnīgi ignorētas topika sākumā dotās norādes posta veidošanai - obligāts pilns skaņdarba nosaukums, mūzikas stils, lejupielādes links (par šo gan varētu padiskutēt), kā arī vēlams links uz youtube un īss komentārs.

Pašlaik topiks ir stadijā, kad katrs, kuram nav slinkums, to izmanto kā miskasti, kur mest savus random youtube klipus. Man šķiet, ka īsam komentāram būtu jābūt obligātam, jo, ja tu nespēj pāris teikumos paskaidrot, kāpēc tev konkrētais skaņdarbs šķiet klausīšanās vērts, tad visdrīzāk tas nav. Pats, lai gan reti, bet arī esmu grēkojis šajā ziņā. Gribētos redzēt stingrāku šī topika moderēšanu, t.i. "Ja nebūs izpildīts kāds no obligātajiem punktiem posts..." nevis "...var tikt dzēsts bez brīdinājuma", bet "tiks dzēsts".

Otrkārt, es gribētu dalīties savā vīzijā par to, kādam būtu jābūt šim topikam, ar citiem tā sekotājiem. Es neredzu jēgu postot savus ieteikumus katru dienu. Es stipri apšaubu, ka kāds no jums ir iemantojis mūzikas guru statusu un spēj ieteikt ko vērā ņemamu tik bieži. Tāpat es neredzu jēgu postot vispār atzītus māksliniekus un viņu skaņdarbus (šeit arī esmu grēkojis) kā arī dotajā brīdī populārus gabalus. Visi zina Pink Floyd, visi zina Coldplay, visi zina Skrillex. Kāda jēga turpināt tos kādam grūst rīklē? Pa lielam - ja tu to gabalu redzēji MTV, VH1 vai dzirdēji kādā no populārajiem radio, tad visdrīzāk lielākā daļa ar to jau ir pazīstama. Tas, ko es gribu redzēt no šī topika (un es ceru, ka neesmu ar šādu viedokli neglābjamā mazākumā), ir reti, bet kvalitatīvi ieraksti no foruma apmeklētājiem, kuri draudzējas ar veselo saprātu.

Ok, te būs daži gabali no manas puses:

Izpildītājs: The Drones

Žanrs: Garage Rock

Dziesma: I See Seaweed

Pirmā dziesma no tāda paša nosaukuma albūma. Kind of depresīvs gabals, kā arī viss pārējais albūms. Galvenokārt piesaistīja čaļa balss, kā arī pats aukstais, mierīgais grupas stils. Visu to papildina superīgi, distoršan pilni gabali. Pilna grupas kvalitāte, protams, parādās, klausoties visu albumu.

Izpildītājs: My Bloody Valentine

Žanrs: Shoegaze

Dziesma: She Found Now

Dziesma no šīs superkrutās grupas jaunā albumā MBV. Ārkārtīgi mierīgs, relaksējošs gabals, pilns ar maigu distoršanu un vokālu. Rada tādu no realitātes distancētu sajūtu.

Izpildītājs: Woodkid

Žanrs: Indie Pop (?)

Dziesma: I Love You

Tāds popsīgāks gabals no manas puses. Patiks National faniem. Gribētu tam francūzim nozagt balsi un glabāt sev skapītī. Video nejēdzīgi garš, dziesma reāli sākas kaut kur pie 1:40.

Izpildītājs: I Heart Sharks

Žanrs: Indie/Electro

Dziesma: Summer

Viegls elektropops dažreiz noder ikvienam. Plus patīk čaļu vokāls, tāds interesants akcents, vācieši it kā esot. Drīz vasara!

Izpildītājs: Shakey Graves

Žanrs: Indie Folk

Dziesma: Bully's Lament

Šitais čalis ir riktīgs mužiks - multi-instrumentālists ar pasakaini dūmakainu balsi. Vienmēr rada vieglu, pacilājošu atmosfēru, nezaudējot dziļumu.

Izpildītājs: Tame Impala

Žanrs: Psychedelic Rock

Dziesma: Elephant

Viegls psihadeliskais roks, kurš dažbrīd uzsit tādu bītlisku sajūtu, kas varbūt šajā dziesmā nav baigi izteiktā, bet ir visai raksturīga pārējām Tame Impala dziesmām.

Edited by cucinjshs
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...